Vindplaats Geplaatst 2 november 2013 Share Geplaatst 2 november 2013 In een cache staat: "Trek vanaf hier een denkbeeldige lijn in de richting F°. De notitie bevindt zich ergens ten noorden van deze lijn". Kan iemand mij vertellen hoe ik dat moet doen op mijn GPSmap 62 s. Al vast bedankt voor de reactie(s). Gr. Hans Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
@rend Geplaatst 2 november 2013 Share Geplaatst 2 november 2013 Maak een nieuw WP aan op bijv. 1000 mtr op F graden en dan heb je je denkbeeldige lijn. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Vindplaats Geplaatst 2 november 2013 Auteur Share Geplaatst 2 november 2013 Is dat dan hetzelfde als bij projecteren waarbij ik voor het aantal meters een fictief aantal neem? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
lôntje Geplaatst 2 november 2013 Share Geplaatst 2 november 2013 ja, dat is hetzelfde Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden