Spring naar bijdragen

LTeunis

Leden
  • Aantal bijdragen

    998
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door LTeunis geplaatst

  1. Of je krijgt er een als je een coin in de race gooit....
  2. je gebruikt geen topo kaart? misschien toevallig geselecteerd?
  3. LTeunis

    Nieuwe Oregon Belt Clip

    Zet mij ook maar bij de collectieve bestelling.
  4. LTeunis

    Symbolen

    Ja, de caches inladen als GPX zoals het op de Colorado - Oregon moet dan heb je de icoontjes gewoon op de kaart staan.
  5. LTeunis

    Banner

    <br> weghalen?
  6. LTeunis

    Gsak En Oregon 400t

    of je gebruik de speciaale export macro http://gsak.net/board/index.php?showtopic=...amp;#entry75611
  7. Of gewoon met een usbstickie - sd-kaartje
  8. LTeunis

    Flauw.

    Zo heb ik ook altijd een munitiebox met logboekje in mijn rugzak zitten, voor het geval ik de regular niet kan vinden. Dan log ik hierin en zo heb ik altijd ee nFound. Nu ik er aan denk. Ik moet er onderhoud aan plegen, het boekje is bijna vol. Nee, tuurlijk kan dat niet. Jee, waar zijn we mee bezig? Een eigenaar doet moeite voor een verstopplek en ik kan hem niet vinden dus neem ik maar aan dat hij weg is en dus leg ik er zelf eentje weg? Wat was de essentie van het cachen ook al weer? O ja, je VERSTOPT een rolletje, doosje oid.
  9. Moet dit nu een draadje worden naast de geo d'or lijst die toch echt bedoeld is om mooie caches te duiden? Kijk gewoon naar die lijst en je ziet van duizenden cachers welke zij het meest waarderen en mooi vinden.
  10. Begin dan bij het begin. Kijk naar alles, maar dan ook alles van de hele pagina.
  11. LTeunis

    Garmin Oregon

    De 200 is hetzelfde als de 300 en de 400 met de uitzondering dat de 200 geen electronische sensoren heeft (kompas en hoogte/barometer) en dat hij geen piepjes en draadloze overdracht naar andere (colorado en Oregon) heeft. Daarnaast beschikt hij over een basismap waar de 400 een grove topokaart europa heeft. Ook heeft hij geen GPS functie als je hem aan de PC legt maar alleen de spannerfunctie. Dit in het kort Functioneel zijn ze allemaal gelijk aan elkaar met de uitzonderingen van hierboven. Ik heb de 200 en persoonlijk miste ik alleen de piepjes bij navigatie in de auto maar van het prijsverschil met de 300 heb ik een Nuvi gekocht. Ben over beide uitermate tevreden.
  12. LTeunis

    Topo Nl

    Kaarten laden met mapsource gelijk met alle andere kaarten. je maakt dus een nieuwe mapset aan. Meestal op de SD kaart. Kan namelijk errug groot worden.
  13. Goed gedacht denk ik.
  14. LTeunis

    Topo Nederland

    Topo NL is niet routeerbaar vandaar ook de rechte streep. De bedoeling is dan natuurlijk wel dat je de streep volgt maar wel via paden en niet dwars door het bos. de paden zijn goed te zien op de Topo hoewel er soms wel afwijkingen met de werkelijkheid kunnen zijn ivm verouderde gegevens. Maar altijd PADEN BLIJVEN VOLGEN en niet dwars door het bos. Anders zal het snel gedaan zijn met onze mooie hobby.
  15. LTeunis

    Boortoren Cache

    een hitch-hiker, dus niet meer toegestaan. Een afzonderlijke cache (traditional) per locatie wel maar een meereizende is niet meer toegestaan.
  16. LTeunis

    Ervaring Met Gps Huren?

    Bij het beestje met de grote platte staart kan je GPS huren. Bij onze vrienden in Notter en andere dorpjes ook.
  17. Datdeed het hem. Het werkt nu. Zal hem later eens test in het veld. Voor nu de opmerking dat de gevonden en eigen caches ook in de lijst voorkomen ondanks dat ze opties uitgevinkt waren. Zo te zien is kan het een topper worden!
  18. Helaas, geen GPS op de MDA Compact 4 (HTC Diamond)
  19. oplaadbare kopen Geest
  20. Ja, dat kan. Als je de kaart als opslag kiest wordt de tracklog per dag hier netjes opgezet.
  21. LTeunis

    PQ's gebaseerd op bookmarks

    Als je Premium Member bent en een bookmarklist opent dan kan je de caches selecteren er er dan gelijk een PQ van maken. knop linksonder de list.
  22. Ja graag want ik hou niet van dit en de ander houd niet van dat, ga zo maar door en al gauw moeten we gewoon naar het forum om de berichten te zien/lezen. Daar is een forum toch voor?
  23. LTeunis

    GSAK maar geen premium member

    Voor Premium Member Ik ga er van uit dat je GSAK gewoon registreerd, toch?
  24. LTeunis

    GSAK maar geen premium member

    Je kan de gegevens altijd nog handmatig inkloppen. Maar voor die paar tientjes heb je het wel veel gemakkelijker. En ja, het is de moeite waard.
  25. Waarschijnlijk inderdaad iets met het unlocken. Heb je wel de juiste code voor de Etrex?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...