Spring naar bijdragen

TinkerTeam

Leden
  • Aantal bijdragen

    194
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

1 Neutraal

Over TinkerTeam

  • Verjaardag 10-12-1965

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Magellan explorer 210 en Garmin 60Cx. Mio 350 en TT
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    sinds okt 2006

Contact Methods

  • Website URL
    https://www.tinkerteam.nl

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw
  • Woonplaats
    N52º58.174 E006º056.862
  • Interesse
    voorheen bekend als Henri+Karin

Recente profielbezoeken

3635 profielweergaven
  1. Dank Evert . Sterkte Frouwke 

  2. We reageren zelden op dit forum. Alleen als het landsbelang dit eist. ...thx,,,frouwk evert
  3. ik heb geen motor :)

  4. Ik ben gewoon een geïntrigeerd door die PMcaches. Ik ben zelf geen PM, maar heb deze zomer wel (illegaal?) een PMcache gedaan (eigenlijk een korte serie over een moord bij Borger) die ik natuurlijk niet kon/mocht loggen. Gaandeweg vroeg ik me af waarom iemand zo'n leuke cacheserie alleen voor PM geschikt maakt. Ik kon toen niets logisch verzinnen. Je maakt toch een cache om gelopen te worden. Bovendien waarom zou je nou mensen sturen richting een PMship? WIIFY (What's in it for you)?! Wij ,Tinkerteam,als maker van de Borgerder moordserie hebben de moordserie na een jaar PM gemaakt: -beginnende (met respect) geocachers namen soms tientallen campinggasten mee om de moord op te lossen en er werd dan "te enthousiast" naar de cache en moordsporen gezocht -sommige caches zijn gewoon niet voor beginners (zie onze nea-serie= net even anders) deze serie is bedoeld voor de gevorderde cacher om alle cachetechnieken te beproeven.
  5. Jammer dat je er mee stopt! Wij zouden de hunebeddencache wel willen adopteren,wij hebben daar destijds erg van genoten! (met dank aan de Roode loper voor de hint)
  6. Ik geloof direkt dat jij je keurig gedraagt tijdens het cachen en blijkbaar weet jij ook de je de cache keurig achter laat/herstelt, de natuur respecteert,beschrijving goed interpreteert enz. Hulde hoor,maar geloof me dat weet niet iedereen direkt. Onze caches rond Borger hebben we daarom een half jaar geleden pmo gemaakt omdat we door onervarenheid en onwetendheid van beginnende cachers veel problemen ondervonden.(zie eerdere voorbeelden Tinkerteam) wij eindigen zoals jij eindigt: even goede vrienden.......
  7. Jullie zijn toch geen beginners met ruim 500 founds! En jullie hebben genoeg ervaring om alle soorten caches aan te kunnen . Maar ik ken persoonlijk niemand hier die met zoveel ervaring nog steeds enkel member is. Jullie zijn er veel mee bezig, het is een echte hobby Dan wil je er toch ook alles ?
  8. Ja ,onze hele moordserie en nea-serie rond borger is PMO en ik moet zeggen: een verademing! Ze worden minder gelopen,(vinden we geen probleem)maar wel door cachers die al wat meer ervaring hebben . En dus weten hoe het werkt...met beleid zoeken, keurig terugplaatsen. Enkele voorbeelden wat we tegenkwamen: -een compleet afgerukte klimop (camouflage kokertjes zat hier ergens)-dit was onze druppel- -enorme gaten rond een bankje (uitdrukkelijk in de beschrijving: NIET GRAVEN) -verplaatsen van cache en dadersporen (duidelijk in beschrijving : plaats zorgvuldig terug) Wij hebben het idee dat er toch veel "beginners" niet de juiste regels in acht nemen. Door weinig ervaring, te ruig in de natuur te werk gaan. Verder neemt men nog wat campinggasten mee ,die allemaal helpen meezoeken! En ook met 1 found gelijk een drie sterren cache doen. Ons idee is dat als je het cachen na een tijd gaat waarderen (mooie plekjes,wandelingen)je zeker pm wordt .(ook door alle extra's) Toen wij begonnen deden we eerst hele gemakkelijke (staat ook in logs) en we zijn verschillende keren met ervaren cachers meegelopen.
  9. TinkerTeam

    Teken!

    Even voor alle duidelijkheid; de ring duidt er inderdaad op dat je hoogstwaarschijnlijk Lyme hebt. Echter, ook is het mogelijk dat de vlek a-typisch is, bijv. gelijkmatig effen roze. 40% van de geïnfecteerden krijgt helemaal geen vlek of ring. Ruim 2 jaar geleden ben ik gebeten; de teek niet goed verwijderd met een pruts-tekentang (ik heb nu een lepeltje). Ik heb een lichtroze vlek van ca 5 cm doorsnede gehad maar hem helaas verkeerd ingeschat. Na ruim een half jaar had ik Lyme in stadium 2 (ernstige vermoeidheid en gewrichtsklachten). Gelukkig ben ik er na 8 (!) weken antibiotica slikken goed vanaf gekomen.
  10. pb gestuurd
  11. Wij niet want we hebben (NOG)geen oregon
  12. Klein vaudju in het thuis-coördinaat.

  13. TinkerTeam

    Cachen Te Paard

    Kom eens naar Exloo!Wij hebben hier diverse ritten te paard gedaan.Ook caches. En de eigenaar van hotel Bussemaker vindt het geweldig als je er een paard aan de boom zet. Het past goed in het sfeerbeeld van het pand vindt hij.(jaren -30) En de aandacht voor een paard ?? Daar kan de mooiste auto nog niet tegen op volgens hem. Groet:T I N K E R team.
  14. TinkerTeam

    Emsauenweg

    Wij hebben een Duits Fietsboekje genaamd: Emsauenweg Radweg. Gekocht bij Duitse boekhandel. Compllet met stafkaarten en uitgebreide beschrijving van de omgeving en de plaatsen. Helaas staan de 100 caches langs de route er niet op,maar sommigen heb ik er zelf ingezet.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...