Spring naar bijdragen

Berenboot

Leden
  • Aantal bijdragen

    295
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    27

Alles door Berenboot geplaatst

  1. Berenboot

    Geoprinter

    C:GEO gebruik ik ook, handig voor het overzicht, kaartje is ook prima, behalve met zonlicht, dan zie je niet veel meer op je GSM Gebruik het niet voor navigatie, de GPS in mijn smartfone is een 1 april grap. Daarvoor is dan de Garmin64sx, vind ik zelf een fijne GPSr
  2. Berenboot

    Geoprinter

    O ja, multis print ik gewoon ff uit, heb je gelijk een kladblaadje
  3. Berenboot

    Geoprinter

    Pocker queries zijn ook best handig vind ik. Persoonlijk, maar dat is ieder zijn ding, vind ik GSAK niet zo gebruiksvriendelijk. Misschien als je het een tijdje gebruikt, maar als je het voor de eerste keer opstart word ik er niet echt blij van.
  4. Leuk bos om te wandelen, paar jaar geleden gewandeld daar. Na de wandeling had mijn hond 21 teken, (wij geen) maar daar heb je om deze tijd van het jaar niet zo veel last meer van denk ik.
  5. Gisteren een PQ geladen en daarin miste ik een cache uit een serie, nog niet eerder meegemaakt. Ook vreemd.
  6. Berenboot

    WhereYouGo

    De wat oudere Garmins bv. de Oregon, hebben ook wherigo op de GPS zelf. Misschien marktplaats o.i.d.?
  7. Berenboot

    Welke magneetpen

    Best handig, zit ook een grijpertje aan. https://www.hbm-machines.com/nl/p/hbm-615-mm-flexibele-grijper-met-magneet-en-led-lamp
  8. Berenboot

    De wolf...

    https://112vdg.nl/2024/08/23/wandelaar-67-overleden-door-aanval-kudde-koeien/ Shit, nu moeten we ook al op koeienjacht!
  9. Berenboot

    De wolf...

    Blijft toch moeilijk die wolf eruit te pikken die af en toe een schaap oppeuzelt. Op heterdaad betrappen? Andere dieren waarop gejaagd wordt geeft ook niet altijd het gewenste resultaat, schieten we dit jaar wat kippendieven (lees vossen) af dan barst het hier volgend jaar weer van de konijnen, moeten we die weer gaan fusilleren, zo blijf je aan de gang. Meestal regelt de natuur het zelf wel, weinig konijnen, volgend jaar minder vossen, enz.
  10. Berenboot

    De wolf...

    Ook al zouden we vandaag beginnen met het uitroeien van de wolf, dan nog kom je nooit meer van ze af. Net zo goed als we de enorme toestroom van mensen niet kunnen stoppen, houdt de wolf zich ook niet aan grenzen. Je mag het vast niet zeggen, maar Nederland heeft gewoon te veel, veel te veel mensen. Beide zaken kunnen we niets meer aan doen, dus zullen we ermee moeten leren leven.
  11. Berenboot

    De wolf...

    Nog heel veel mensen lijden aan een jeugdtrauma, het roodkapje syndroom. Persoonlijk heb ik liever te maken met een wolf, dan met een chagrijnig wild zwijn.
  12. Geen wonder dat de faillissementen in de Nederlandse horeca toenemen
  13. Tijd dat het cafe weer open gaat, prima weer voor een koud biertje
  14. 100% mee eens. Zelfde geldt wat mij betreft voor de waadcaches. De eersten hier in de buurt lagen ergens onder een brug in een redelijk begaanbare sloot. De nieuwste trent is: wie vindt de meest ranzige baggersloot. IGNORE lijst
  15. De eerste hengelcaches hingen allemaal max.6mtr. Nu hangen sommige al op meer dan 10mtr. Ik heb daarvoor een eenvoudige oplossing, die meer dan 7mtr. hoog hangen en ik dus niet bij kan verdienen bij mij een ereplaats op de ignore lijst. Het moet wel leuk blijven.
  16. Mijn smartfone is niet zo smart (slim). Als ik naar de afstand kijk kom ik wel redelijk in de buurt, maar als ik het kompas volg, kom ik op de meest vreemde plaatsen. Of ik nu C:GEO gebruik of de Adventure LAB Vertrouw meer op m'n GPS dan op de GSM
  17. Bij mij doet hij het weer. Vast weer een update geweest, dan is de app meestal in de war Bij mij waren de instellingen weg, ff opnieuw gedaan
  18. Zelf heb ik een 64sx. Soms ga ik cachen met iemand die ook een 66 heeft. De 64 doet ongeveer 3x zo lang van een set batterijen dan de 66 Ik vrees dat dit gewoon een eigenschap van het apparaat is. Gewoon wat extra batterijen meenemen denk ik
  19. Berenboot

    FTF belangrijk?

    Om nog maar niet te spreken van moeilijke (onmogelijke?) Multi's en Mysteries waarvan men alleen de coördinaten kan bemachtigen door bepaalde events te bezoeken. Nou, dan maar niet, er blijven nog genoeg andere caches over om te doen
  20. Berenboot

    smiley's

    Als je met je telefoon op C:Geo logt dan kun je alle smilies van de telefoon gebruiken.
  21. Caches moeten minimaal 161 mtr. uit elkaar liggen. Met drie caches op hetzelfde eindpunt gaan de reviewers niet vrolijk worden vrees ik
  22. De ignorebak kun je ook prima vullen rechtstreeks op de site. Boomklimmers en diepzeecaches gaan er gelijk op. Ook veel hengelcaches, hier in de buurt is er een trend deze in de stratosfeer te hangen, zo hoog dat je er met een flinke hengel nog niet bij kunt. Nou, die gaan ook door naar de ignore lijst. Het moet wel leuk blijven.
  23. Dank je, ik ga er eens wat mee experimenteren. Altijd leuk om te proberen.
  24. Excuseer mijn onwetendheid, heb GSAK nog nooit gebruikt, maar wat is het voordeel ervan boven het gewone overzetten van een GPX bestand (pocket querry of lijst) naar je GPS??
  25. Berenboot

    GMAP 66s valt uit

    Misschien dat de contacten van het SD kaartje vuil zijn ? Voorzichtig schoonmaken en terugplaatsen, wie weet helpt het
×
×
  • Nieuwe aanmaken...