Hallo Bert,
Ik heb onlangs CacheMaps gedownload. Voor de kabouterdag had ik er geen tijd voor maar na jouw demonstratie aldaar kon ik natuurlijk geen seconde meer wachten.
Fantastisch stuk werk!
Probleem is alleen dat het niet helemaal goed werkt. (bij mij dan)
Openen van CacheMaps, inlezen van .loc files, openen van de diverse kaart sites etc. gaat allemaal prima. Het probleem ontstaat als ik Ozi wil openen.
Ik selecteer een cache en klik op de Ozi knop.
De mededeling "Er zal nu getracht de juiste kaart te laden. ...etc" (let op de spelfout) verschijnt.
klik op OK.
Ozi start en laadt de juiste kaart.
Ik klik op de Excel tab en de mededeling "Als de kaart nu geladen is, ...etc" verschijnt.
Klik op OK.
Ozi scherm wordt actief en ik krijg de volgende fout melding:
"Exception EInOutError in module OziExp.exe at 00268DDC.
Invalid filename."
Klik op OK, [u:post_uid0]Ozi wordt afgesloten[/u:post_uid0] en de volgende fout melding verschijnt:
"Exception EAccessViolation in module OziExp.exe at 001A7D36.
Access Violation at adress 005A7D36 in module OziExp.exe.
Read of adress 00000160."
En ik ben weer terug bij CacheMaps, zonder Ozi.
Wat doe ik fout???
CM versie 1.3
Laatste (geregistreerde) versie van Ozi
Office 2000
Windows XP
Afgezien van dit al heb ik nog een paar vragen over CacheMaps in't algemeen.
vraag 1:
Is er een simpele manier om zelf coördinaten in CacheMaps in te voeren zonder een .loc file te gebruiken? Bijvoorbeeld om Waypoints van een multicache, die niet in de bijbehorende loc file staan, in te voeren?
Als ik dat handmatig verander in de cache regel (bv regel 23) lopen de RD coördinaten niet mee. ==>
Vraag 2:
Je zegt dat je de WGS84 coördinaten uit de .loc file converteerd (met dank aan Ejo Schrama etc.) maar waar doe je dat dan? Of valt dat onder het geheim van de smid?
Vraag 3:
Waarom staan de coördinaten in de cacheregel in DD.DDDDDDD notatie terwijl ze op de cache pagina (en in mijn GPS) in DD MM.MMM notatie staan? Is dat omdat een loc file zo opgebouwd is? Zou het niet fraaier zijn om als je toch die loc file eerst bewerkt voordat die in de cache regel komt (dat denk ik tenminste, waar komen anders die RD coördinaten vandaan?) ook die notatie vorm te veranderen in DD MM.MMM? Je kunt hem dan bovenin altijd nog weer een keer terug veranderen voor de mensen die daar behoefte aan hebben. Ik zelf heb nu steeds het idee dat ze niet kloppen ook al weet ik dat dat niet zo is.
Zo, dat was het. Ik hoop dat ik niet al te veel onzin opgeschreven heb en dat je er wat mee kunt.
Bedankt voor al je inspanningen (ongetwijfeld namens velen :exclamation:)
Jaap.