RvU Geplaatst 7 juni 2006 Share Geplaatst 7 juni 2006 Ongetwijfeld zal ik ergens op dit forum het antwoord op deze vraag vinden, maar dit is wel net zo makkelijk Als begint geocacher heb ik getracht vanavond een multi cache op te lossen. Ik liep echter tegen het volgende 'probleem' aan. Gevraagd werd om een jaartal (zeg 1900) op te tellen bij coordinaat N52°32.400. De vraag luidt heel simpel: is het antwoord nu N52°34.300 , maw. staat de '.' (punt) voor duizendtal? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Mr.Chaos Geplaatst 7 juni 2006 Share Geplaatst 7 juni 2006 Ongetwijfeld zal ik ergens op dit forum het antwoord op deze vraag vinden, maar dit is wel net zo makkelijk Als begint geocacher heb ik getracht vanavond een multi cache op te lossen. Ik liep echter tegen het volgende 'probleem' aan. Gevraagd werd om een jaartal (zeg 1900) op te tellen bij coordinaat N52°32.400. De vraag luidt heel simpel: is het antwoord nu N52°34.300 , maw. staat de '.' (punt) voor duizendtal? <{POST_SNAPBACK}> Dit moet kloppen lijkt me, maar ik zou zeggen, ga naar het berekende punt en kijk of je daar de volgende aanwijzing vindt, dan weet je het zeker! Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
RvU Geplaatst 7 juni 2006 Auteur Share Geplaatst 7 juni 2006 Dat is snel!!!! Zal ik zeker doen, alleen ontbrak me de tijd! Bedankt voor je reactie. m.vr.gr. RvU Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
team-omega-25 Geplaatst 7 juni 2006 Share Geplaatst 7 juni 2006 N52°34.300 = 52 graden 34 minuten + 300/1000 minuut Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
De Vossers Geplaatst 7 juni 2006 Share Geplaatst 7 juni 2006 (bewerkt) klopt dit wel? Gevraagd werd om een jaartal (zeg 1925) op te tellen bij coordinaat N52°32.400. De vraag luidt heel simpel: is het antwoord nu N52°32.425 zo ben ik het al een keer tegen gekomen... 7 juni 2006 bewerkt door De Vossers Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Mr.Chaos Geplaatst 7 juni 2006 Share Geplaatst 7 juni 2006 Dat zou ook kunnen inderdaad, anders is het wel een flink stukje lopen!! Als e.e.a. niet duidelijk uit de cachebeschrijving blijkt zou je de cache-eigenaar even een mailtje kunnen sturen. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
RvU Geplaatst 8 juni 2006 Auteur Share Geplaatst 8 juni 2006 Natuurlijk is het een beetje naief van me om als je weet dat je weinig tijd hebt toch te gaan proberen om nog even een multi-cache mee te pakken "De Vossers' dat is inderdaad ook mijn probleem nu. Het gevraagde jaar is 1989. Ik moet het jaartel optellen bij N52°32.400. De vraag is dus of de uitkomst N52°34.389 of N52°32.489 is. Maar dat ga ik de volgende keer uitzoeken! In ieder geval bedankt voor de tips. m.vr.gr. RvU Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Kruimeldief Geplaatst 8 juni 2006 Share Geplaatst 8 juni 2006 lijkt me heel simpel. Zet het als in een gewone som onder elkaar. Waar begint men te rekenen? vanachteren. Dan wordt het niets anders als: 52.32.400 00.01.989 ------------ 52.34.389 Ik zie het namelijk nooit als coördinaten tijdens dit soort sommetjes, maar als een normale som. En eerlijk gezegd, ben ik het ook nog nooit anders tegengekomen. Om welke cache gaat het? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
RvU Geplaatst 8 juni 2006 Auteur Share Geplaatst 8 juni 2006 Hallo Kruimeldief, Het betreft GCHHZC (Green Power) nabij Lelystad. Zodra ik de cache gevonden heb zal ik er in mijn log melding van maken dat dit punt wellicht 'enige verwarring' kan veroorzaken. Aan de andere kant, dat is misschien ook wel weer het leuke van dit soort 'probleempjes' m.vr.gr. RvU Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Ketelbinkje Geplaatst 8 juni 2006 Share Geplaatst 8 juni 2006 Hallo Kruimeldief, Het betreft GCHHZC (Green Power) nabij Lelystad. Zodra ik de cache gevonden heb zal ik er in mijn log melding van maken dat dit punt wellicht 'enige verwarring' kan veroorzaken. Aan de andere kant, dat is misschien ook wel weer het leuke van dit soort 'probleempjes' m.vr.gr. RvU <{POST_SNAPBACK}> Green Power. Die heb ik enige tijd geleden bezocht. Je moet inderdaad het jaartal nemen als ik het mij goed herrinner. Het is effe zoeken al je de eind coördinaat hebt. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Ketelbinkje Geplaatst 8 juni 2006 Share Geplaatst 8 juni 2006 Hallo Kruimeldief, Het betreft GCHHZC (Green Power) nabij Lelystad. Zodra ik de cache gevonden heb zal ik er in mijn log melding van maken dat dit punt wellicht 'enige verwarring' kan veroorzaken. Aan de andere kant, dat is misschien ook wel weer het leuke van dit soort 'probleempjes' m.vr.gr. RvU <{POST_SNAPBACK}> Green Power. Die heb ik enige tijd geleden bezocht. Je moet inderdaad het jaartal nemen als ik het mij goed herrinner. Het is effe zoeken al je de eind coördinaat hebt. <{POST_SNAPBACK}> O, ja. Op het moment dat je de A6 oversteekt zit je goed fout. En nog een tipL Je mag de spoorlijn niet over en onder door. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden