Spring naar bijdragen

Team NN

Donateurs
  • Aantal bijdragen

    99
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Over Team NN

  • Verjaardag 03-10-1974

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin Etrex Vista Hcx
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    sinds mei 2007

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Woonplaats
    Nagele
  1. Regelmatig kom ik toch best wel wat creativiteit tegen. Zelf probeer ik hier met mijn "Geen moeilijke puzzels.." een hééél klein steentje aan bij te dragen. Het mooist vind ik zelf de caches die je van veraf kunt zien, maar door de meeste cachers, en zeker niet door buitenstaanders, als zodanig herkend worden. Bijkomend voordeel is dat je een cachecontrole, bij wijze van spreken, van 100 meter afstand kunt doen
  2. Team NN

    Pc-kabel

    al eens gekeken op Ebay?
  3. Als je kaarten vanuit Mapsource naar je GPS kopieert, worden alle bestaande kaarten overschreven. Je moet dus altijd een complete kaartenset maken en deze ineesn naar je GPS zenden.
  4. Team NN

    Beginnersvraag

    Je GPS kent geen GC codes van caches of dergelijke. Het enige wat je kan is de coördinaten van een bestemming of tussenpunt invoeren. Je kunt dit doen door een een punt te markeren (ik ken je GPS niet helemaal) en dan dat coördinaat Nxx xx.xxx E 00x xx.xxx te veranderen in jouw bestemming. Dan kies je voor "ga naar" of "go to" en zet je GPS op de kompasstand (het pijltje). Vervolgens is het een kwestie van het pijltje achterna lopen. Verstandig is het om te beginnen met een aantal traditionals met een lage moeilijksheidgraad (aantal sterren bij "difficulty" op cache-pagina) en als je je GPS een beetje kent kun je eens eens een eenvoudige multi proberen. Succes en welkom in de cachewereld!
  5. Zoek eens op Ebay. En dan met name wereldwijd. Je kan ze in Zwitserland bestellen voor heel veel geld, maar in Hong Kong voor een klein prijsje. Of in de VS (zie onderstaande link): USB kabel
  6. Zoek eens op Ebay. En dan met name wereldwijd. Je kan ze in Zwitserland bestellen voor heel veel geld, maar in Hong Kong voor een klein prijsje.
  7. Misschien eerst inloggen op .com???? Of begrijp ik het verkeerd?
  8. Ben zelf in het bezit van een Vista Hcx en moet zeggen dat ik het een fantastisch apparaat vind! Lekker compact, past zo in je broekzak, maar toch met alle benodigde opties. Het handmatig invoeren van coördinaten moet je even onder de knie krijgen, maar is volgens mij niet lastiger dan bij een andere GPS. Zo heel veel hoef je ook niet handmatig in te voeren, want ik ga ervan uit dat je de meeste coords gewoon vanuit je PC de GPS in blaast... Kortom, prijs-kwaliteit-verhouding van deze GPS is super!
  9. 1. Regelmatig daar wat besteld, alleen maar goede ervaringen. 2. Ik zou zeker een topografische kaart er bij aanschaffen. Zonder kun je ook goed cachen, maar een kaart kan je heel wat kilometers lopen schelen... 3. is al beantwoord 4. Heb zelf ook een Vista Hcx. Deze bevalt mij uitstekend! Zeer makkelijke bediening, duidelijke menu's, nauwkeurig enz. enz. Mocht je nog specifieke vragen hebben kan je ze mij altijd via een PM stellen.
  10. Team NN

    Dagje Cachen, Waarheen?

    Wij gaan morgen een gedeelte van de BIL-serie rond Hoogeveen doen. Lijkt ons bijzonder interessant Kan je na morgen dus vertellen of ik je dit rondje aan kan raden.
  11. Misschien de macro colorize.gsk draaien waardoor je de hele omschrijving kleurt. Zonder deze macro zouden de gearchiveerde caches wel als zodanig te herkennen moeten zijn door het GC-nummer in het rood, maar misschien dat dit niet opvalt als je "hele balken" gewend bent?
  12. Sorry hoor, het zijn ook al zoveel pagina's. Ik bedoel dus: ik vind het logo van bericht nr. 14 mooi! Edit: nu ook nog met het plaatje erbij! Deze doen we! Alleen moet denk ik de tekst er nog een beetje anders op.
  13. Op deze manier bepaal je de route ook zelf. Je klikt immers zelf aan welke cache je in welke volgorde wilt hebben. De handigheid van deze tool is dat niet per ongeluk strand op een éénrichtingsweg, snelweg etc. en dat de kortste route gekozen wordt.
  14. Okee, hoe kan ik dat in Mapsource doen? Bedankt voor de tip Waypoints selecteren die je in Mapsource wil hebben. Via menu File-->Export--> Mapsource file --> even de naam van het bestand in jouw keuze veranderen en kiezen of je ook de child-waypoints wil hebben of niet --> ok --> Mapsource opent met jouw punten. Als je MetroGuide Gold hebt moet je deze kaart selecteren. Hierin kun je zelf een route samenstellen van punt naar punt. Werkt bij mij perfect!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...