-
Aantal bijdragen
109 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Waardering in de gemeenschap
1 NeutraalOver Twumi
- Verjaardag 28-08-1966
Previous Fields
-
GPS of Smartphone Merk / Type
Garmin
-
Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
1999
Contact Methods
-
Website URL
http://www.geocaching.com/profile/?guid=4b27602e-9adf-4cc9-b35b-fab1ed07a07c
-
ICQ
0
Profile Information
-
Geslacht
Man
-
Woonplaats
Gelderse Vallei
Recente profielbezoeken
2626 profielweergaven
-
Je zit goed hoor. Op de button Language drukken en dan je je kiezen uit de juiste taal.
-
In dit draadje wordt daar het een en ander over gezegd.
-
Een cache die weg is..... een note of een found?
Twumi antwoordde op een discussie van Biertjuh in Nieuws, Informatie & Polls
Op de .com site staat bij de FAQ het volgende. What do I do if I find out that a cache has gone missing? If you visit a cache location and the cache is missing, always make sure to log the cache as "not found" on the web site so the cache owner knows. If you notice that the logs show an unusual number of "not found" logs, please inform this web site so we can check on the cache page. Dit onderschrijft mijn persoonlijke mening dat je een cache pas mag loggen als je hem fysiek in handen hebt gehad en in het logboekje hebt geschreven. Cache geript?? Jammer, gewoon pech. Al een aantal keer meegemaakt. Als iemand 1 van mijn caches zou loggen terwijl hij was verdwenen zou ik de log wel laten staan. Ieder zijn meug. -
Jazeker!! Deze optie werkt perfect. Zo krijg ik bijna alle caches op 1 A4tje geperst. Foto's print ik alleen als ze nodig zijn voor de cache, en dan natuurlijk verkleind! En natuurlijk dubbelzijdig printen!! Ons ben zunig hé!! Ik heb eerst ook zo'n goedkoop HP printertje gehad. Dat kost kapitalen aan inkt. Nu heb ik een canon met 5 aparte cardridges, scheelt bakken met geld.
-
Precies, ik selecteer de hele cachebeschrijving, plak hem in Word en verwijder alle overbodige tekst, plaatjes en achtergrondjes. Bij veel caches werkt dat perfect. Je bespaart een heleboel papier en inkt. Het is wel een hoop werk, maar ach, dat hoort een beetje bij de voorpret wat mij betreft. Het zal vast nog veel handiger en beter kunnen, maar mij bevalt deze manier prima.
-
Nooit meer samen cachen
Twumi antwoordde op een discussie van De Overburen in Nieuws, Informatie & Polls
Beste Adriaan, Ook vanuit Ede heel veel sterkte toegewenst. Ik heb met plezier een aantal puzzels van Lisette opgelost en de bijbehorende caches gevonden. -
Ik ben het fenomeen al vaker tegen gekomen. Het loggen van je eigen cache(s). Er wordt blijkbaar verschillend over gedacht. Wat vinden we er van? Er vind op dit moment wat discussie plaats op verschillende cache-pagina's van een cacher die ik hier niet met naam zal noemen. Het leek me handiger deze discussie op het forum te voeren.
-
Heb even een testje gedaan op die site. Als je er 100 laat maken komen ze op € 3,72 (incl. btw) per stuk Als je er 50 laat maken komen ze op € 5,69 (incl. btw) per stuk Wellicht iets voor de shop, Prof?????
-
Volgorde User Stats veranderd in Profile
Twumi antwoordde op een discussie van LesMarten in Algemene vragen
Het is me wel opgevallen. Bij mij is het al een aantal weken zo hoor, misschien zelfs wel langer. En ik neem aan bij iedereen dus. Mij stoort het niet, ook al is de volgorde niet "logisch" -
Wat een vreselijk nieuws. Hopelijk wordt ze snel gevonden!! Op de site van Tros Vermist zijn wat meer details te vinden.
-
Williii Carrotte in ziekenhuis
Twumi antwoordde op een discussie van Lady Cachetta in Nieuws, Informatie & Polls
Het is heel goed om te zien dat Williii alweer uit bed is en met zijn gezin op de foto staat. En alweer een cache gescoord, geweldig. Ik las op zijn thuispagina dat het veroorzaakt is door een te hoog cholesterolgehalte. Ook ik denk erg gezond te leven, maar ik ga het toch eens laten testen. Er is op dit moment een campagne van de hartstichting om dit gratis te laten doen in de supermarkt. Echt Nederlands wel, gratis cholesteroltest in de supermarkt. Zie de site van de hartstichting. Er zijn ook dagelijks spotjes van op de radio. Ik ben nog relatief jong, maar zo'n testje kan nooit kwaad. Gezond leven is dus geen garantie voor het uitblijven van hartproblemen. Williii, hou je taai !!!! Veel sterkte ook voor de rest van zijn familie. Lady C, bedankt voor de moeite die je neemt om "ons" op de hoogte te houden. -
Forum Foutjes na update
Twumi antwoordde op een discussie van remco.1971 in Nieuws, Informatie & Polls
Das een ander overzicht....... De optie "actieve berichten van vandaag" is toch echt uit het lijstje verdwenen. Das iets anders dan "nieuwe berichten". De lijst met "actieve berichten van vandaag" bleef ongewijzigd. Hier stonden alle draadjes waar de afgelopen 24 uur een nieuwe post was geplaatst. Ik vond dat handig en die optie is nu uit "mijn assistent" verdwenen. Deze lijst is, zoals Schatzoeker en ZeroCool al aangaven, alleen nog op te vagen vanaf de Forum-startpagina. We hebben het dus over twee verschillende overzichten, bekijk ze maar eens en ontdek de verschillen. -
Forum Foutjes na update
Twumi antwoordde op een discussie van remco.1971 in Nieuws, Informatie & Polls
Das precies wat ik bedoel Schatzoeker. Helemaal mee eens. Dus als het kan, gaarne terug bij "Mijn Assistent" -
Forum Foutjes na update
Twumi antwoordde op een discussie van remco.1971 in Nieuws, Informatie & Polls
Bij "Mijn assistent" is de optie: "Aktieve berichten van vandaag" niet meer aanwezig. Ik maakte veel gebruik van deze optie. Komt die nog terug of is er iets voor in de plaats gekomen wat ik over het hoofd zie?? -
Willen we al die publiciteit nou eigenlijk wel?? - Wat schieten we er
Twumi antwoordde op een discussie in Algemene vragen
En weer een krantenartikel. Deze keer in De Gelderlander van 17-11-2004. Het gaat om team "Blind Ollie" die samen met een reporter mijn cache "Kreelse Plas" hebben gelopen. Kijk hier voor het gescande artikel. Het is redelijk leesbaar.