Spring naar bijdragen

amts

Leden
  • Aantal bijdragen

    43
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door amts geplaatst

  1. amts

    Eddington-getal

    dit is wel een leuke uitdaging om te berekenen. In Excel wat pivot gedaan en wij komen tot een Eddington getal van 21. Hierbij gelijk meegevend, dat we alle lagere getallen ook halen, en er voor 22 nog twee nodig hebben.
  2. nu nog een manier vinden om alle founds weg te filteren EDIT -> gevonden
  3. amts

    403 error

    yes! dank voor de hulp
  4. amts

    403 error

    vreemd, ik krijg op mijn werk een 403 error, blokkeert geocaching.nl IP adressen?
  5. amts

    Plaatje vanaf HD

    Op een nieuwe cache pagina staat deze optie in de bewerk cache pagina optie. open je cache pagina, klik op 1: <bewerk cache> en dan bijna onderin staat cacheplaatjes daar klik je op 2 <voeg foto's toe> eenmaal je foto geupload, klik je nogmaals op je plaatje en de link die dan in je browser staat is de link waar je naar moet verwijden in je HTML succes
  6. amts

    G-sak Macro

    of zorg dat je eerst een filter instelt van ongeveer 10 caches. en draai daarna de macro.
  7. amts

    Nieuwe Gemeentekaart .dat File

    en ook project-gc heeft een update gehad
  8. amts

    Intercache

    in Hoorn: http://coord.info/GC5EEYQ
  9. zou leuker zijn als de lijst ook wordt bijgehouden...
  10. amts

    Multi Caches En De Oregon 600

    waarom niet hier? wellicht kunnen meerdere mensen hiervan profiteren
  11. iGeoknife op de iPhone kan GPX aan en is offline te raadplegen..
  12. amts

    Autohouder Garmin 60Csx

    zelf had ik de 60 aan de pin hangen aan een brodit houder, en heb ik nu met de 600 een fietshouder aan de brodit geschroefd zitten het zit erg goed vast en zonder extra gaten in de auto
  13. linkie: http://coord.info/TB2B20Z
  14. amts

    Project-Gc

    zoek ook eens bij de andere landen naar de juiste challenge...
  15. selecteer in GSAK de caches die je wil doen, filter zodat je alleen deze caches in je view ziet, exporteer deze naar mapsource en je hebt de caches netjes in een kaart staan succes!
  16. amts

    50% Wgs En 50% Rd

    maak een nieuw coordinaat in je GPS vul eerst de gegeven WGS84 gegevens in en druk op OK zet de GPS in RD ga naar je coordinaat en vul de andere gegevens in druk weer op OK zet de GPS weer op WGS84 en zie daar je volledige coordinaat in WGS84 succes!
  17. HA, toch nog een top tien positie..
  18. en hup het draadje weer een stuk omhoog ook wij doen mee
  19. geinstalleerd, en gelijk weer verwijderd... you need a facebook account to use this app #Fail
  20. amts

    PGCT

    update voor de iPhone?
  21. de mail is onderweg, wij zijn er klaar voor
  22. amts

    Gevraagd Kleine Mp3 Speler

    Ik zal ook ff zoeken
  23. tijd voor een bookmark?
  24. mm nu heb ik veel (alles) opgelost en gevonden in Lelystad ben ik toch benieuwd welke cache dit is..
  25. in GSAK een selectie maken van de caches die je wil gaan doen. Deze exporteren naar een GPX file inladen in Tyre (leuk gratis programmatje dat routes voor je kan maken) eventueel de volgorde aanpassen zodat er een leuke route ontstaat export naar Tomtom route (ITN) file deze plaats je in de foldr ITN op je TT in TT start je de route en deze brengt je langs de caches die je wilt vinden die dag ter hoogte van een cache staat netjes een flag zodat je daarvandaan verder kan met de GPSr Letop dat TT nog wel eens aan de andere kant van de sloot wil gaan staan, hij vind dat nu eenmaal dichterbij, zodat soms een korte detour nodig is. grtz
×
×
  • Nieuwe aanmaken...