Spring naar bijdragen

Twin Peaks

Leden
  • Aantal bijdragen

    2305
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    35

Waardering in de gemeenschap

201 Uitstekend

Over Twin Peaks

  • Verjaardag 10-06-1956

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Magellan eXplorist 710 / Garmin Montana 680t / iPhone 7s
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    2003
  • Lengtegraad
    4.29.300
  • Breedtegraad
    51.57.900

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.SB4SafeT.nl

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Ergens aan de oever van de Rotte
  • Interesse
    B(l)oeiende discussies.

Recente profielbezoeken

9764 profielweergaven
  1. Heel veel succes

  2. Twin Peaks vertrekt na een paar hele drukke jaren per 2 april 2018 vanaf huis, te voet, naar Santiago de Compostela. ca. 5 maanden en 2200 km "onthaasten" . We hebben er zin an!
    De GPS zit vol met geocaches langs de route, dus wie weet....  
     

    1. Toon vorige opmerkingen  3 meer
    2. de kikkers

      de kikkers

      Héé'l veel plezier Twin Peaks. Wat een ervaring gaat dat worden. Wil je ons af en toe op de hoogte houden?

      Succes namens de gasten van het geocafé

    3. Twin Peaks
    4. Peetee

      Peetee

      Ik heb geen Facebook account, dus kan ik de foto's helaas niet bekijken. Wel mooi gehad, Twin Peaks?

  3. het gaat die mensen vaak niet om het puntje, nnnnneeeee....het gaat die mensen om de cache. Het gaat die mensen om het principe van "cachen zoals het oorspronkelijk bedoeld was, c.q. hoe het heurt" Mensen die vast blijven houden aan de regel dat een cache voor iedereen te doen moet zijn. Dat "de oorsprong" van het cachen een kist is met een logboek en ruilspulletjes die op een aantrekkelijke lokatie verstopt is. Traditional Geocaches .... daar is het allemaal mee begonnen en dat zijn dus de enige echte! De rest is er allemaal later bij verzonnen en dat kunnen ze blijkbaar maar niet verkroppen. (en al helemaal niet als men de puzzels niet snapt) Te ingewikkelde multi's en nog veel ingewikkelder puzzels.... ja ho effe, zo was het niet bedoeld! Elke cache moet te doen zijn en als ik op welke manier dan ook mijn krabbel in het logboek heb gezet..... heb ik een geldig log, toch? IK heb het RECHT om elke cache te transformeren/deformeren/degraderen tot een Traditional, want zo was het spelletje ooit bedoeld. PUNT. laat daar vooral geen twijfel of discussie over bestaan. Zonder principes blijven we toch zeker nergens? Wel jammer dat de meeste van die getransformeerde tradi's allang geen kisten met ruilspulletjes meer zijn en ook niet op aantrekkelijke lokaties liggen, maar goed....er zit wel een logboek ik dus is het een "echte" cache en zet ik mijn krabbel er wel in. Ik bedoel...je kan natuurlijk ook teveel principes hebben en dan maak ik mijn punt(jes) niet.
  4. Erg vervelend allemaal, mensen moeten gewoon van andermans spullen afblijven. Een tip: De cachebehuizing helpt (hoe leuk ook), helaas niet echt mee. Lastig uit het zicht te verstoppen (hangt waarschijnlijk op "grijphoogte" aan een boom o.i.d. ) Hoe leuk gemaakt ook: iedereen ziet natuurlijk dat het geen gewoon vogelhuisje is, ik bedoel, welke vogel heeft er een voordeur (of achterdeur) met een haakje erop?. Je ziet dus direkt "dat er iets mee is" en dat wekt nieuwsgierigheid, zeker bij balorige jeugd. Echt origineel is een vogelhuisje (hoe goed bedoeld ook) natuurlijk ook allang niet meer. Nee, ik zou waarschijnlijk op zoek gaan naar een originelere en minder opvallende cachebehuizing, die beter te verstoppen is, of gewoon de standaard box (met logBOEK en ruilspullen!!) gebruiken. Maar zoals Krimpenees ook aangeeft: zulke dingen gebeuren, helaas. Laat je er vooral niet door ontmoedigen. Leer ervan en gebruik de ervaring bij de volgende (of deze) cache. Succes!
  5. Ik denk, omdat het met hele getallen veel makkelijker rekent, als met graden minuten en miliseconden.
  6. Ad, Ik woon ook in RotjekNoord en heb wellicht interesse. Heb je een PM gestuurd.
  7. Twin Peaks

    Magellan Explorist 110

    Een aantal komen daar vandaan, maar een deel ook via forumgebruikers op US en Duitse Magellan-fora. Overigens zijn de laatste updates alweer een half jaar oud, denk ik, dus ik moet eerdaags een check-up doen voor de meest actuele kaarten. (gelukkig komen er in een half jaar niet zo heel veel nieuwe wegen bij. Zeker buiten Nederland niet.
  8. Twin Peaks

    Magellan Explorist 110

    Ha, mn mailbox zat vol... maar het kan weer hoor. Als je me dan direkt een emailadres stuurt via de PM, kan ik je vanuit mijn dropbox een invite sturen.
  9. Twin Peaks

    Magellan Explorist 110

    Garmin Topo is niet geschikt voor gebruik op Magellans, of anders gezegd...Magellans kunnen geen Garmin Topo's lezen. Het bewuste bestandsformaat is, voorzover ik weet ook niet te converteren. Je zult het dus met de kaarten van Magellan zelf moeten doen (overigens vind ik de voorgeinstalleerde Topo's op de 710 heel prima) Een andere mogelijkheid is gebruik te maken van OSM kaarten speciaal voor de Magellan. Daar heb ik een dropbox vol van, met inmiddels 22 gebruikers.
  10. Twin Peaks

    Wie Klimt, En Hoe?

    Er zit onder de boom in de wand ook een rotshaak. Daar is met een acht in een zijde van het dubbele touw (11mm-statisch) middels een karabiner in de rotshaak een tweede zekering aangebracht. Er zat ter plaatse maar 1 rotshaak (wellicht om te kunnen topropen?) dus was dit de beste (alternatieve) krachtendriehoek / dubbele zekering. Je kan via een omweg achterlangs weer naar boven om al je spullen weer uit te halen.
  11. Twin Peaks

    Wie Klimt, En Hoe?

    Nee, het was hier: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=ae7e4efa-e80a-4ac9-894e-af1d43f35ac6 Ergens in Nordrheinland Westfalen. Hij is overigens gearchiveerd omdat er regelmatig uilen zouden nestelen
  12. Twin Peaks

    Wie Klimt, En Hoe?

    Nieuwe helm? Is dat nu een muts of is de vertrouwde rode helm er niet meer? Mmmm,,,hier had ik wel op..... maar we waren met z'n 4-en en 1 ervan had geen helm. bij de vorige foto waren mijn klimmaatjes al beneden en kom ik als laatste....inderdaad met een muts op. (blush) Maar..... wel bewust: Het risicco op steenslag is kleiner, als er niemand meer boven je klimt / is
  13. Twin Peaks

    Wie Klimt, En Hoe?

    Even een krabbel in het logboekje zetten!
  14. Ik zou niet snel met polijstpapier aan de slag gaan. Eerder direct met een niet al te grove Commandant pasta. Als de krasjes echt ondiep zijn, kun je ook gewoon tandpasta proberen. (doe eerst een klein hoekje, sommige tandpasta's bevatten meer schuurmiddel dan andere)
  15. Natuurlijk niet.... Maximale meetfrequentie is vaak 1x per seconde en soms nog meer (seconden) Het ene moment is de GPS dan misschien 30 cm voor je lichaam, en het andere moment misschien 30 cm erachter, maar over een hele afstand heft dat elkaar op en is een mogelijk verschil door "armzwaaien" verwaarloosbaar. De afstand afgelegd tussen de verschillende meetmomenten (seconden) verschilt dus wel, maar de totale afstand wordt daar niet anders door.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...