Askikker Geplaatst 5 november 2009 Share Geplaatst 5 november 2009 Hoi, ik ben nog een groentje hoor, maar ik zie dat het coordinatensysteem bij Geocaning (en mn GPS) en het systeem met Google earth niet helemaal overeen komen. Bij de eerste is de laatste coordinaat een deel van duizend, en Google earth eindigt in minuten en seconden o.i.d.. Zodat ik met Google earth nooit precies op de plek kom waar ik via Geochaching kom. Is daar een omrekentabel voor, of kan je dat anders instellen misschien? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
*BaJo* Geplaatst 5 november 2009 Share Geplaatst 5 november 2009 eventjes bij de instellingen van google decimale minuten kiezen ipv graden minuten seconden Hoi, ik ben nog een groentje hoor,maar ik zie dat het coordinatensysteem bij Geocaning (en mn GPS) en het systeem met Google earth niet helemaal overeen komen. Bij de eerste is de laatste coordinaat een deel van duizend, en Google earth eindigt in minuten en seconden o.i.d.. Zodat ik met Google earth nooit precies op de plek kom waar ik via Geochaching kom. Is daar een omrekentabel voor, of kan je dat anders instellen misschien? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
GuitarArnie Geplaatst 5 november 2009 Share Geplaatst 5 november 2009 Bij de eerste is de laatste coordinaat een deel van duizend, en Google earth eindigt in minuten en seconden o.i.d.. Was de truc niets iets van laatste 3 posities delen door 60? Als ik coordinaten in Google Earth wil gebruiken, voer ik ze in via de GCTool; dat werkt in ieder geval Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
marieholm Geplaatst 5 november 2009 Share Geplaatst 5 november 2009 G.E instellen op graden decimale minuten. G.E - extra - opties - 3d weergaven - breedte/lengte weergeven in graden decimale minuten. Succes. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Askikker Geplaatst 7 november 2009 Auteur Share Geplaatst 7 november 2009 Kijk, das nou leuk; nieuw opt forum, en meteen mn probleem al opgelost. Bedankt iedereen! En nog zo simpel ook...... Askikker . . . . . Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Bloodwoosj Geplaatst 7 november 2009 Share Geplaatst 7 november 2009 Houd er wel rekening mee dat de kaart Van Google Earth tot tientallen meters kan afwijken van de exacte posities! Greetz, Bloodwoosj Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Krijgertjes Geplaatst 7 november 2009 Share Geplaatst 7 november 2009 Houd er wel rekening mee dat de kaart Van Google Earth tot tientallen meters kan afwijken van de exacte posities!Greetz, Bloodwoosj Optimist!. Eventjes bij één van mijn eigen caches gekeken en de afwijking was daar éénmaal 110 meter maar ook 20, 60 en 80 meter kwamen voor. De frase "meer dan 100 meter" is hier eerder van toepassing. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Bloodwoosj Geplaatst 7 november 2009 Share Geplaatst 7 november 2009 Dankjewel voor het compliment Greetz Bloodwoosj. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden