spoekie Geplaatst 5 augustus 2018 Geplaatst 5 augustus 2018 Na jarenlang trouw gebruik is de aan/uit knop van m'n Oregon 300 kapot gegaan. Met een stokje kan ik hem nog aan en uit doen, maar echt handig is dit niet. En in de regen kan ik hem beter niet meer gebruiken. Heeft iemand anders dit probleem ook ? En opgelost?
Flo van Co Geplaatst 5 augustus 2018 Geplaatst 5 augustus 2018 Wij hadden precies hetzelfde met de Garmin Dakota, ook daar kwam de knop eruit zetten, daar kwam bij dat er ook andere kleine haperingen op traden en na (ook) die jaren besloten om gewoon een nieuwe te kopen. Dit betekent niet dat de/een nieuwe "beter" is dan de oude, maar in ons geval wel wat meer mogelijkheden, en als belangrijkste geen kans op verdere uitval. Je zou kunnen zoeken naar onderdelen (ik kon ze zoeven niet vinden trouwens) op internet. Succes!
Dagwacht Geplaatst 5 augustus 2018 Geplaatst 5 augustus 2018 Ik had hetzelfde probleem bij een Dakota 20. Ik heb van een uitgehard stukje kit (Zwaluw Hybrifix) een palletje gemaakt en een siliconen hoes gekocht. Probleem opgelost.
Teki-D Geplaatst 6 augustus 2018 Geplaatst 6 augustus 2018 Waar heb je die siliconen hoes gekocht, heb ook interesse. Mijn Garmin Oregon 450 heeft nl. hetzelfde probleem en het rubber van de achterkant laat ook los....
spoekie Geplaatst 6 augustus 2018 Auteur Geplaatst 6 augustus 2018 Bedankt voor de tip. Ik ben ook benieuwd waar je zo'n siliconen hoes kunt kopen
harrie Geplaatst 6 augustus 2018 Geplaatst 6 augustus 2018 Het is niet goedkoop maar beter dan een hele nieuwe GPS. Kijk eens op https://www.2dehands.be/sport-fitness/overige-sport-fitness/wandelen/garmin-oregon-200-300-400-450-550-vervanging-rubber-424636997.html
Korenwolf Geplaatst 6 augustus 2018 Geplaatst 6 augustus 2018 Wij hadden hetzelfde probleem. Gummetje van een potlood gebruikt en afgeplakt met duct tape. Werkt perfect. 1
Peetee Geplaatst 7 augustus 2018 Geplaatst 7 augustus 2018 Ik weet niet of er bezitters van de Oregon 600/700-serie zijn die er ook last van hebben, maar in dat geval kun je hier in ieder geval terecht voor siliconen hoesjes.
Aanbevolen berichten