regenboog2 Geplaatst 4 juni 2018 Geplaatst 4 juni 2018 Weet iemand wat er fout gaat als caches niet onder geocachen te zien zijn op de GPS, maar wel onder de WP s? Toevallig zag ik vrijdag op een event iemand die er ook last van had. Het had iets te maken met het feit dat er maar één file geladen werd en de andere niet. Hoe het opgelost moest worden heb ik niet meegekregen.
Linkalovers Geplaatst 4 juni 2018 Geplaatst 4 juni 2018 (bewerkt) 1 uur geleden zei regenboog2: .... Het had iets te maken met het feit dat er maar één file geladen werd en de andere niet.... Zijn de caches erop gezet m.b.v. een PQ? In de PQ-file zitten 2 files, tw: 1 file met de caches en de andere file met de waypoints. Misschien is 1 van beide niet goed. Verwijder alle caches/wp's ( eventueel ook de files ) eens en laad ze opnieuw. 4 juni 2018 bewerkt door Linkalovers
regenboog2 Geplaatst 4 juni 2018 Auteur Geplaatst 4 juni 2018 De caches zijn gewoon stuk voor stuk via de computer ingevoerd. Het rare is dat we er maar twee kunnen zien, de rest staat op de verkeerde plaats. We hadden al geprobeerd om nieuwe caches erin te zetten, maar ook die kwamen onder de WP s te staan. We gaan je advies opvolgen en alles leegmaken, dank je wel.
regenboog2 Geplaatst 5 juni 2018 Auteur Geplaatst 5 juni 2018 Nog even de oplossing, misschien heeft iemand anders er nog iets aan. We hebben hulp gevraagd in de gps shop waar we toevallig toch heen moesten met een kapotte GPS. We hadden per ongeluk het filter ‘ alles’ uitgezet. Waarschijnlijk toevallig aangetikt. Het filter staat nu weer aan en alle caches zijn weer te zien.
Bart Geplaatst 5 juni 2018 Geplaatst 5 juni 2018 Oké Regenboog2,dat weet jij nu en wij ook, dus het enige filter waar jij nu nog mag aanzitten is het koffiefilter. ?
Aanbevolen berichten