Spring naar bijdragen

papillonphoto

Leden
  • Aantal bijdragen

    121
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door papillonphoto geplaatst

  1. papillonphoto

    Firmware 2.95

    Want??? Changes made from version 2.94 to 2.95: * Fixed issue importing GPX files introduced in 2.94 beta. If updating from 2.94 beta, please remove any GPX files from the device before installing software. * Fixed issue navigating to points.
  2. papillonphoto

    Gpx Bestanden

    Betere vraag: welke brouwser? (Alleen fire fox werkt goed genoeg) En via send to gps komt alleen de cache, en niet de omschrijving. Dan moet je het gpx bestand ophalen.
  3. papillonphoto

    Firmware 2.95

    heb je de gpx files er af gehaald voor de update? Zo niet probeer dan maar eens een route op de gps te zetten
  4. is het de nieuwe topo france?
  5. .GPX is door alle gps gebruikers te lezen. .LOC files zijn achterhaald, zijn te onvolledig om nog te gebruiken, als kan mapsource ze inmiddels wel lezen.
  6. Ja, bij "Serieel data formaat" Toch niet bij "USB (GARMIN dataformaat)" er moet daar garmin staan, hij praat alleen maar met zichzelf zeg maar. Mapsource up to date? en je usb kabel nog goed? wil wel een keer naar kijken voor je anders
  7. papillonphoto

    Rubber Laat Los...

    Het knaagdier kan het voor je oplossen, duurt drie tot vier weken. Naar sailtron gaan heeft weinig zin. Of dubbelzijdig tape plakken.
  8. papillonphoto

    Sd Kaartje

    Nee de prosessor kan die snelle kaarten niet lezen
  9. Mobile xt van garmin
  10. papillonphoto

    Sd Kaartje

    Normal speed en 4GB max SDHC mag wel
  11. papillonphoto

    Mismatch Oregon 300

    Nieuw uit de doos bevat de Oregon niet de nieuwste software. FF updaten zou ik zeggen, wordt hij een stuk nouwkeuriger van.
  12. papillonphoto

    Waypoint Coördinaten

    Als de maker de extra waypoints goed heeft toegevoegd staan de "children"in je waypoint lijst (waarheen>waypoints>>.....) Meestal worden ze gecodeerd met de begin letters van de cache. En als ze niet in de tabel op de site er bij staan dan moet je ze handmatig aanmaken. Succes.
  13. Dan blijft de vraag nog staan: Kan vista omgaan met een seriele uitgang???
  14. papillonphoto

    Navigeren met de Oregon

    Dit is op dit momend de meest gemaakte opvatting: De verpakking van de 400T zegt: "routeble base map" maar dat is de basiskaart die in iedere gps zit, en daar staan maar een paar wegen op. De Topo die er dan overheen ligt is niet routeble!!! En dan krijg je deze fouten. wil je wel roureren dan dien je eerst CN er op te laden anders werkt het niet.
  15. Misschien handig dat je eerst gebruiksaanwijzingen gaat lezen voordat je deze discussies op gang gaat brengen. De Colorado en de Oregon zijn het zelfde gps, waarvan de bediening alleen anders is, en daardoor andere functies mogelijk zijn. Maar voor cachen blijft de werkwijze gelijk: Vraag een quary aan op GC.com, en drop dat .gpx bestand in de map:Garmin>garmin>gpx. klaar nu zijn ze te zien in je gps, op de kaart zowel als op de gps. Als je een enkele cach wil laden doe je dat op dezelfde manier. Via "send to GPS"heb je kans dat het misgaat als de gps niet de goede software versie heeft. Al deze dingen werken zoizo alleen als je regelmatig je gps update!!.
  16. papillonphoto

    Mapsource updeet

    Wat mij dwars zit is dat je de kaarten alleen kunt gebruiken met administratie rechten in Windows XP. Volgens de aanbeveling van Microsoft log ik alleen als administrator in om onderhoud te plegen aan mijn PC. Voor het normale werk gebruik ik een ander account, zonder administratie rechten, als een soort beveiliging tegen mijzelf en tegen software die anders achter je rug om wordt geïnstalleerd. Voor Mapsource moet ik inloggen als administrator, anders werken de kaarten niet. Ik heb bij Garmin om raad gevraagd, maar dit blijkt zo de bedoeling te zijn. Blijkbaar is dit programma niet bedoeld voor de gebruiker. Als jullie toch zoveel bezwaar hebben tegen de werking van de pc waarom kopen jullie dan toch steeds weer zo'n ging? kijk toch eens naar de fruit mand (de appel) want 90% van jullie klachten heb ik geen last van met de mac.
  17. Bij een queri komen ook alle child waypoints mee, mist de plaatser ze in de lijst heeft gezet. Als ze alleen in de text staan dan niet
  18. Voor de macers is het nog simpeler. via de finder kun je de gpx files heel makkelijk verplaatsen naar je gps. EN gps Babel is er wel voor de mac. En evt kun je ook maccaching gebruiken, geloof dat je daar de texten wel kan aanpassen.
  19. papillonphoto

    Oregon 400t

    En er zijn landen waar nog helemaal geen topo kaaarten voor zijn, voor geliefde Garmin
  20. papillonphoto

    Colorado richting

    Om het kompas goed te gebruiken dien je hem vlak te houden, en de gps gaat er van uit dat de antene naar voren wijst, in de richting die je loopt. Breedbeeld werkt dus niet. Denk dat je toch wat meer uitleg moet hebben over de werking zo te horen
  21. papillonphoto

    Waypoints Oregon 200

    Waarschijnlijk in de instellingen? staan die op afstand, dus alleen de dichtst bijzijnde zichtbaar? Je kan zoeken op naam. Hangiser is om ze op teslaan als .gpx in de map GPX in de oregon. dan vind hij ze wel terug
  22. papillonphoto

    GEKO 101 en RD

    Volgens mij kan een 101 het RD niet aan. wellicht dat je een user grid kan instellen? Dan heeft Hawkeyes in een van zijn caches de cijfers staan. succes
  23. Wellicht overbodig om te melden, maar de topic-starter heeft het over de Etrex Vista, zwartwit versie. Dat is een oudere generatie dan diegene waar de wiki-link naar verwijst. Greetz Bloodwoosj. Exact!! en die heb ik dus nog in de aanbieding. Voor de zwart wit modellen.
  24. papillonphoto

    Welke GPS?

    Op zichzelf is projectie met de nuvi 550 natuurlijk wel mogelijk, zij het dat het een soort van doe-het-zelf functie is. Want de cache-opdracht 'Maak vanuit WP3 een waypoint WP4 aan op 275 meter in de richting 187º' kun je natuurlijk ook oplossen door gewoon in zuidelijke richting te wandelen en de plek op te zoeken vanwaaruit je WP3 ziet op een afstand van 275 meter in de richting 7º. Nee dat kan niet: je kan namelijk de richting van een waypoint niet zien. Wellicht wel de afstand, maar daar ben ik nog niet zo zeker van omdat de nuvi er vanuitgaat dat hij je over de weg gaat brengen. Nee ik denk dat een Nuvi niet de ideale gps voor geocachen is, of zal worden. Deze is gemaakt voor het volgen van de aanwijzingen die het app je geeft. Of dat nu wandelen fietsen of met de auto is.
  25. papillonphoto

    Welke GPS?

    Kan projectie mogelijk op dezelfde manier als in dit bericht? Helaas niet. De enige optie, die ik tot nu heb gevonden, is een apart programmaatje op de pda laden waarmee je projecties kunt uitrekenen (b.v. Geotools4 of GCtools). Ik heb net een kwartiertje lopen knoeien met de 550. Maar helaas geen projecties op wat voor manier dan ook. Alle positieformaten zitten er wel in. dus via utm grid en het betere wiskunde kan ik het wel. (stelling piet hazegras) Maar dat is veel werk. Ik denk dat je moet kiezen: spraak of projectie. Sorry
×
×
  • Nieuwe aanmaken...