Spring naar bijdragen

albrt

Leden
  • Aantal bijdragen

    148
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door albrt geplaatst

  1. He, had ik dat gemaakt? Dan moet er een script voor zijn Het kmz bestand staat er weer: rdpunten.kmz
  2. @Gerard: klopt, de rechten stonden nog niet goed. Ik heb dat nu aangepast, dus je zou nu commentaar moeten kunnen posten. @Team Professor X: ik heb de oorzaak van de groene stippen met foto's gevonden. Ik zal dat op korte termijn aanpassen. Beiden bedankt voor het melden.
  3. Ook namens mij bedankt voor de genomen moeite, er zijn weer veel foto's en info van destijds boven water gekomen.

    Groeten Jan-Willem.

  4. Hey Albert,

    Hartelijk dank voor al je werk aan de Meetpuntensite.

    TOP!!!

    We zijn hier heel erg blij mee!

    Grtz, Sjoerd

  5. Als iemand de zaak weer in de lucht wil brengen, en als de gegevens van Lycos niet meer boven water komen: ik heb een back-up van maart 2007. Dat zijn code + database +foto's. Voor TDM900 zijn dat 516 meetpunten met 1248 foto's en de teller stond op "Er zijn nog 947 van de 5530 punten zoek".
  6. Zoiets? http://www.geogames.nl/meetpunten/kaartlast.php De grens staat nu op 2 jaar, want de site draait pas sinds oktober 2004.
  7. albrt

    GSAK update

    Als het goed is heb je een mailtje van Clyde gekregen met de aankondiging van GSAK 7. Daar staat een link in voor de betaling met korting: For your special discount price on version 7 see http://gsak.net/upgrade.php?id=xxxx Via die link kon ik USD 15 betalen.
  8. Het lijkt op MS AutoRoute. Daarin kan ik ook een provincie selecteren, die dan ge-highlight wordt weergegeven. In de credits van AutoRoute staat weer een verwijzing naar AND International Publishers N.V.
  9. albrt

    Nederlandse statistieken

    Hier heb ik het al een keer over gehad tussen mond en lippen door en als ik dan de reacties boven lees bij de topic "Waar zijn die Duitsers mee bezig?" vind ik het nog steeds erg krom die statistieken. Eerst maar even een stukje historie dan: tot juli 2003 waren er de statistieken van Dan Miller. Die liet de telling zien op basis van gevonden caches per land. Toen Dan er mee ophield heb ik de handschoen opgepakt en de statistieken voor Nederland volgens dezelfde opzet als Dan Miller nagebouwd. De oorsprong van de methode is dus zuiver historisch. Gaandeweg bleek echter dat het voor mij ook wel praktisch was. Toen het op zondagavond drukker werd bij gc.com en er logs begonnen te ontbreken, kon ik de zaak voor Nederland redelijk eenvoudig corrigeren met behulp van de pocketqueries. Was het een rare telling? Ik denk van niet. Volgens mij is het gewoon een keuze: ofwel je telt de caches die in een bepaald land gevonden zijn, ofwel je telt wat een cacher uit een bepaald land gevonden heeft. Het aanpassen van de sortering is op zich een koud kunstje. De vraag is voor mij of dat oplevert wat je wil zien: de founds van Nederlanders. Als je alleen de sortering aanpast, krijg je ook de Duitsers en Belgen in de sortering. Het probleem is: je kan wel eenvoudig zien of een cache in Nederland ligt, maar niet of een cacher uit Nederland komt. Dat laatste is misschien best op een of andere manier te bouwen, maar: hier had GPSearching blijkbaar een vooruitziende blik. IK ga het niet meer doen. Na ruim twee jaar de statistieken bijgehouden te hebben, vind ik het eerlijk gezegd wel mooi geweest. Ik ga dus geen grote aanpassingen meer doen. Als er iemand anders is die het wil en kan oppakken, be my guest. Maar ik pas dus.
  10. albrt

    Stats per hunter

    Jullie?? Ik heb het over de Roode Lantaarn en wij zijn De Roode Loper. Ach mijn broer en ik lijken wel een beetje op elkaar, maar we zijn niet jullie . Dat het een foutje is, dat begreep ik ook. Maar als er 1 foutje in zit dan kunnen er meer in zitten. Dit is geen aanval op de mensen van .nl die de statistieken anders keurig verzorgen. Ik constateer alleen wat raars. Misschien zit er een klein foutje in een script (of zo iets). <{POST_SNAPBACK}> Dan zit er inderdaad ergens iets fout. Geen idee wat er mis was. Met DHZ was het echter snel weer opgelost. Verder moeten we het in de gaten houden om te zien of dit vaker voorkomt.
  11. Mooi gemaakt Daan! Ik heb de file inmiddels op de Meetpunten site toegevoegd.
  12. Zo, de hele lijst is er weer doorheen. Volgens mij zijn alle spooklogs van 2006 weer gecorrigeerd. Mocht je toch nog iets raars tegenkomen, laat het dan even weten of probeer het met DHZ op te lossen.
  13. Op dit moment nog even niets doen. Ik heb de caches met fouten al in DHZ gezet, en die worden nu langzaamaan opnieuw ingelezen. Ik zou zeggen: kijk morgen nog even. Als er dan nog een foute datum staat kan je die met DHZ corrigeren. Loggen voor 2006 gaat overigens wel goed. Het probleem van vanochtend staat daar geheel los van.
  14. Helaas voor jou, op dit moment staan er nog 3 founds op 31-12-2006 De correcties lopen overigens goed, dus vanavond moet het grootste deel van het probleem weer zijn opgelost.
  15. Tussen 0.00 en 9.00 zat er een probleem bij het opnieuw inlezen van cache pagina's. Op een cachepagina wordt voor logs van het huidige jaar geen jaartal ingevuld. Daar zetten wij dan het juiste jaartal bij. Tussen ons nieuwjaar en het nieuwjaar van gc.com om 9.00 ging dat mis. Sinds 9.00 gaat het inlezen weer goed. Ook bij gebruik van DHZ worden logs nu weer goed ingelezen. Uit de logfiles weet ik welke caches er tussen 2.00 en 9.00 zijn ingelezen. Die zal ik corrigeren. Voor de overige moeten we even wachten tot Reintje weer terug is van vakantie.
  16. Ik moest de kaart in 2 stappen laden. Eerst de ECW importeren. In het selectiescherm zie je 2 paden staan. Onthou wat er bij het tweede pad (pad kaartbestand) staat. Als je op importeer klikt, krijg je inderdaad een blanko kaart. Daarna kies je openen, kaartbestand laden. Ga naar het pad van het kaartbestand. Daar staat nu "Europe Landsat742.map". Die open je en voila: de satellietfoto
  17. Inderdaad, op de gewone stats pagina's staan nu de nieuwe statistieken.
  18. LOL Ik beschouwde dat als bug en zat mijn hoofd te pijnigen hoe ik dat doorstrepen uit de oude statistieken netjes weg kon halen. Uiteindelijk maar mee gestopt omdat we toch naar de nieuwe zouden overgegaan. Blijkt het als feature te worden gezien Maar nee, het is vooralsnog niet de bedoeling om dat doorstrepen in de nieuwe stats op te nemen. Mogelijk kan ik op sommige pagina's, zoals logs voor een cache, wel eenvoudig de status van een cache opnemen. Dat lijkt met de nieuwe database wel mogelijk. Daar zal ik binnenkort eens naar kijken.
  19. Die worden alleen aan de nieuwe stats toegevoegd.
  20. Begin maar eens op deze pagina. Volgens mij mis je een log op 6 november en op 7 augustus. En ja, je kan op de datum klikken om te zien welke logs daarvoor staan genoteerd.
  21. albrt

    Gebruikerslijst opschonen?

    Actieve geocachers per maand kan je overigens op deze pagina terugvinden. En over het hele jaar 2005 zijn er tot nu toe 5495 geocachers in Nederland actief geweest. Dat zijn dus Nederlanders maar ook buitenlanders die op vakantie een paar Nederlandse caches loggen.
  22. albrt

    Waar zijn ze gebleven?

    Het valt me nog mee dat het nu pas opvalt. Het is al langere tijd zo druk bij gc.com op zondagavond dat we niet alle logs doorkrijgen voor de statistieken. Voor Nederland zet ik die erbij zodra ik op maandag de pocketqueries heb otvangen. Daarmee zijn de meeste gemiste logs weer terug te vinden. Voor buitenlandse caches kan je de DHZ functie gebruiken. Voor Nederlandse caches zou ik graag zien dat je even tot dinsdag wacht. Als je logs dan nog niet compleet zijn, kan je ze ook weer via DHZ laten toevoegen. Bij het gebruik van DHZ heb ik wel een verzoek: kruis het vakje "corrigeer statistieken" alleen aan als je log echt in de statistieken ontbreekt. De kaarten en statistieken gebruiken namelijk (nog) niet dezelfde database. Het kan dus gebeuren dat je log wel in de statistieken staat, maar niet op de kaart.
  23. albrt

    Niet vermelde caches.

    De buitenlandse founds worden alleen voor Nederlanders bijgehouden. Volgens je profiel bij gc.com kom jij uit België. Het kan dus goed kloppen dat er buitenlandse logs in jouw lijst ontbreken. DHZ gebruiken heeft voor de ranking dan ook geen zin, want die moet ik handmatig verwerken. Er zijn meerdere redenen voor deze beperking, zoals de omvang van de database en de hoeveelheid werk voor mij om DHZ meldingen te verwerken.
  24. albrt

    log's pagina veranderd?

    Heb ik net een regeltje teveel weggehaald bij het aanpassen van het script. De oplossing is inmiddels bekend, dus binnenkort kan jij je logs ook weer zien. Dat geldt voor iedereen met een & in z'n naam, of een ander "raar" teken.
  25. albrt

    log's pagina veranderd?

    Door die nieuwe optie bij "stats per hunter" kan je nu snel zien welke buitenlandse caches er missen. Die kan je dan via DHZ laten corrigeren. Of, als je ze allemaal in een korte periode hebt gelogd, stuur je mij een mailtje met de die periode. Dan kan ik de missende logs snel ophalen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...