Spring naar bijdragen

A'Tuin

Leden
  • Aantal bijdragen

    269
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door A'Tuin geplaatst

  1. A'Tuin

    Etrex kopen

    Van mijn Etrex 20 is het pookje gebroken en is het apparaat dus onbruikbaar geworden. Ik zou graag een nieuwe aan willen schaffen of een andere die qua bediening ongeveer op dezelfde manier werkt. Wie kan me hierin een advies geven?
  2. Dank voor de tip.
  3. Van onze Etrex 20 is de aan/uit knop gesneuveld. Nu is het al een oudje, dus we willen een nieuw apparaat aanschaffen. Waar vind ik in de regio Den Haag een winkel waar ze goed advies geven en ook na aankoop een goede service hebben?
  4. Ik heb dit probleem ook. Op onze nieuwe computer kan ik geen caches meer in de gps laden. Dat is in een half jaar niet opgelost. Ik vrees nu het einde van mijn geliefde hobby....
  5. A'Tuin

    Oude Caches

    Gisteren 2 cachers gevonden langs de Nieuwe Waterweg. Bij het loggen blijken ze niet meer te bestaan. Vreemd hoor. Ze lagen er nog wel: De tinnen soldaat; nummer 2 uit de trail Snake trail.
  6. Misschien kan je een earthcache als uitgangspunt gebruiken. Dan is de link zeer duidelijk.
  7. DNF log ik als ik uitvoerig heb gezocht en tijd heb besteed aan de cache. Als ik weinig tijd heb en alleen vluchtig heb gekeken, dan log ik niet, maar ga ik eerst nog eens terug. Ongeveer 1 op de 10 vind ik niet en daar schaam ik me echt niet voor. Wel baal ik heel erg als ik een DNF heb na een lange multi.
  8. Wij hebben dit ook een keer gehad bij een serie caches in de Biesbosch. Ik wist zeker dat alles er in stond en ter plekke vond het apparaat (ook Etrex 20) geen enkele cache. Gelukkig troffen we een ander team en konden we meelopen. Het gekke is dat we dit probleem daarna nooit meer gehad hebben. Dus wat het geweest is? Geen idee. Ik hoop dat je evenveel geluk hebt.
  9. A'Tuin

    Verwijderen Etrex 20

    Ik tob hier ook nog mee. Ik heb geen basecamp. Kan het ook met MapSource?
  10. Geweldig! Ik zie het helemaal voor me.
  11. Wat een afschuwelijk ongeluk. Ook wij willen ons medeleven langs deze weg betonen. Heel veel sterkte voor de nabestaanden.
  12. A'Tuin

    Geokrety.org

    Gevonden een geokret. Wat is het? Wie heeft het bedacht? Waar komt het vandaag? Ik heb het ding gelogd, het lijkt op een TB.
  13. Bedankt. We blijken zelfs al meer souvenirs te hebben dankzij flashmobs. Grappig. We kenden dit nog niet. De vraag is beantwoord, dus het draadje kan dicht.
  14. Zaterdag was het internationale geocachingdag. Wie een cache zou loggen kreeg een icoontje. Weet iemand hoe dat zit met dat icoontje?
  15. A'Tuin

    Etrex 20 Op Fiets?

    Ik heb wel een fietssteun voor de Etrex 20. Hij zit muurvast, maar dat is ook weer een nadeel als je hem er snel af wilt halen. HIj bestaat dus wel.
  16. A'Tuin

    Nieuwe Gps Aanschaffen

    Bij de etrex 20 gaat het inzoomen snel, maar ik kan niet vergelijken met andere apparaten.
  17. Moet dat met de Etrex 20 ook op die manier?
  18. A'Tuin

    Waar Kocht Jij Je Gps?

    Bij Waypoint. Vooral vanwege de goede adviezen.
  19. A'Tuin

    Nieuwe Gps Aanschaffen

    Wij hebben de etrex 20 gekozen en nu kunnen we eindelijk paperless cachen. Wat een genoegen. Wel even wennen aan een nieuw apparaat, maar elke dag lukt het beter. Zeer tevreden tot nu toe.
  20. Wij cachen in het buitenland altijd zonder kaart. In Tsjechië, Portugal, Duitsland, Noorwegen en België hebben we de meeste caches altijd wel gevonden. En inderdaad: het gaat wel eens mis. Vooral als er water in de buurt is. We zijn ook wel eens een berg opgewandeld met veel inspanning en kwamen toen uit bij een parkeerplaats ... Je voelt het echte avontuurlijke van het geocachen dan weer even. Ook leuk. Waar kan ik de open fietsmap vinden? Heb je een link?
  21. A'Tuin

    Etrex Hc Venture

    Bedankt voor de tip. Ik zal de batterijklemmetjes is bekijken.
  22. A'Tuin

    Etrex Hc Venture

    Hoe lang gaat een Etrex die tamelijk intensief gebruikt wordt ongeveer mee? Het rubber van mijn etrex laat voor de tweede keer los. Als ik rechts in- of uitzoom gaat het apparaat uit. Zou het nog de moeite van het repareren waard zijn?
  23. A'Tuin

    Powertrails

    Deze kan niet met de auto. Tenzij je bekeuringen riskeert.
  24. Ook namens team A'Tuin gecondoleerd en heel veel sterkte toegewenst.
  25. Een hele serie puzzels over Frankrijk. 7 puzzels en een bonus. Daarna weet je alles over Frankrijk, eten, de Tour, etc. Echt de leukste mysterie serie die wij gedaan hebben. GC16H41 is je startpunt. Tussen Delft, Rijswijk en Den Haag. Je moet flink speuren op internet.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...