dark_angel1969 Geplaatst 24 mei 2009 Geplaatst 24 mei 2009 Voor mij geldt dat het een oude naam van me is die ik vroeger gebruikte om te game op het internet. Alleen is er nu mijn geboortejaar aan toegevoegd.
mineraal Geplaatst 25 mei 2009 Geplaatst 25 mei 2009 (bewerkt) Onze hobby is ook mineralen zoeken. Vandaar deze naam 25 mei 2009 bewerkt door mineraal
AMI2CV Geplaatst 25 mei 2009 Geplaatst 25 mei 2009 Onze naam komt van onze andere grote passie, nl. Citroën Wij rijden zelf in een rode AMI 6 uit 1967 en een blauwe 2cv uit 1971. Op beide zit ook een TB (wel hetzelfde nummer)
Soulkiss Geplaatst 25 mei 2009 Geplaatst 25 mei 2009 Soulkiss is een kaart van het kaartspel Magic. Ik gebruik het ook altijd bij het gamen en ik vind het wel een mooie naam om te gebruiken.
G-en-M Geplaatst 29 mei 2009 Geplaatst 29 mei 2009 nou, gewoon de letters van onze voornaam Gerrit en Martine. En verder gebruik ik meneerkrab op andere fora.
MatsRetep Geplaatst 29 mei 2009 Geplaatst 29 mei 2009 Matsretep, draai het maar om en dan staat er PeterStam ja en dat is mijn naam Het was het eerste wat ik kon bedenken toen ik mezelf aanmelde, later zag ik alle andere namen en dacht dat ik wel wat orgineler had kunnen zijn - maar misschien is het dat wel mn avatar kwam ik eens tegen bij het Googelen en is van een Duits bedrijf afkomstig en als ik terug ga in mn stamboom dan liggen mijn wortels ook daar. Je weet wel blond haar (voor zover aanwezig) en blauwe ogen maar verder geen last van andere neigingen
clio clan Geplaatst 29 mei 2009 Geplaatst 29 mei 2009 kun je je naam ook nog veranderen als je je hebt aangemeld?!
Sivota Geplaatst 29 mei 2009 Geplaatst 29 mei 2009 kun je je naam ook nog veranderen als je je hebt aangemeld?! Ja hoor, maar dat moet met de hand worden omgezet door een van de administrators. Dus niet allemaal tegelijk graag . Wanneer je je naam wilt wijzigen dan kun je een ticket aanmaken.
Kladdegat Geplaatst 29 mei 2009 Geplaatst 29 mei 2009 Mijn forumnaam komt van de spookhond uit Hattem: "Kladdegat". Er staat een standbeeld van op het eerste WP van DRL #08 Hanzestad Hattem. Daar staat ook het volgende - voor sommige bekende - gedichtje op: Aan de ketting, de ogen vol vuur Vastgeketend aan Hattems muur. Met een boog er omheen, anders doet hij u wat! Waakt u voor spookhond Kladdegat! Dat gedichtje staat ook onderaan mijn logs.
clio clan Geplaatst 30 mei 2009 Geplaatst 30 mei 2009 kun je je naam ook nog veranderen als je je hebt aangemeld?! Ja hoor, maar dat moet met de hand worden omgezet door een van de administrators. Dus niet allemaal tegelijk graag . Wanneer je je naam wilt wijzigen dan kun je een ticket aanmaken. En hoe kan ik zo'n 'ticket' aanmaken?!
Sivota Geplaatst 30 mei 2009 Geplaatst 30 mei 2009 kun je je naam ook nog veranderen als je je hebt aangemeld?! Ja hoor, maar dat moet met de hand worden omgezet door een van de administrators. Dus niet allemaal tegelijk graag . Wanneer je je naam wilt wijzigen dan kun je een ticket aanmaken. En hoe kan ik zo'n 'ticket' aanmaken?! Even de nieuwsbrief lezen.
De Scheertjes Geplaatst 30 mei 2009 Geplaatst 30 mei 2009 Onze naam komt van onze andere grote passie, nl. Citroën Wij rijden zelf in een rode AMI 6 uit 1967 en een blauwe 2cv uit 1971. Op beide zit ook een TB (wel hetzelfde nummer) Even offtopic.... Bij het lezen van dit berichtje kwamen er mooie herinneringen boven. Mijn vader heeft een aardige tijd in een AMI gereden, al weer zo'n 40 jaar geleden moet dit zijn geweest. Ik ben de jongste van drie meiden en moest altijd in het midden zitten achterin. In het midden zat zo'n "lekkere" hobbel. Kon ik toch lekker overal overheen kijken, nieuwsgierig als ik was. Onze teamnaam komt overigens gewoon van onze achternaam: Scheerhoorn.
Aanbevolen berichten