Spring naar bijdragen

naaktslakkies

Leden
  • Aantal bijdragen

    51
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door naaktslakkies geplaatst

  1. De beatles caches van de naaktslakkies is een aanrader.
  2. Vandaag heeft Knuffel zijn vierduizendste -4000- cache gevonden. Gefeliciteerd!!
  3. Net wat Knuffel zegt: ik val in herhalingen. Toch onze toevoeging: hartstikke bedankt en geniet -nog meer, ja dat kan- van jullie kleinkinderen en andere bezigheden!! E+J
  4. Kruimeldief en Kralenfee bedankt voor al jullie zorgen om onze caches online te brengen. Kralenfee bedankt dat ik je naam mocht gebruiken (ik heb nog genoeg lapjes )Wij wensen jullie veel cache plezier en horen graag nog eens iets van jullie. Els en Jacob
  5. Tsja, voor 150,= euro heb je een splinternieuwe bij Futurum en dichtbij zit Waypoint; heb je daar al gekeken? En of die kaarten voor jou nuttig zijn ...
  6. Er is in dit topic geschreven over vernielzucht van de caches. Kan daar helaas over meepraten. Onder vernielzucht versta ik ook, dat de cacheuitzetter er na vier maanden nog niet aan blijkt toetekomen het logrolletje te vervangen. Vernielzucht? Ja, het vernielen van het enthousiasme van de cacher. Je mag toch verdorie verwachten dat als je op zoek gaat naar een cache dat die in behoorlijke staat is, en zo niet dat die dan spoedig wordt hersteld?! Maar na vier maanden nóg geen actie te hebben ondernomen om een simpel logrolletje te vervangen vind ik een minachting richting de enthousiaste cacher.
  7. Helemaal mee eens. Er komen steeds meer PM-caches die die aanduiding echt niet waard zijn. Pleur (sorry!) ergens een filmkokertje neer, kopieer uit Wikipedia en je hebt een cache. De kwaliteit van de caches holt achteruit.
  8. Wie gaat er nu zijn eigen caches loggen? Dit is nog nooit bij mij opgekomen. Je zet ze toch uit voor anderen?
  9. Gisteren vond Wilxlii Carrotte op 10.10.10 om 10.uur zijn 10.000 cache!!
  10. naaktslakkies

    Basiswaarden?

    Geef eerlijk je mening in je logs maar bij voorkeur op een opbouwende manier, het is jouw hobby maar ook die van degene waar je aan schrijft. Weinig ja, ter lering ende vermaak deze aanvulling op "regel" 9 hoe de ene cacher de andere cacher meent te moeten bejegenen: Deze cache is nu een virtuele cache, ik mag aannemen dat de cacheeigenaar weet dat virtuele cache’s al een tijdje niet meer niet meer toegestaan zijn, gaarne of deze cache archiveren of repareren. Bij direct weghalen van deze note en geen enkele andere actie om deze cache weer geheel volgens de regels van groundspeak te maken voel ik mij verantwoordelijk om de betreffende reveuwers van deze virtuele op de hoogte te brengen Wat ons betreft mag regel 9 regel 1 worden.
  11. Ik heb er nog geen "slechte" ervaring mee, maar het idee lijkt mij goed om eens over na te denken. Maar bedoel members of premium member. Voor dit laatste ben ik niet voor.
  12. Tja zo ken ik er ook nog wel een paar. Van een bergje afgerold, en een deuk in mijn image. Bij een cache van Knuffel mijn hoofd opengehaald aan prikkeldraad. Bij een cache van Pyne scheenbeen ook opengehaald aan prikkeldraad. . Naaktslakken zijn blijkbaar gevoelige typjes Maar het heeft wel iets wanneer je het na kan vertellen
  13. Pm caches vind ik ronduit vervelend dat ik daar niet bij kan.
  14. naaktslakkies

    Mapsource

    Geweldig, bedankt.
  15. naaktslakkies

    Mapsource

    Wij kunnen sinds een week geen waypoints meer downloaden vanuit mapsource. Weet iemand waarom dit niet meer zou kunnen? Hij geeft wel aan dat hij ze goed overgezet heeft maar in de GPS staat niets. Ra ra.
  16. Geweldige prestatie De eerste 10kilopublicer Bedankt voor al je goede zorgen !
  17. Wij hebben er laatst een van geopatra gedaan en daar stond al een 365e log bij
  18. Voor ons "naaktslakkies" is dit de winnende
  19. Sinds vandaag krijg ik de logs van gevonden caches niet meer in mijn email box te zien. Ik hoorde zonet dat ik niet de enige ben. Is het een algemeen probleem?
  20. Onder toeziend oog en onder het genot van een kopje koffie op ons gemak de cache gelogd.
  21. de blauwe is volgens mij 'de Gouden Tor' dan daarvoor een Drietand Dan na de blauwe een meikever of bladsprietkever Waarom niet de Latijnse namen is voor een ieder duidelijk
  22. Wij wensen Richard veel plezier en succes in zijn werk toe
  23. Mijn ervaring in Nederland met de revieuwer zijn opperbest, ik wilde een nieuwe cache plaatsen en mij werd per omgaande gevraagd een andere plaats te zoeken omdat deze dichtbij een cache lag van een andere cacher. Deze cache is van 2004. Ik vind wel dat een heleboel "rapertjes' VAN ZEER SLECHTE KWALITEIT' zijn. Zou het niet wenselijk zijn dat iemand pas een cache mag plaatsen als hij/zij er zelf 100 gelopen heeft, en dus goed kennis gemaakt heeft met het cachen. Gelijk aan het systeem van toekenning van GeoDo'r. Maar een lichtpuntje is: Er zijn een heleboel enkeltjes geweldig Er zijn een heleboel multis geweldig En er zijn een heleboel ? geweldig Kortom neem ze zo als ze zijn en vermeldt in je log of je ze leuk vind of minder leuk. maslak
  24. woon je in de buurt, dan willen wij je wel wegwijs maken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...