Fendt470 Geplaatst 5 februari 2017 Geplaatst 5 februari 2017 Na wat te hebben rondgekeken op deze en ander sites gisteren een Etrex touch 25 aangeschaft en vandaag de eerste cache gezocht. Vooral de laatste pakweg 50 meter waren lastig. Na het eerste stuk op de kaart te hebben gelopen waren we dicht in de buurt. Na wat zoeken ontdekt dat op coordinaten en/of kompas lopen het beste is om de exacte lokatie van de cache te vinden. Uiteindelijk hier mee op de exacte lokatie gekomen. Is dit de juiste methode of zijn er practischere manieren met bv alleen de kaart. Hoe de laatste 100 meter te bepalen??
regenboog2 Geplaatst 5 februari 2017 Geplaatst 5 februari 2017 (bewerkt) Hallo Fendt470 Zelf loop ik het laatste stukje vaak op Kompas, maar je kunt ook de kaart ver inzoomen (dan zie je ook iets beter welke kant je op het laatst op moet gaan). Houdt wel rekening met een lichte afwijking, de cache ligt bijna nooit op 0 meter. 5 februari 2017 bewerkt door regenboog2
barny Geplaatst 5 februari 2017 Geplaatst 5 februari 2017 het is bijna nooit de bedoeling om 50 meter door het bos te struinen, er zijn maar weinig bossen waar je van het pad af mag voor de rest is het pijltje op je kompas een redelijk zuivere raadgever vooral de laatste meters je gps zo rustig mogelijk houden, desnoods eventjes neerleggen en dan weer eens kijken waar de pijl dan heen wijst de cache vind je op het nulpunt met je ogen, zie je niets afwijkends dan de hint er bij pakken Barny
Fendt470 Geplaatst 5 februari 2017 Auteur Geplaatst 5 februari 2017 Ok dank voor de tips. We hebben gewoon te lang gelopen op alleen de kaart. Uiteindelijk de plaats wel gevonden, voor een eerste keer best aardig toch? Moet nog even wennen aan het apparaat en de mogelijkheden. Als anderen nog tips/trucks hebben uiteraard meer dan welkom.
Flo van Co Geplaatst 6 februari 2017 Geplaatst 6 februari 2017 Een optie is ook om via het menu "Waarheen" de route navigatie te veranderen in Directe route. Verder in het menu onder instellingen de routenavigatie aan te passen naar niet op de weg, hierdoor is het een stuk nauwkeuriger.
Fendt470 Geplaatst 6 februari 2017 Auteur Geplaatst 6 februari 2017 Dank voor je tip, we gaan dit meenemen
Aanbevolen berichten