Peetee Geplaatst 6 september 2015 Geplaatst 6 september 2015 Ook ik ben nog steeds in vakantiestemming! Wat zijn we in Zwitserland weer op fantastische plekken geweest. Mijn eigen no. 1 is deze. Lang gewacht, stil gezwegen want we waren hier al in 2009 maar wisten toen niet dat er een cache lag! Mooie omgeving, en dito foto's ... Tja, soms heb je zo'n mazzeldag.
regenboog2 Geplaatst 6 september 2015 Geplaatst 6 september 2015 Lauterbrunnen, daar heb ik ook nog vakantieherinneringen aan. Als kind gingen wij daar in de buurt op vakantie, maar toen waren er natuurlijk nog geen caches. Jullie hebben prachtige foto's gemaakt Team Aragorn!
Team Aragorn Geplaatst 6 september 2015 Geplaatst 6 september 2015 De zoete kersen zijn al lang op hoor. Als ik me niet vergis (d.w.z. als het blad op de foto bij de bessen hoort) heb je Amerikaanse vogelkers gegeten? Hoe is het trouwens met de zwanen?
Natasja71vO Geplaatst 9 september 2015 Geplaatst 9 september 2015 Dit is vast niet een top zoveel mooi bericht, maar ik wilde hem toch delen, het valt niet mee het plezier en gevoel te beschrijven, maar ik heb een poging gedaan. Nog als ik terugdenk aan deze cache, de beleving en het schrijven van dit log zit ik met een grijns van oor tot oor . http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=a51b5c75-10bb-402b-bbc6-1b550de117d1 Groetjes, Natasja.
regenboog2 Geplaatst 9 september 2015 Geplaatst 9 september 2015 Een mooiste log gaat voor mij niet vanzelfsprekend alleen maar over mooi schrijven. Als ik dit lees, is het duidelijk dat jullie veel plezier gehad hebben en dat is ook belangrijk (het belangrijkste?). Mond tot mond reclame werkt het beste.
Odlaniger Geplaatst 22 september 2015 Geplaatst 22 september 2015 Soms krijg ik een log waar ik heel blij van word.Van iemand die van een cache geen snelle oppikker maakt, niet voor het puntje gaat.Iemand die mijn cache beleeft zoals hij is bedoeld.http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=49775681-4b1d-4fc7-b3cc-8cd0d4de75a8 1
MarcoDomi Geplaatst 22 september 2015 Geplaatst 22 september 2015 (bewerkt) Dank je Od -bloos- 22 september 2015 bewerkt door MarcoDomi
Team Aragorn Geplaatst 23 september 2015 Geplaatst 23 september 2015 Ja, mooie log! Geur wordt verwerkt in een van de oudste delen van onze hersenen. Het zijn prikkels die vaak nog worden waargenomen als andere zintuiglijke informatie niet meer goed verwerkt wordt. Heel basaal dus. Er wordt in marketing dan ook regelmatig gebruik van gemaakt. Een supermarkt waarin de geur van versgebakken brood hangt schijnt een betere omzet te krijgen, zelfs als de geur van afbakbrood uit de fabriek komt. De mooie blauwe bloemen op een van de foto's zijn volgens mij van de Ipomoea.
Team Tabak Geplaatst 23 september 2015 Geplaatst 23 september 2015 Mensen die hun huis willen verkopen, bakken op de ochtend van een "Open Huizen Dag" een appeltaart. De lucht daarvan geeft een goed gevoel op het moment, dat eventuele belangstellenden langskomen. Geur kan dus heel belangrijk zijn..... Wij hebben drie keer een "Open Huizen Dag" meegemaakt en we hebben drie keer onze appeltaart zélf opgegeten..... Ik kijk al uit naar de volgende..... :-) :-) 1
Barry Geplaatst 23 september 2015 Geplaatst 23 september 2015 Bij het lezen van die log zou ik bijna vragen of jullie elkaar ook nog besnuffeld hebben. Die geur hing in de lucht en een beetje vleierij was het natuurlijk ook. Leuk hoor!
MarcoDomi Geplaatst 23 september 2015 Geplaatst 23 september 2015 Bij het lezen van die log zou ik bijna vragen of jullie elkaar ook nog besnuffeld hebben. Nou Barry, jij wordt wel heel plastisch :-) Vleierij? Wellicht, maar zeker geen valse. Degenen die de cache (en Od) kennen, weten waarom ;-) Leuke caches en originele owners mogen schaamteloos bejubeld worden, als het aan mij ligt. Goed voorbeeld doet goed volgen.
Barry Geplaatst 24 september 2015 Geplaatst 24 september 2015 (bewerkt) Bij het lezen van die log zou ik bijna vragen of jullie elkaar ook nog besnuffeld hebben. Nou Barry, jij wordt wel heel plastisch :-) Vleierij? Wellicht, maar zeker geen valse. Degenen die de cache (en Od) kennen, weten waarom ;-) Leuke caches en originele owners mogen schaamteloos bejubeld worden, als het aan mij ligt. Goed voorbeeld doet goed volgen. Jammer, en ik maar hopen op een cache-soapie. Tuurlijk, veel meer mensen zouden de hobby speciaal moeten houden d.m.v. een mooie log. De enige manier om iemand een compliment te maken cq dankwoord uit te spreken. 24 september 2015 bewerkt door Barry
Lepman Geplaatst 27 september 2015 Geplaatst 27 september 2015 Ja, dat was een erg leuk initiatief ;-) Leuke vraag. Er was eerder een mooie wedstrijd: "Beste log 2000 - 2008" http://forum.geocaching.nl/index.php?showtopic=13750&do=findComment&comment=218950 Misschien aardig om inspiratie op te doen of om nog eens te organiseren? 1
Aanbevolen berichten