zowaar! Geplaatst 19 september 2005 Geplaatst 19 september 2005 Team Badnews biedt de cache 'Voor Pampus liggen' ter adoptie aan. Het is voor mij net te ver, maar wie biedt? http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC7D04
gr2 Geplaatst 19 september 2005 Geplaatst 19 september 2005 Het Cairnteam hecht grote waarde aan deze cache, gezien de bijzondere ligging. Wij hopen dan ook van harte dat iemand bereid is hem over te nemen. Mocht blijken dat niemand zich aandient, dan zijn wij uit ideële overwegingen bereid deze cache onder onze hoede te nemen. De huidige positie van de ammobox is ons onbekend. Aan ons vorige bezoek aan het eiland hebben wij de indruk overgehouden dat het vinden van een veilige verstopplek niet eenvoudig kan zijn. We vrezen daarom met deze Pampus-cache een zorgenkindje aan onze collectie toe te voegen. Maar voor de goede zaak zijn we bereid ons in te spannen. Al laten we de eer gaarne aan een andere liefhebber. We hopen dat iemand de vinger opsteekt. We horen het wel.
dmace Geplaatst 20 september 2005 Geplaatst 20 september 2005 Heb niet zoveel tijd/mogelijkheden om regelmatig op pampus een kijkje te nemen. Misschien kan hij het handigste door iemand uit Muiden worden overgenomen?
Team Professor X Geplaatst 20 september 2005 Geplaatst 20 september 2005 Het probleem zit 'm waarschijnlijk in de bereikbaarheid. Maar kan de beheerder hem niet onder zijn beheer nemen? Of ligt hij daar volgens de oude regeling ? Wanneer je er een dik nieuw logboek in stopt kun je weer jaren vooruit, zo vaak wordt ie niet bezocht . Pampus heeft ons in ieder geval altijd al tot de verbeelding gesproken, en we zullen daar ook zeker nog eens gaan kijken .
Kruimeldief Geplaatst 26 oktober 2005 Geplaatst 26 oktober 2005 In ieder geval is het geadopteerd door HarrieKlomp
Prof. Y. Lupardi Geplaatst 26 oktober 2005 Geplaatst 26 oktober 2005 [...]Pampus heeft ons in ieder geval altijd al tot de verbeelding gesproken, en we zullen daar ook zeker nog eens gaan kijken . Mijn vader heeft daar ook het een en ander beleefd. Dat was omstreeks 1955. Zie maar:
Team Firefox Geplaatst 30 oktober 2005 Geplaatst 30 oktober 2005 De eerste krabbels hebben we vanmiddag in het nieuwe log gezet. Morgen is de laatste dag om de cache nog dit jaar te loggen!
Nico Bartels Geplaatst 31 oktober 2005 Geplaatst 31 oktober 2005 De eerste krabbels hebben we vanmiddag in het nieuwe log gezet. Morgen is de laatste dag om de cache nog dit jaar te loggen! <{POST_SNAPBACK}> Ik kom er dit jaar dus echt niet meer aan toe, maar voor volgend jaar staat hij mooi op de agenda als een hoge prioriteit "To Do".. Nico.
Crow & Éowyn Geplaatst 21 december 2005 Geplaatst 21 december 2005 Die wil ik ook nog steeds eens doen. Toch maar eens gaan kijken daar.
MegaHeks Geplaatst 21 december 2005 Geplaatst 21 december 2005 (bewerkt) Die wil ik ook nog steeds eens doen.Toch maar eens gaan kijken daar. <{POST_SNAPBACK}> Eowyn en / mogen NIET mee, dat is de reden waarom wij hem niet hebben gedaan. Alle andere supercache's van Badnews wel 21 december 2005 bewerkt door MegaHeks
Aanbevolen berichten