Spring naar bijdragen

blooper65

Leden
  • Aantal bijdragen

    120
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door blooper65 geplaatst

  1. Een maand geleden de GPSmap 60CSX ontvangen uit Amerika. Een paar caches al mee gelopen en ik moet zeggen een super apparaatje. De leverancier niets anders dan lof, maar gezien de beoordelingen van andere klanten ook niet de enigste die er zo over denkt. Ik had hem binnen een paar dagen in huis. ( super snel) Vandaag, dus bijna een maand later toch nog een naheffing van de douane. Kosten GPS inclusief verzenden €219,38. Douane kosten €15,- Dus totaal €234,38. Niet slecht denk ik.
  2. Te koop een perfecte Explorist 500 Europe voorzien van de laatste firmware versie 2.57. Voorzien van een kleurenscherm en een SD geheugen kaartje met hierop de complete kaart van Nederland. Ideaal apparaat voor het geocachen. Tevens een houder voor in de auto en op de fiets. Schermpje is voorzien van beschermfolie, zodat deze krasvrij is.Is in top conditie.Vraag prijs 250,-.
  3. Leverancier heeft als waarde €78,- op de invoice gezet, dus kan het volgens mij niet veel zijn.
  4. Hallo, ik woon in de buurt van Hengelo, maar zelf nog nooit een cache uitgelegd. Lijkt me wel leuk om het eens te doen. Dus stuur maar een pm.
  5. Bij wie heb je deze aangeschaft? Bij Universal Mania op Ebay. Ik kon vanmorgen via een linkje naar FedEx zien dat hij vandaag bij mij bezorgd zou worden! Merci!
  6. Bij wie heb je deze aangeschaft?
  7. Je kunt volgens mij ook in Google maps de coördinaten ingeven en dan vanaf je eigen adres een route laten maken. Let erop dat je het zo in geeft +52° 22' 24.05", +4° 55' 2.68" of 52.141570, 6.191070. Dit zijn maar voorbeelden.
  8. Ik gebruik zelf een MIO navigatie systeem of VDO Dayton navigatie systeem. Hier kan ik gewoon de begin coördinaten invullen en dan er naartoe navigeren. Werkt SUPER! Op mijn Magellan 500 kan ik ook op straat niveau navigeren. Dus coördinaten ingeven en navigeren maar.
  9. De dollar staat zeer gunstig, maar grootschalig goedkoop shoppen is er dit jaar nog niet bij. De grens van de belastingvrije invoer blijft tot 1 december van dit jaar namelijk op €175 staan. Pas vanaf 1 december wordt het plafond voor belastingvrije invoer verhoogd naar € 430 voor passagiers in vliegtuigen en schepen. Wie de EU over land binnenkomt, mag vanaf 1 december 300 euro belastingvrij invoeren. De EU-ministers van Financiën hadden in november 2006 hierover al een akkoord bereikt, maar de invoering liet op zich wachten. Zoals reeds gemeld geldt dit dus alleen voor reizigers bagage! We hebben het hier echter over internetaankopen en daarvoor gelden (helaas) weer andere tarieven: In bepaalde gevallen is het mogelijk om in aanmerking te komen voor een vrijstelling van omzetbelasting (BTW) en rechten bij invoer. Zo hoeft u geen omzetbelasting en rechten bij invoer te betalen als de waarde van de zending, exclusief verzekerings- en vervoerskosten, niet meer is dan € 22. Daarnaast zijn onder meer kleine zendingen vrijgesteld die een particulier buiten de EU gratis aan een particulier binnen de EU stuurt. Als dit incidenteel gebeurt en de zending alleen goederen bevat die bestemd zijn voor persoonlijk gebruik door u of uw gezin, dan kunt u een vrijstelling aanvragen. Daarbij gelden onder andere de volgende voorwaarden: De totale waarde van de zending mag niet meer bedragen dan € 45 (exclusief verzekerings- en vervoerskosten). Als de waarde van de zending hoger is dan € 45, dan moet u belasting betalen over het totale bedrag. U mag maar een beperkte hoeveel accijnsgoederen met vrijstelling invoeren. Kortom, als men geen extra heffingen hoeft te betalen bij invoer, heeft diegene die de spullen afleverd zijn werk niet goed gedaan of de koper heeft bepaalde afspraken met de leverancier gemaakt... Groeten. Kijk dit is nu een heldere uitleg. Bedankt!
  10. blooper65

    Magellan Maestro 3100

    Dit wordt ook veel gedaan met MIO GPS systemen. Het maken van een andere skin met verschillende functies, etc. Erg leuk om te doen. Tevens worden deze apparaten geunlockt, zodat ook het windows CE te gebruiken is voor andere programma's, etc. Kijk hier! maar eens. Of hier! of hier.
  11. Dus vanuit Amerika geld dus hetzelfde als invoer in Nederland? Of is de Duitse douane hier minder op gefocust? Wie o wie heeft hier ervaring mee?
  12. Weet iemand hoe het zit met invoerrechten in Duitsland? Is de Duitse douane ook zo gek op cup a soup?
  13. Kijk hier maar eens.
  14. blooper65

    extensies Magellan 210

    Nou completer kan niet lijkt me. haha
  15. blooper65

    extensies Magellan 210

    Inderdaad, deze was ik even vergeten.
  16. blooper65

    extensies Magellan 210

    Hoi, als je de Magellan Conversion manager gebruikt kun je daar de extenties zien voor de verschillende bestanden die de 210 gebruikt. Ik hoop dat het zo duidelijk is. Groeten, blooper65
  17. Wat een leerzame middag is dit. SUPER!! Allemaal heel erg bedankt voor de uitleg.
  18. blooper65

    PC ziet 210 niet

    Hallo, Is de kabel verbonden met de 210 goed aangesloten? Met de kabel richting onder? Zie je op het display van de 210 ook een melding? is deze bijvoorbeeld wel ingesteld op USB bestands overdracht? Dit kun je bijvoorbeeld instellen bij geavanceerde functies. Het kan ook zijn dat je USB kabeltje defect is. Misschien dat je iemand weet waar je even het kabeltje van kan proberen? Een nieuw kabeltje is eventueel te bestellen bij Waypoint in Notter. Zijn wel duur die kabeltjes trouwens. Succes, blooper65
  19. Geen dank hoor, fijn dat het weer werkt. Groeten, blooper65(Ron)
  20. Hallo Hans, Zo te zien heb je de basemap verwijderd of is deze misschien beschadigd. Je zou eens in dit draadje kunnen kijken. Ik denk dat daar de oplossing voor je probleem te vinden is. Succes! mvg, blooper65(Ron)
  21. Eigenlijk is dat juist ook onze kracht en doen we overal mee in de wereld, ondanks ons kleine kikkerlandje.
  22. blooper65

    Explorist 400

    Hallo, Het werkt als volgt. Tenminste voor de 210 en de 500, dus ik denk ook voor de 400. Ga via de knop menu naar geavanceerde functies. Hier vind je de optie projectie. Vervolgens krijg je een scherm te zien waar als eerste de locatie waar vandaan een projectie moet worden gedaan. Dit is standaard de huidige positie waar men zich bevind,maar je kunt ook een andere positie ingeven. Vervolgens kun je de afstand ingeven over waar een projectie moet worden uitgevoerd. Standaard staat dit in km, maar als je 0.01km ingeeft veranderd de aanduiding in meters. Nu kun je het juiste aantal meters ingeven. Vervolgens bij peiling geef je de juiste richting op. Dit vervolgens opslaan en nu heb je een projectie punt waar je naar toe kunt navigeren. Erg handig. Ik hoop dat het zo duidelijk is. p.s. zorg wel dat je de laatste firmware op je gps hebt staan . Momenteel is dat versie 2.57. succes!
  23. blooper65

    Het kiezen van een GPS

    Dit lijkt natuurlijk erg goedkoop, maar minder leuk is het als je weken later ineens een aanslag in de bus krijgt omdat er nog even invoerrechten betaald moeten worden. Is wel zo eerlijk om dit er even bij te vermelden. De kans dat dit gebeurd is aanwezig als je pech hebt. Je ziet zoveel mensen zoveel wensen. Het is voor een ieder persoonlijk. Ik denk dat je geen miskoop maakt bij beide toestellen. Ik heb alleen ervaring met de Explorist 210 en 500. Bevallen beide prima en altijd goed ontvangst. Koop je er Mapsend DirectRoute Europe bij, dan kun je detail kaartjes van een bepaald gebied laden. Hiermee kun je dan ook op adres niveau navigeren met bijvoorbeeld de auto. Ik gebruik dit bijvoorbeeld om naar een start coördinaat te navigeren van een multi cache, alwaar ik dan de auto kan parkeren. Kortom ik ben er heel erg tevreden mee. Tevens is de Explorist denk ik wat compacter, wat misschien ook een punt van overweging kan zijn. Maar nogmaals het hangt af van je eigen wensen en voorkeur. Qua kwaliteit en werking zal er niet veel verschil zijn denk ik . Succes.
  24. blooper65

    Het kiezen van een GPS

    Voor wat minder geld toch een hele goede GPS met prima ontvangst en Europese basemap kom je terecht bij de Magellan Explorist 210. En als je iets meer geld uit wil geven de Explorist 500 met kleuren scherm en de mogelijkheid om kaarten op een SD kaartje te zetten.
  25. De Explorist 210 heeft een projectie functie hoor. Die werkt perfect en erg handig. Zie menu---geavanceerde functies-----projectie.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...