Spring naar bijdragen

Wuppie1976

Leden
  • Aantal bijdragen

    102
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door Wuppie1976 geplaatst

  1. Als je nog wat tijd hebt om te plannen, probeer via dit forum met andere teams de S.O.S. caches te organiseren (GC3K0VP). Gegarandeerd een mooie ervaring.
  2. Wuppie1976

    Waypoints Iphone

    Hallo Ton, navigeren met je iPhone gaat op zich prima, maar dan is je batterij helaas wel snel leeg. Wij gebruiken tijdens het lopen zowel smartphone als GPS. Deze laatste om te navigeren en de phone om offline de overige gegevens van de cache te bekijken. Wij gebruiken hierbij naar tevredenheid een combinatie van de apps GCbuddy en Geocaching. Zo kunnen we bijna altijd paperless cachen. Overigens complimenten aan Ringeling voor de duidelijke uitleg over het invoeren van de extra/nieuwe WP's in de GC app.
  3. Wuppie1976

    Keurmerk

    Ik volg dit draadje gezellig vanaf de zijlijn, maar heb in het begin ook een idee geopperd dat gebaseerd is op de mening van alle cachers die een cache bezoeken. Helaas lijkt het keurmerk nu een richting op te gaan waarbij een kleine groep een oordeel gaat geven op voorwaarden als grote van een cache en goodies. Gaan we lijkt me voorbij aan een heleboel andere zaken die een cache tot een mooie beleving kunnen maken. Wat mij betreft dan een zinloos keurmerk! Wellicht tijd om het voor één keer met elkaar eens te worden dat we het toch nooit eens worden met elkaar. We agree to disagree!
  4. Wuppie1976

    Keurmerk

    Misschien is het al voorgesteld, ik heb niet alle pagina's helemaal doorgespit, maar zou er geen systeem kunnen ontstaan waarbij de CO, als hij/zij dat wil, aan de vinders van de cache vraagt om deze op reeds genoemde en/of andere criteria te beoordelen dmv een cijfer (1-10) Een keurmerk zou dan na een vooraf vastgesteld aantal founds op basis van een gemiddeld cijfer dat hoger is dan bijvoorbeeld 8 toegekend kunnen worden. Technisch geen idee hoe dit moet, maar ik stel me een link op de cachepagina voor die doorlinkt naar een vragenlijst.
  5. Wuppie1976

    Caches Laden Etrex 30

    Hallo Creama, Nou weet ik niet of je ook via je telefoon navigeert tijdens het cachen, maar dan is je batterij inderdaad zo leeg. Wij gebruiken tijdens het lopen zowel smartphone als GPS. Deze laatste om te navigeren en de phone om offline de overige gegevens van de cache te bekijken. Wij gebruiken hierbij naar tevredenheid een combinatie van de, overigens wel betaalde, apps GCbuddy en Geocaching. Zo kunnen we bijna altijd paperless cachen.
  6. Met de GCbuddy app (iPhone en Android) kun je ook heel gemakkelijk van een waypoint naar een volgende projecteren. Deze app vinden wij sowieso een aanrader voor gebruik tijdens het lopen van multi's!
  7. Wie heeft er al ervaring met toestemming vragen voor een cache bij Waterschap Aa en Maas en kan ons wellicht helpen aan contactgegevens van een betreffende persoon of afdeling? Alvast bedankt! Team Wuppie1976
  8. Wuppie1976

    Hulp Gezocht!

    Hallo Rollertje, Prima actie, gewoon hulp vragen, genoeg mensen die je willen en kunnen helpen. En al doende leer je vanzelf snel veel bij! Helaas wonen wij voor een gezamenlijke mulit wat ver uit elkaar, maar hierbij wel een aantal tips waarmee je wellicht zelf wat multi's kunt vinden/doen die passen bij jouw wensen en mogelijkheden: - Kijk goed naar de rating voor moeilijkheid en terrein, deze geven vaak een redelijk goede indicatie. Ook zeggen logs van anderen natuurlijk vaak veel over welke uitdagingen ze onderweg tegenkomen. - Bij sommige multi's zijn vooraf alle coördinaten van wapoints al gegeven en vind je onderweg alleen maar aanwijzingen voor de eindcache of moet je bijvoorbeeld foto's zoeken. Hoef je onderweg niet te rekenen en in te voeren, behalve voor het laatste wapoint. - Selecteer eens op multi's die (ook) geschikt zijn voor kinderen. Vaak niet te lang en te moeilijk en toch een leuke wandeling. - Twijfel je over de lengte van een route, vraag het gewoon vooraf even aan de legger. Veel cacheplezier! Wuppie1976
  9. Ons waren de cachemogelijkheden in en rondom Den Helder ook al opgevallen. Vandaar ook besloten om vanuit het Brabantse in de zomer voor twee weken in Julianadorp te gaan kamperen. Al die nieuwe caches zijn een mooi cadeautje! Wij zullen ons daar zeer zeker gaan vermaken!
  10. Wuppie1976

    Onder Of In De Kliko

    Dan adviseer ik je een pocket query te maken die alleen filtert op kindercaches!
  11. Wuppie1976

    Merkwaardige Cache?

    Ik vind het ook een leuk idee, zie er ook het kwaad niet van in om daar je trackable, die toch al kwijt is, voor beschikbaar te stellen.
  12. Yep, maar ook niet alles wat met zorg is gemaakt is lekker... ? Smaken verschillen!
  13. Precies kikkers, helemaal mee eens. Niet iedereen vindt hetzelfde lekker en zelf eet je ook niet iedere dag hetzelfde. Daarom zijn er ook zo veel verschillende restaurants om uit te kiezen. En die blijven allemaal vreedzaam naast elkaar bestaan. Dat blijkt met caches blijkbaar iets ingewikkelder te liggen, jammer hoor!
  14. Ik heb deze vraag enige tijd geleden ook al gesteld, maar toen kwam daarop geen reactie. Hopelijk komt er nu wel iets uit. In het overzicht van events staat er voor de betreffende data vooralsnog ook nog geen event in Volkel of omgeving.
  15. Mocht je een iPhone hebben, met de gratis app van iGCT kun je deze actie ook uitvoeren. Overigens hebben twee elkaar kruisende cirkels twee snijpunten, toch?
  16. Voor deze optie moet je wel premium member zijn, maar dan kun je een pocket query maken waarbij je onder andere met behulp van icoontjes caches met bepaalde eigenschappen kunt selecteren.
  17. Hallo Pottekijker, Op geocaching.com kun je met het icoontje met de bus wel selecteren op caches met openbaar vervoer dichtbij, maar dat zal niet altijd persé een treinstation zijn. Maar misschien is het een begin. Succes! Wuppie1976
  18. Ik voel me als nieuwkomer ook steeds minder thuis op dit forum. Het maakt bijna niet meer uit wat je vindt of denkt, een negatieve reactie is eerder regel dan uitzondering. En te vaak op de persoon gespeeld. Het heeft zelfs mij al zover gekregen om hier en daar een venijnige reactie terug te geven. En waar gaat het nou om, dat we het er blijkbaar niet over eens kunnen worden dat we het nooit helemaal met elkaar eens zullen zijn! Jammer hoor!
  19. Ik ben benieuwd waar dit draadje heen gaat. Na deze vraag van Diederikus vermoed ik een addertje onder het 'foie gras'. Ach neuh, ik vroeg me alleen af of er al eens iemand goed naar het menu gekeken heeft. Nou, wat mij wel opviel was dat alle gangen zo'n beetje drijven in de alcohol. Een en ander dus misschien maar niet te serieus nemen? ?
  20. Ik ben benieuwd waar dit draadje heen gaat. Na deze vraag van Diederikus vermoed ik een addertje onder het 'foie gras'.
  21. Een welwillende medecacher kan hier ook nog steeds alle teamnamen in het logboek zetten...
  22. Niet iedereen is gecharmeerd van voorwaarden bij het loggen, maar wellicht kun je met als voorwaarde een foto van de logger op een bepaalde positie/locatie unieke logs per team bereiken.
  23. @Wilbertoord heeft sinds kort inderdaad een serie leuke nieuwe caches en een bestaande serie geadopteerde caches. Sommige prima te vinden, maar sommige ook héél lastig. Bij één daarvan zijn we al drie keer geweest, maar nog niet gevonden. Wij vermaken ons er desalniettemin prima mee en komen gewoon nog eens terug. Het waren inderdaad ook deze nieuwe caches van @Wilbertoord waar het verzoek om hints over ging! Gewoon een keer zelf komen doen!
  24. Beste mensen! Allen dank voor de ongezoute en soms ook gezoute meningen en de toch soms wel vermakelijke discussies die daaruit volgen. Ik heb inmiddels gedaan wat ik vond dat correct was. Overigens een oprechte pluim voor het betreffende team dat zich in alle openheid hier bekend heeft gemaakt terwijl dat niet nodig was. Ook aan hen goed recht om hun visie te verdedigen.
  25. Barny, ik ben het wel met je eens dat het forum waarschijnlijk geen goede afspiegeling is van de gehele cachegemeenschap. Want er is op dit forum dan ook nog niemand die aangeeft dat hij/zij vindt dat het klakkeloos uitwisselen van cachegegevens gewoon moet kunnen, terwijl het wel gebeurd. Wat is dan schijnheilig?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...