Mede teamlid krijgt van kou in combinatie met teveel wind al snel oorpijn, dus om het gezellig te houden zijn dat omstandigheden die we proberen te vermijden. Verder gecached bij min 12 in de sneeuw tijdens een skivakantie tot plus 34 in de tropen.
Ik weet niet of dit Amerikaanse media verslag al eens voorbij is gekomen:
De ammobox is daar met röntgenstralen onderzocht! voordat het werd vrijgegeven.
MrAtari: Mijn banner deed het goed en degene die (Ik wilde de banner van "ET go home" bij mijn profiel zetten) was Nartineke
Heb wel de onderliggende links aangepast daar zat nog een foutje in.
Nu je voor Trimble moet gaan betalen zijn we maar overgestapt naar Geocaching Live Beta. Een prima werkend programma.
We hebben echter 1 vraagje: weet iemand een mapserver met topokaarten van Nederland?? De ingebouwde mapserver mist het in de details.
graag wel printen met een laserprinter, en niet met een inktjet printer die zijn niet watervast! anders ziet het er binnen de kortste tijd niet meer uit.
GeoNiche is een programma waarmee je paperless kan cachen, ook CacheMate 4.1.2 is hiervoor geschikt. verder is her gratis programma Cetus natuurlijk onontbeerlijk op je palm.
groeten René en Esther
Team Sannekje: wij willen wel proeflopen in de driehoek Weesp, Soest en Maarssen
wij hebben:
* (nog) geen eigen caches
* twee honden die altijd meegaan
* veel plezier in cachen