Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goedendag

 

sinds enige tijd heb ik een 400T. Nu krijg ik niet zoals bij de andere gps-en die ik heb/had het gps ontvangst scherm. ik bedoel dus het scherm waarbij je de status van de sateliet ontvangst ziet.

 

Wie weet hoe ik dit kan vinden.?

Geplaatst

In het hoofdscherm zie je onderin twee icoontjes. Het staafje geeft het batterijniveau weer, en de vijf balkjes geven aan hoe goed de gps-ontvangst is. Klik op de balkjes en je krijgt een overzichtspagina van de nauwkeurigheid en de satellieten waarvan het signaal wordt ontvangen.

Geplaatst
Dit was de tip van de dag....tjonge zeg wat dom..zit al die tijd te zoeken . of is hier nou de gebruiksaanwijzing voor ;-)

 

Nee, want de gebruiksaanwijzing is erg onvolledig...Via fora als deze leer je vaak de meest nuttige dingen.

Geogroet.

Jan

  • Onlangs hier   0 leden

    • Er kijken geen geregistreerde gebruikers naar deze pagina.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...