Spring naar bijdragen

Klompengatters

Leden
  • Aantal bijdragen

    78
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin eTrex Legend
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    11 januari 2004

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Woonplaats
    Best
  1. Kom net op dit item.... Leuk zal zeker een paar paddestoelen hier in de buurt aan de lijst toe voegen.
  2. Veel sterkte. Ook wij hebben van de puzzels genoten en ze met plezier gelopen. We zullen zeker puzzel 12 nogmaals doen en een kaars opsteken.
  3. Wij vinden de kaartjes wel makkelijk. Dan heb je een beetje een richting. Als het niet in de buurt is laten we de cache schieten, totdat we er een keer op vakantie zijn. Sommige zullen aan de coordinaten zien waar het ligt, maar wij zijn nog niet zo thuis hierin. Vinden de kaartjes een leuke leidraad om de regio te zien.
  4. Leuk dit radiostukje. Bedankt voor het linkje er naar toe.
  5. Je kan ook in elke goede wandelsport winkel opvouwbare wandelstokken kopen. Die zijn prima te gebruiken als prikstok. Wij hebben er 1 gekocht toen we andere er ook mee zagen prikken
  6. Waarom kopen we niet gewoon TB's bij de prof en allerlei andere goedies in zijn shop. Zo houden we voor ons alle deze hobby kostenloos. Wees redelijk er moet toch minstens geld binnen komen bij geocaching.com om alles zo te laten als het nu is, namelijk kosteloos gebruik maken van hun systemen en servers. Wij hebben nog geen TB's gekocht, maar we hebben al wel andere goodies via de prof zijn winkel besteld. Zo proberen wij De Klompengatters het systeem lekker kosteloos te houden. Je betaald iets meer maar dan heb je ook wat. Als we geen TB in een cache vinden maar andere log producten dan laten we die op de plaatst waar we hem vinden rusten. We vinden het leuk om een TB te loggen en als het ff mogelijk is ook de opdracht die erbij soms bijstaat uit te voeren.
  7. Wij zijn met z'n tweetjes en een hond. Soms gaan er gasten mee, maar dat is zo soms dat het niet noemenswaardig is.
  8. Wij plaatsen een note als we een cache niet kunnen vinden. Dan mailen we de eigenaar en vragen of de cache nog actief is. Zo ja, dan zoeken we hem een andere keer nogmaals op en vinden het dan meestal wel. Soms maken we ook gebruik als we thuis komen na een not found van een hulplijntje... Dan hebben we geen not found geplaatst en hopen erop dat het alsnog een found wordt. Lukt het dan nog niet met een hulplijntje dan wordt het een NOT FOUND. Wij schamen ons niet om een not found te melden. Als we dat allemaal doen adn is het voor een ieder duidelijk dat je niet hoeft et zoeken naar iets dat er niet meer is.
  9. Klompengatters

    Cache goodies

    Wij vinden het ook leuk om te ruilen. Alleen valt soms of eigenlijk steeds vaker de inhoud van de stache een beetje tegen. Wij kopen ook goedies uit aanbiedingen en op braderie's. Zo kom je voor weinig geld aan hele leuke hebbedingetjes. We hopen dat een ieder ruilt met vergelijkbare waardes en natuuerlijk waarderen wij soms ook een cache op om het voor jongere kinderen leuk te houden om het deksel op te lichten.
  10. Ook wij hebben een Legend met nederlandse gebruiksaanwijzing. Maar ik moet zeggen dat de bijgeleverde engelse versie op vele punten duidelijker is dan de Nederlandse. Ook tijdens het cachen komen we soms mede cachers tegen met een elgend, die proberen we dan ook om soms vragen te stellen over het gebruik... en zij aan ons natuurlijk ook. Al spelende wordt je steeds wijzer en kan je er steeds meer dingen mee uitvoeren.
  11. Wij zijn blij dat er mensen zijn als Remco. Zonder dat soort mensen kunnen we het geocachen wel vergeten. En wat geeft het of de cache niet binnen 48 approved is, dan wacht je toch iets langer. Neem aan dat het bedenken en uitwerken van de cache ook de nodige tijd heeft gekost dus wat maken dan een paar dagen meer of minder uit. Hoop dat vele en vele mensen zeer mooie caches gaan plaatsen zodat wij met vele andere die weer kunnen zoeken. Wij vinden dat je vrijwilligers moet eren en niet moet aanvallen als ze een keertje door tijdgebrek of technische storingen hun werk dat normaal altijd keurig en snel gebeurd een keertje niet zo vlot kunnen uitvoeren. Een ieder wens ik super veel leuke en mooie caches te vinden, oud of nieuw geplaatst.
  12. Er is een makkelijke manier om op de lokationless-caches te komen. Ga op het hoofdmenu van geocaching.nl staan Klik links op nieuwste caches Op de overzichtstaat die dan komt klik je op new search wat bovenin staat. Dan kom je op een scherm waar je kan klikken op view all locationles-caches. Je komt dan op deze site : http://www.geocaching.com/seek/nearest.asp...2E-225A0D2ADF9D Hoop dat je er uit komt en dat het bij jouw net als bij ons goed werkt.
  13. Kan toch een keertje gebeuren dat er een langere tijd overheen gaat voordat je cache goedgekeurd en geplaatst kan worden. Wij zijn blij dat er een vrijwilliger is die dit wil doen en er zoveel vrije tijd in steekt. Kan niet anders zeggen dat dat het er altijd netjes en goed verzorgd uitziet. Mede dankzij deze en vele andere vrijwilligers kunnen we lekker geocachen en zonder verdere kosten onze hobby beoefenen.
  14. Als je caches doet met een leuke forse eind stache wie weet vind je dan wel de kaboutertjes daarin. Wij zijn ook cachende om weer nieuwe kaboutertjes te vinden.
  15. Klompengatters

    watchlist

    Wij hebben ook problemen om op de gc.com site komen op dit moment. Soms lukt het prima dan weer werkt het niet.... Denk dat ze ff een probleempje hebben met de server, of hun programmatuur. Probeer het morgen nogmaals om je watch caches te verwijderen, ik heb wel 4 TB watchings weg kunnen halen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...