Spring naar bijdragen

Beukenootje

Leden
  • Aantal bijdragen

    611
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    5

Waardering in de gemeenschap

29 Uitstekend

Over Beukenootje

  • Verjaardag 04-07-1972

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin eTrex Legend
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    2007
  • Twitter
    @Beukenootje

Contact Methods

  • MSN
    pgvandenbeukel@esri.nl
  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Zwolle

Recente profielbezoeken

4307 profielweergaven
  1. Beukenootje

    Reviewer

    Geocaching Voor Iedereen. Een besloten Facebook groep waar je uitgegooid wordt als je geen ja-knikker bent
  2. Toen ik in 2006 met geocachen begon was dit een zeer actief forum, waarbij ik veel heb geleerd van bijdrages van o.a. Geowolf/Vlindertje. Triest om te horen dat er geen bijdrages meer zullen volgen. Sterkte voor de nabestaanden.
  3. Een lockpicking cache in je eigen voortuin? Hmm...met een beetje afwijking op mijn gps ga ik dan waarschijnlijk het slot van de voordeur te lijf
  4. Als de cache nou nog in het bos zou liggen, dan heb je nog een goed verhaal naar oom Agent. Maar deze cache ligt midden in een woonwijk! Het zal je toch gebeuren dat de politie een inbreker in je buurt betrapt, maar dat hij met z'n breekijzer, betonschaar, lockpicking set en schroevedraaiers weg kan komen omdat meneer zogenaamd aan geocachen doet... Zelf vind ik dit over de grens gaan. Sloten zijn er om spullen te beveiligen, die ga je niet voor je lol openbreken.
  5. ik vroeg het niet voor mezelf, maar voor een college-cacher die niet op dit forum zit. Maar inmiddels lijkt daar alles opgelost, zonder alternatieve emailadressen ingesteld te hebben.
  6. Maar hoe kan ik een gmail adres koppelen aan mijn account als ik niet meer kan inloggen op dat account?
  7. Kleine toevoeging: op 1 juli 2015 is gemeente De Friese Meren omgedoopt tot De Fryske Marren. Ik weet niet of de grenswijziging tussen Wijk bij Duurstede en Utrechtse Heuvelrug al definitief is. Zie http://home.kpn.nl/pagklein/gemhis.html#g2016
  8. Mee eens, maar dan moet je, afhankelijk van de gebruikte app, ook knoeien met OSM kaarten en gpx bestanden. Dat werd nu juist als nadeel van de gps gepositioneerd.
  9. Met geocachen kom ik af en toe op lokaties (o.a.Veluwe) waar ik geen bereik met mijn telefoon heb. Dan ben ik erg blij met mijn vooraf geladen kaarten en caches op mijn GPS! Naast het continu online moeten zijn vind ik ook het dataverbruik een nadeel. Ik heb geen idee hoe duur dataverbruik in het buitenland is. Dat uitzoeken en begrijpen is meer werk dan nalezen hoe ik geocaches op een GPS moet krijgen...
  10. Nauwkeurigheid bestaat uit 2 factoren: juistheid en precisie. Juistheid is hoe dicht de (gemiddelde) meting bij de werkelijke waarde ligt, precisie is hoe groot de afwijking per afzonderlijke meting is. 10x de rechtsboven de schietschijf raken geeft een lage juistheid, maar hoge precisie. Elke hoek van de schietschijf 3x raken geeft het resultaat andersom: hoge juistheid (gemiddeld in de roos), maar lage precisie. Voor de handheld GPS geldt dat bij het middelen van een coordinaat bij het inmeten van de cache de juistheid hoog zal zijn, maar de precisie de al genoemde afwijking van 3-10 meter is. Als je de cache 3 meter verplaatst zonder de coordinaten aan te passen blijft de precisie hetzelfde, maar vernaggel je de juistheid van het opgegeven coordinaat. De uiteindelijke nauwkeurigheid neemt dus wel degelijk af. Conclusie: wel coordinaat aanpassen!
  11. http://garmin.openstreetmap.nl/
  12. Hoewel ik mijn bedenkingen heb bij cloudcachen (niet gebaseerd op ervaringen) krijg ik door je voorbereidingsverhaal wel erg veel zin om deze cacheroute te lopen! Volgens mij zit je buiten mijn notificatie-zone, dus ik hoop dat in dit draadje ook de geboorte van de cache wordt gepost!
  13. Misschien werkt een percentage favorieten dan beter? Gaat pas werken vanaf 25 logs of zo, maar daarna zou een cache minimaal 1 favoriet op 25/50/100 logs moeten hebben.
  14. Beukenootje

    Nachttrail

    wat versta je onder een nachttrail? Volgens mij voldoet elke groepering traditionals waar geen 'not 24/7' icoontje bij staat hier aan. En dat zijn er nogal wat! Of zoek je iets specifiekers?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...