-
Aantal bijdragen
210 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
1
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door GeSi
-
-
Ook ik heb vandaag een dergelijk logje mogen ontvangen.
Ik vindt het jammer dat er niet een klein beetje meer tijd/inspiratie in is gaan zitten, maar als de vinder dit voldoende acht zal het mij verder niks uitmaken.
Gelukkig hebben het merendeel van de cachers de gewoonte om wel een wat inhoudelijker verhaal te schrijven. Het zal nu eenmaal zo zijn dat je niet elk logje even leuk zult vinden.
-
Als je goed naar de foto kijkt zul je zien dat er iemand heeft geprobeerd om 2 plaatjes in elkaar te zetten.
Het lijkt wel op een foto van een Garmin met daarin een plaatje van een iPhone.
Ik denk dat we voor de gek worden gehouden.
-
GeoAlmere, ik vindt dat je tot een prima oplossing bent gekomen.
Ik kan me niet voorstellen dat het nu nog als commercieel aangemerkt kan worden.
-
Dat is een hele goede vraag Lepman.
Ik ben heel benieuw naar het antwoord van de Opperrechter.
-
Het lijkt een leuk idee, maar praktisch heb je er (nog) weinig aan.
Maar als dit de tendens is, komt Big Brother wel weer een stapje dichterbij.
-
Hou er wel rekening mee dat GC in de V.S. is gehuisvest.
En daar is het nu midden in de nacht. Op zich een logisch moment voor onderhoud.
Maar het zou wellicht beter zijn als ze het op een doordeweekse dag hadden gepland.
-
Ja Tsaar, ik heb genoten.
Soms is de mond toch groter dan het lef wat nodig is.
Maar je hebt wel een dappere poging gedaan om de cache terug te plaatsen.
-
Kent iemand misschien een programma voor de PC of PDA wat kan projecteren?
Er ligt her namelijk in de buurt nog een cache waar dit voor nodig is. Als je GPSr dit kan is het vast een hele makkelijke cache, maar ik werk met pda + beelinegps en die heeft die mogelijkheid niet.
zoek even met google naar geotools4.xls, daar kan dat o.a. mee
Hou er wel rekening mee dat geotools4.xls een aantal aannames heeft gedaan. Het programma werkt bijna overal in nederland goed, maar op veel plekken ook niet helemaal correct
-
Als ik op mijn GPSmap60CS de volgende RD coordinaten intoets (instellingen Eenheden :Ned. RD Grid, kaartdatum Dutch) :
RD 245180 543530
dan levert dat, als ik mijn GPS weer terugzet naar WSG84, op :
N 52 52.284 E 006 43.593
Als ik dat echter controleer op de volgende website :
http://web.inter.nl.net/users/F.Kissels/gps/conversie.html ,
dan levert dezelfde RD coordinaat op :
N 52 52.170 E 006 43.357 in WSG84.
Welke WSG84 coordinaat is nu de goede ?
De coordinaten die je GPS aangeeft zijn de juiste.
Wat vinden jullie van zo'n log?
in Algemene vragen
Geplaatst
Barny,
Uit betrouwbare bron weet ik dat de topic starter wel degelijk op de hoogte is van de discussie die gaande is.