Spring naar bijdragen

Marco de Klerk

Leden
  • Aantal bijdragen

    103
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    3

Alles door Marco de Klerk geplaatst

  1. Marco de Klerk

    Samen Met De Hond Cachen

    Geen flauwekul verkopen. Er wordt 's nachts niet gejaagd (hooguit gestroopt)
  2. Marco de Klerk

    Samen Met De Hond Cachen

    ik had er ook echt mijn best op gedaan! :-)
  3. Marco de Klerk

    Samen Met De Hond Cachen

    Mij zijn vooral de mountainbikers met los mee rennende hond en doorn in het oog. En als ze dan ook nog kinderen bij zich hebben...brrrr... Mij krijg je hier 's nachts het bos niet in. woeste everzwijnen hoef ik 's nachts niet tegen te komen. Overigens denk ik niet dat je 's nachts het wild meer of minder stoort dan overdag. Maar het lijkt mij dat 's nachts een geschikter moment is om het bos te laten aan de beestjes die er wonen. Uit puur praktisch oogpunt dat er nu eenmaal meer mensen zijn die overdag het bos in willen dan mensen die dat 's nachts willen doen.
  4. Bedankt voor jullie antwoorden, Ik ben bang dat ik er mee terug moet. als dat nog kan want is al wel een tijdje terug dat ik hem kocht. hmmm eerst nog maar eens goeie nieuwe batterijen proberen.
  5. Ik heb een etrex 10 (vorig jaar gekocht) en ik ben totaal niet tevreden over de nauwkeurigheid. Aangekomen bij de eindcoördinaten begint de ellende vanaf 50 meter gebeurt er eigenlijk weinig meer. Heeeeeeeeel langzaam veranderd de afstand tot 40 meter, 45, 35 en blijft zelfs als je dan terug loopt blijft de afstand gelijk. Kent iemand dat probleem en liever nog een oplossing voor het probleem?
  6. Lijkt mij ook een kattenschedel. zoek maar eens op afbeeldingen van kattenschedels. Vos is het zeker niet. Kijk maar eens naar mijn koppie :-)
  7. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Volgens mij zei jij het?
  8. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Wat een sympathieke reacties van Paienne: Ik ben een gierige zeurpiet! Gierig omdat ik naast de aanschafkosten van een GPS-ontvanger en TB-dogtags (die overigens nog steeds de wereld ingestuurd moet worden) niet van zins ben om geld te betalen voor functionaliteit als PQ's en PM-only caches omdat ik daar te weinig voor ga cachen. En een zeurpiet omdat ik niet snap waarom het toekennen van Fav.punten een PM-feature moet zijn. Ik snap wel dat ik dat mijn mijn "gezeur" niet gaat veranderen. En ze kijken bij groundspeak wel link uit om een bijdrage verplicht te stellen, want het zijn echt niet alleen PM's die in hun webwinkeltje winkelen. En die niet-members zouden grotendeels verdwijnen als ze jouw idiote idee in de praktijk zouden brengen.
  9. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Dankje, zal wel weer goedkomen met 5 hechtingen, tetanusprik en 10 dagen niet gebruiken.
  10. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Geen lang verhaal, heb vandaag gruwelijk in mijn duim gesneden, en met 1 hand typen sucks. Zoals ik al zei, ben niet van plan pm te worden, om meerdere redenen. voornamelijk omdat ik te weinig geocaches zoek om voordeel te halen uit PM-ship. Maar dat ik geen fav.punten kan uitdelen blijf ik vreemd vinden. Ik schrijf wel een leuk logje.
  11. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Ik bedoelde de beoordeling van jouw eigen caches, Barny. Het is toch leuk als iemand je cache leuk vindt?
  12. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    En nog steeds snap ik niet waarom ik daar voor zou moeten betalen.
  13. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Maar als jij moest kiezen tussen 1 of 2 favo-punten, koos je er toch ook 2? Los van de kwaliteit van de logjes.
  14. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Dat GC.com geld wil verdienen vind ik prima en dat ze dat willen doen door extra services te bieden begrijp ik tot op zekere hoogte. Maar dat ik zou moeten betalen om mijn waardering voor een cache duidelijk te maken, begrijp ik niet. Hoe is GC.com erbij gebaat dat ik het geocachen niet meer kan promoten? Maar je m'en fous! Ik ga me er niet druk om maken, ik begrijp het alleen niet.
  15. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    EENS! Dat je als premium member extra faciliteiten aangeboden krijgt vind ik begrijpelijk, maar dat de mogelijkheid tot favoritepoints toekennen daar bij hoort vind ik raar. We zoeken dezelfde cache, vinden die cache, vinden hem mooi, maar alleen een PM kan een FP toekennen. Dat is raar.
  16. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Misschien bij jou, maar bij geeft hij geen sjoege. Geen resultaten en wel weer floodcontrol.
  17. Marco de Klerk

    Geo D'or Uitreiken

    Misschien omdat de zoekfunctie voor geen meter werkt. Een zoekterm als "Geo D'or" geeft geen enkel resultaat. Als je je zoekterm aanpast wordt de "floodcontrol" ingeschakeld. En waarom is er telkens wel iemand die het nodig vindt om te zeuren over het feit dat iemand hier een vraag stelt? Daar is dit forum toch voor bedoeld? dat chagrijnige gedoe altijd komt de kwaliteit van dit forum bepaald niet ten goede.
  18. Marco de Klerk

    Rare Dingen

    Als het probleem ligt in de database, lijkt mij de oplossing alle berichten ouder dan (ik zeg maar wat) 6 maanden te verwijderen of archiveren. Dan kunnen mensen weer vragen stellen zonder dat ze meteen worden doorverwezen naar die zoekfunctie die nauwelijks werkt. En dan kunnen de veelposter weer terug veel posten. Iedereen blij. toch?
  19. Er is iets raars aan de hand met de mogelijkheid tot bewerken van berichten of reacties. Ik heb een tijdje geleden een door mij geplaatste reactie willen verwijderen/aanpassen, maar dat lukte niet. De "bewerken"knop was niet aanwezig. Gek genoeg kon ik een latere reactie in hetzelfde draadje wel wijzigen. Om antwoord te geven op je vraag: Onder je bericht of reactie staan de knoppen rapporteer, multiquote en quote. In dat rijtje zou ook een knop bewerken moeten staan. Maar dat is dus niet altijd het geval.
  20. Marco de Klerk

    Bogus-Logjes

    Het zal Sprinkhaan goed doen om te lezen dat er kennelijk wel Geocachers zijn die laarzen dragen.
  21. Marco de Klerk

    Bogus-Logjes

    Daar twijfel ik niet aan. Maar keer op keer hetzelfde blijven roepen betekent nog niet dat ik er in ga geloven.
  22. Marco de Klerk

    Bogus-Logjes

    Manman, stel je niet zo aan. Ik zeg nergens dat je die multi's of mysteries niet mag doen. Je mag doen wat je wilt. vind Ik vind alleen dat je jezelf meer vrijheden gunt dan anderen.! Jij mag gebruik maken van de vindingrijkheid van anderen die een puzzel opgelost hebben waar jij je niet aan wilde wagen? Prima Mag een ander dan gebruik maken van de boomklimkunst van zijn medecacher? In jouw ogen niet. En begin nu niet weer over mensen die caches loggen zonder dat de logrol gevonden is, want daar heb ik het niet over gehad. Als je een leeg gat aantreft moet je m.i. een not found/note schrijven . Wat dat betreft zijn we het met elkaar eens. Ik noem nergens iemand een puntjesjager, laat staan dat ik het een smerig woord vind. Ieder speelt het spel om zijn manier.
  23. Marco de Klerk

    Bogus-Logjes

    Haha, nee ik heb het niet over groundspeak. Ik heb het over de uitzonderingen die jij voor jezelf maakt en de "regels" die je anderen oplegt. Jij zegt zelf dat je mentaal tekort schiet als het gaat om het oplossen van bepaalde puzzels, dat je fysiek niet in staat bent om lange multi's te lopen. En dat je daarom kiest voor gebruik van een coords-database en geoleaks. Prima, daar zul je mij niet over horen. Je zou er ook voor kunnen kiezen om de caches die buiten je fysieke en mentale vermogens liggen, te laten voor wat ze zijn. Maar dat je vervolgens anderen gaat verwijten dat zij het spelletje niet spelen volgens de regelen der kunst vind ik krom. Je verwijt mensen die niet zelf de boom inklimmen puntjesjagers te zijn. Maar je schept wel op over de 20.000 gekraakte eindcoördinaten in je database.
  24. Marco de Klerk

    Bogus-Logjes

    Men maakt regels voor anderen en uitzonderingen voor zichzelf.
  25. Marco de Klerk

    Zoekfunctie

    Raar toch? Maar ik heb tot nu toe iedere keer ruzie met de zoekfunctie: geen resultaten op simpele algemene zoektermen, floodcontrol, of een zoekterm met te weinig tekens.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...