-
Aantal bijdragen
38 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Waardering in de gemeenschap
0 NeutraalOver Zompies
- Verjaardag 22-05-1944
Previous Fields
-
GPS of Smartphone Merk / Type
Garmin 60 CSx
-
Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
sinds 2002
-
Lengtegraad
4.82912
-
Breedtegraad
52.66841
Contact Methods
-
Website URL
http://www.vermeulens.nl/fred
-
ICQ
0
Profile Information
-
Geslacht
Man
-
Woonplaats
Heerhugowaard
-
Interesse
Borgward Isabella Coupé Oldtimer
Geocaching
Computers
Verre reizen
-
hoofdmenu instellingen -> interface - > USB massa opslag. Dan wordt je MicroSD kaart zichtbaar op je PC Je basisgeheugen wordt helaas niet zichtbaar.
-
Even een kleine aanvulling... als stapeltellen op "9" eindigt, zie je in je formule "0"... Dus voor GC2H054 (daar heb ik 'm nu nodig) heb ik het volgende uitgepuzzeld (K9 is het veld met de telling): =ALS(REST(K9,9)=0,9,REST(K9,9)) vwewah (voor wie er wat aan heeft) Een kleine uitbreiding van de formule lost ook dit probleem op. =ALS(REST(B1;9)=0;9;(REST(B1;9))) Waarbij B1 de cel is waar het te stapeltellen getal in staat. Zompies
-
Dit coördinaat in verschillende weergaven N 52° 40.073 E 004° 51.255 Normaal GPS Coordinaat (WGS84 Datum) Decimaal 52.66788 4.85425 DDD MM.MMM N 52° 40.073 E 004° 51.255 DDD MM SS.SSS N 52° 40' 04.368" E 4° 51' 15.300" in NAD27 DECIMAAL 52.66903 4.85188 DDD MM.MMM N 52° 40.142 E 004° 51.113 DDD MM SS.SSS N 52° 40' 08.508" E 4° 51' 06.768" in RD X=118948 Y=520180 in UTM 31U E 625386 N 5836939 Op de cache pagina kun je ook op de link andere conversies klikken, dan zie je de meeste van bovenstaande ook. Er zijn er natuurlijk nog veel meer, maar die worden zelden gebruikt.
-
Helaas ben ik als ik Nederlands, Frans of Catalaans activeer de inghoud van het onderste kaartje kwijt. De tekst Bekijk een grotere kaart is er wel, maar de inhoud niet. De grotere kaart werkt overigens wel gewoon. Kies ik Duits of de overige talen, dan is de inhoud er wel. Wellicht een kleine correctie noodzakelijk???
-
In Google earth een route plannen en opslaan als kml of kmz file Dan in Pocketquery bij Find Caches Along a Route Je route file inlezen, de maximale afstand route-cache invoeren en je krijgt de file per e-mail thuis gestuurd. Er kunnen maximaal 500 caches ingelezen worden en de totale route niet langer dan 800 km. Succes
-
Ik heb nog een kabel van een Etrex Vista, die is volgens mij het zelfde. Stuur maar een mailtje Fred
-
Ouwe Stompen Event Deel Twee
Zompies antwoordde op een discussie van keske27 in Nieuws, Informatie & Polls
Wij zullen vast wel een gaatje kunnen vinden in onze agenda. Wij komen graag net als vorige keer. -
Ik gebruik vaak een tak, maar ik heb dan meestal de pech dat die afbreekt. Ook neem ik af en toe 'gewoon' een wandelstok mee, maar een oprolbare prikstok is toch wat handzamer. Vandaar ... Maar evengoed: bedankt voor je reactie! Baco in IJmuiden heeft ze regelmatig. Ze heten dan oprolbare infuushouder. Daar moet je een stukje afzagen. Succes
-
Neem ze dan wel telescopisch, dat neemt wat makkelijker mee in je rugzak. Fred
-
Mijn Etrex vista had hetzelfde verschijnsel, bleek een slechte verbinding tussen de printplaatcontacten en het displaycontact te zijn. Is bij Correct gerepareerd en dat is nu verholpen, maar de beroemde joysticj is er al weer mee oopgerhouden na 3 maanden. succes Fred
-
Ja, hier was kort geleden een draadje over, weet zo gauw niet waar, zoek even bij Mapsource wat dacht je hiervan: http://forum.geocaching.nl/index.php?showtopic=11554&hl Zompies
-
Leuke route met oppikkers in Duitsland
Zompies antwoordde op een discussie van Huntertje in Algemene vragen
Fossa Eugeniana bij Venlo/Arcen over de grens. Een serie, soms met bonus, van verschillende makers. De meeste zijn lopend te doen. Succes Fred -
Wij kregen geen mail van de organisatie maar willen graag komen als de datum ons schikt. wij gaan al wat jaartjes mee. Groeten zompies (Annemieke & Fred)
-
Helaas, ook wij zijn 4 maanden te jong Suc6
-
tracks of routes exporteren naar Garmin Mobile XT
Zompies antwoordde op een discussie van jmpeetje in Navigatie Software
Dat zou volgens Garmin met de laatste versie van Mapsource moeten kunnen. Die kent de XT Dan upload naar GPS Kijk dan in mijn gegevens beheren routes dan staan daar de bestemingen en afstanden er in, je ziet de route met begin vlag en eindvlag!! . suc6