Spring naar bijdragen

GeoVio

Leden
  • Aantal bijdragen

    95
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

1 Neutraal

Over GeoVio

  • Verjaardag 28-02-1974

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin Oregon
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    Vanaf Februari 2009

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw

Recente profielbezoeken

2200 profielweergaven
  1. Ja dat las ik ook. Ik denk ook niet dat mijn toekomst bij dropbox ligt voor de oplossing. Weet jij of iemand anders een manier om vanaf een eigen locatie de afbeeldingen in je profiel te kunnen plaatsen?
  2. Dank dat is het!!! Ben ook een tijdje niet meer zo actief geweest. Heb je misschien ook een oplossing hoe ik het weer kan herstellen? Ik wil namelijk geen dropbox premium account hiervoor aanschaffen
  3. Hartelijk dank voor jullie hulp! Alleen ik ben mij niet bewust dat ik iets in mijn instellingen van de dropbox map Public (hier staan de afbeeldingen in) heb aangepast. Weet iemand hoe ik dat kan/moet aanpassen?
  4. Thanks. Alleen dat is het niet. Ik gebruik gee javascript alleen html. En het zit alleen in het tonen van een plaatje die ik vanuit dropbox toon. Iemand nog een ander idee?
  5. Al enige tijd geleden heb ik op mijn profielpagina van Geocaching.com banners van gevonden caches staan. Deze heb ik in dropbox, map Public, opgeslagen en vanwaaruit getoond. Dat is tot een tijd geleden goed gegaan alleen nu worden de afbeeldingen niet meer getoond. Weet iemand de oplossing? Waar het mij omgaat dat ik de afbeeldingen wel zelf op wil slaan en vanwaaruit wil tonen. Hopelijk kunnen jullie helpen. Groeten Viola
  6. GeoVio

    Projectie Uitvoeren

    Kan je aangeven welke stappen je hebt gedaan?
  7. GeoVio

    Kaart Blijft Grijs

    Misschien op je werk werken en geocache zaken niet op je werk, maar in een internetcafe? Maar dat zal wel een open deur zijn....
  8. GeoVio

    "losse" Caches Laden In Gsak

    Geweldig!! Hartelijk dank voor je snelle reactie. En een andere vraag van mij hoe vind je deze info zo snel, of weet je dit gewoon?
  9. Beste medecachers, Ik kom ergens niet uit en ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Ik heb een lijst met caches en die wil ik inladen (zichtbaar maken) in GSAK. Maar nu is mijn vraag hoe. Als ik in GSAK kijk dan zie ik de opties om de bestanden te importeren, maar die bestanden moeten eindigen op .gpx of .loc. Dat zou al helpen als ik wist hoe ik van een lijst met caches zo'n bestand kan maken. Het overzicht wat ik nu heb is een hele lijst met caches, lees de GC-codes en die wil ik in een keer inladen in GSAK. Wie weet wat de handigste manier is? Ik hoop dat iemand mij kan helpen! Alvast bedankt GeoVio
  10. GeoVio

    Gevonden

    Zeer goed om het hier ook te vermelden! als het mij betreft dan had ik het in het AD niet gelezen maar hier wel. Ik hoop dat de GPS bij de eigenaar terugkomt. Ook goed voor de melder!
  11. Misschien iemand die alles nog niet zo goed weet? Ik kan er ook naast zitten, dus dat het wel een bewust actie van de legger is voor de puntjes. Maar dan nog kunnen we allen proberen wat minder te oordelen en het direct op het forum zetten. Het originele bericht was een vraag. En ja voor zover mijn kennis reikt is het een ongeschreven regel.
  12. Ik ben niet de juiste persoon om dat te beantwoorden. Ik vind het leuker om zelf de dingen (waaronder caches) zelf uit te zoeken. Je hebt schrijft een aantrekkelijk cachegids, maar ik wil zelf verrast worden tijdens het cachen door wat ik ga beleven en op deze manier weet ik al wat mij te wachten staat. Dus niks ten nadele van je site, maar cachegidsen zijn niet aan mij besteed.
  13. Had ik ook bedacht, maar loop nog niet warm voor de site
  14. Volgens mij is de link niet goed. Als ik erop klik kom ik op facebook uit
  15. Dank je voor je reactie. Ik heb het geprobeert, maar is de oplossing niet. Ben zelf ook evrder aan het googlen geweest en het is wel een breder safari probleem. Daarom ben ik benieuwd of andere safari gebruikers dit herkennen en mogelijk een oplossing weten. nos.nl laad ook traag en zo nog een paar sites. Ik hoop dat iemand een oplossing weet!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...