devliegvisser Geplaatst 6 januari 2006 Geplaatst 6 januari 2006 Dag, Ik ben bezig met het plaatsen van mijn eerste cache op internet. Moet je alle HTML codes ingeven bij de beschrijving van de cache (vet, inspringen, soort letter etc) of is er ook een mogelijkheid om de opgemaakte tekst vanuit Word zo ingevoerd te krijgen. met vriendelijke groet, devliegvisser
PA1FOX Geplaatst 6 januari 2006 Geplaatst 6 januari 2006 Je kunt tijdens het aanmaken van de tekst op gc.com aangeven of je zelf in HTML schrijft of dat gc.com de door jou ingevoerde tekst zelf moet omzetten. Als je een mooie pagina wilt maken, kun je dat zelf in HTML doen en aangeven dat het HTML is. Als je gewoon klare tekst hebt kun je aangeven dat het geen HTML is en verschijnt de tekst gewoon zoals je hem ingevoerd hebt. Een en ander wijst zich eigenlijk vanzelf wanneer je er mee aan de gang gaat.
KarelKraak Geplaatst 6 januari 2006 Geplaatst 6 januari 2006 (bewerkt) Vanuit Word moet je de opgemaakte tekst eerst opslaan als webpagina (html bestand). Dat bestand kan je dan openen in Kladblok. De tekst tussen de "<body ... >" en "</body>"-tags kan je dan gewoon kopieëren naar de beschrijving. De "<body>" en "</body>"-tags en alles erboven respectievelijk eronder moet je gewoon laten staan. succes edit: Kijk anders ook eens hier 6 januari 2006 bewerkt door KarelKraak
Reintje de Vos † Geplaatst 7 januari 2006 Geplaatst 7 januari 2006 8BG heeft zich aangeboden om te assisteren bij de html-opmaak van cache pagina's. Je kunt hem mailen via http://www.geocaching.nl/sgn/Contact.php en dan "html opmaak van cache pagina".
devliegvisser Geplaatst 8 januari 2006 Auteur Geplaatst 8 januari 2006 Vanuit Word moet je de opgemaakte tekst eerst opslaan als webpagina (html bestand). Dat bestand kan je dan openen in Kladblok.De tekst tussen de "<body ... >" en "</body>"-tags kan je dan gewoon kopieëren naar de beschrijving. De "<body>" en "</body>"-tags en alles erboven respectievelijk eronder moet je gewoon laten staan. succes edit: Kijk anders ook eens hier <{POST_SNAPBACK}> Bedankt voor het antwoord. Kan je op Geocaching.com ook de tekst van te voren bekijken hoe deze eruit komt te zien voordat deze geplaatst wordt. Dit ter controle van de opmaak van de tekst. groet, devliegvisser
devliegvisser Geplaatst 8 januari 2006 Auteur Geplaatst 8 januari 2006 Vanuit Word moet je de opgemaakte tekst eerst opslaan als webpagina (html bestand). Dat bestand kan je dan openen in Kladblok.De tekst tussen de "<body ... >" en "</body>"-tags kan je dan gewoon kopieëren naar de beschrijving. De "<body>" en "</body>"-tags en alles erboven respectievelijk eronder moet je gewoon laten staan. succes edit: Kijk anders ook eens hier <{POST_SNAPBACK}> Bedankt ik de de aanvraag toegestuurd. gr, devliegvisser
TheFalcon Geplaatst 10 januari 2006 Geplaatst 10 januari 2006 Kan je op Geocaching.com ook de tekst van te voren bekijken hoe deze eruit komt te zien voordat deze geplaatst wordt. Dit ter controle van de opmaak van de tekst. <{POST_SNAPBACK}> Voordat je je cache aanmaakt kun je het zelf bekijken door het in een tekstbestandje op te slaan dat je .html noemt. Dubbelklikken op de file, en via internet explorer (of ander programma voor internet gebruik), zie je al hoe het er uit zit. Vervolgens kun je het bij .com invoeren bij de cache beschrijving. Bij het aanmaken even zorgen dat het vinkje om aan te geven dat ie naar de reviewer/approver mag even uitzetten (staat standaard geloof ik aan, ergens boven aan de pagina). Op de pagina staat ook een link naar hoe de pagina er uiteindelijk uit komt te zien. Je kunt net zolang aanpassen en blijven bekijken tot je zelf tevreden bent, en dan pas zorgen dat het bij Kruimeldief en consorten terecht komt (via dat ene vinkje).
De Roode Loper Geplaatst 12 januari 2006 Geplaatst 12 januari 2006 Met veel kunst en vliegwerk is het mij dan toch gelukt om mijn cachepagina aan te passen en te verluchtigen met enkele foto's. Bedankt voor de tips .
Aanbevolen berichten