Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Hallo,

 

Sinds kort ben ik in het bezit van een iPhone 4S die ik naast mijn Garmin GPSMaps 60CSX wil gebruiken voor wandelen en geocachen. Nu zoek ik naar apps waarmee ik gedetailleerde wandelkaarten op mijn iPhone kan zetten. Ik gebruik op mijn Garmin OpenfietsMap Benelux en Duitsland alsmede TopoNL. Welke apps kunnen jullie mij aanraden ? Ik zag o.a. Gaia. Wel heb ik voor Frankrijk Topo kaarten gevonden maar niet voor Duitsland.

 

Bedankt alvast, Bariet

Geplaatst

De recensies in de Apple store getuigen niet van veel enthousiasme en dan druk ik mij voorzichtig uit... Heeft er binnen dit forum iemand ervaring met deze app en de gebruikswaarde???

Geplaatst (bewerkt)

Het is maar net wat de gebruiker er mee wil / er van verwacht.

 

Kijk ook eens naar de Google Earth app.

 

En de ingebouwde kaartapplicaties in de Groudspeak app zijn ook prima te gebruiken, bv de topo-kaart. Alleen is de gps van de iPhone een andere dan een Garmin outdoor-gps. Maar er valt prima mee te cachen hoor, mocht je even geen andere gps bij de hand hebben.

bewerkt door Ringeling
  • Onlangs hier   0 leden

    • Er kijken geen geregistreerde gebruikers naar deze pagina.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...