-
Aantal bijdragen
1145 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door deBruineBeren
-
-
GCJCTJ staat op mijn kaart
-
Is daar dan weer verschil tussen? Ik dacht dat alles met WM5 het zelfde was. Ze maken het er niet eenvoudiger op
Ja, al maken de meeste gadgetgoeroes er tegenwoordig een zooitje van.
In de oer definitie is een Smartphone een Personal Digital Assistant zonder touchscreen.
Alles met een touchscreen is een PocketPC
-
Ik zal het eens uitproberen. Hoe weet je welk image bestand wat is?
Edit:
Krijg het wel geinstalleerd op mijn windows mobile 5(IPaq) Als ik het programma open zie ik wel een kaart maar kan verder niks doen. Ik heb wat image files in de programmamap gezet. Wat doe ik fout?
Weet je zeker dat je iPAQ wel een Smartphone is en geen PocketPC Phone ?
Bij mij lijkt het te werken op mijn Qtek 8310
Het was ff zoeken naar de juiste com port, maar dat blijkt com7: te zijn.
Deze moest ik wel nog eerst even met de hand aanmaken, blijkbaar is dit voor tomtom mobile niet nodig, dus was dit nog niet gedaan.
-
Hoop dat het goed komt want dit proggie kan ik echt goed gebruiken.
Voorlopig ziet het er slecht uit, ook andere programmeurs hebben problemen met 6.03.
Wat echter nog niet duidelijk is, is of dat TomTom het een en ander veranderd heeft of dat dit een bug is.
Voorlopig is er maar een optie en dat is downgraden naar versie 6.01.
Het verschil tussen 6.03 en 6.01
• GPS firmware update
• Time clock software fix
• Sneller route berekenen
• Nieuw splash-screen
Daar kan ik wel even zonder.
-
-
Ik gebruik al langere tijd co-input met succes. Ook met TT6 werkte hij prima, totdat ik recentelijk naar de laatste versie geupdate ben 6.03. Nu krijg ik steeds de melding dat Tomtom niet draait, terwijl ik hem vanuit Tomtom opstart. Ik heb hem ook al opnieuw geinstalleerd, maar helaas hetzelfde resultaat. Is dit een bekend fenomeen?
We gaan er mee aan de slag.
is deze software ook in een orginele tomtom te persen?mijn zus is net begonnen met geocachen, en heeft een tomtom one. hierin staat wel gps point invoeren, maar dit is grijs, endus niet selecteerbaar.
als dit proggie daar dan wel in werkt, kunnen ze gewoon de coordinaten invoeren. is wel zo makkelijk....
-
Welke gps?
in Garmin
Ten tweede is de etrex euro niet een ouder model???Ja en nee, er loopt hier op het forum al een draadje over.
De eTrex euro is vernieuwd met nieuwe hardware.
Maar bij de Geko moet je absoluut minimaal AAA 1900 mAh met bijbehorende lader gebruiken.AAA gaat toch maar toch 1000 mAh ?
-
Dit werkt prima, en levert eigenlijk geen problemen, ook Co-Input en de Flitspalen werken primaPuur om het feit dat ik geen zin heb om weer een nieuwe versie van TomTom te kopen, alleen maar om Co-input over boord te gooien en rode cijfertjes te zien als ik te hard rijdt. Je moet gewoon altijd op je snelheids meter letten. Dat hoort bij het auto rijden.
Ik zou het ook niet weten.
Vroeger was de reden om over te stappen naar een nieuwe versie dat je er dan ook nieuwe kaarten bij kreeg.
Dat is nog steeds zo, maar als ik het goed begrijp zijn er nu ook nieuwe kaarten voor TT5.
Nu weet ik niet wat die nieuwe kaarten kosten, anders is het misschien toch aantrekkelijk om over te stappen.
Maar kijk eerst eens op het forum van www.pocketinfo.nl het zou heel goed kunnen dat TT6 een beetje te zwaar is voor jouw PPC.
Al is dit volgens mij alleen in 3D mode, welke ik nooit gebruik.
-
Hoi,
Even een korte vraag. Ik heb altijd met veel plezier Co-input gebruikt op mijn PDA. Nu heb ik een smartphone met TT-6. Er is geen versie van Co-input voor de smartphone in combinatie met TT-6 op de site te vinden.
Mijn vraag is of deze dan wel bestaat? Als dit wel het geval is waar kan ik die dan vinden?
Help!!!
Dirkje.
Zo ver ik weet ondersteund TT6 geen Windows SmartPhone, alleen Symbian Smartphones.
Waarschijnlijk heb je een PocketPC Phone Edition, hiervoor kan je gewoon de PocketPC versie van Co-Input gebruiken.
-
Wat mij bevreemd, tenzij ik deze optie gewoon over het hoofd zie en/of niet weet hoe het moet, is dat er nog nooit een mogelijkheid is gemaakt om diverse bestanden met waypoints bij elkaar in een scherm te laden. Kan dit nu niet makkelijker. Kan/wil iemand daar iets zinnigs over zeggen ?
Misschien er een gewoonte van te maken om alle coördinaten op te slaan in GSAK en dan van daaruit een keuze te selecteren en die exporteren naar Mapsource? Dat is een kwestie van een paar seconden werk.
Al moet je natuurlijk wel weer 16 MB downloaden voor een nieuwere versie. En dat is van een Garmin site een drama, 15KB/s downloadsnelheid is natuurlijk niet van deze tijd.Huh? Waarmee download je dan? Via je GSM? Alhoewel die tegenwoordig al sneller zijn
De gemiddelde downloadsnelheid bij Garmin ligt wel een stuk lager dan bij de meeste andere sites waar je een bestand van 15Mb weghaalt, maar 15 Kb/s? Heb hem net opgehaald met een gemiddelde van 103 Kb/s.
Maar huh... waarom dan niet HIER weghalen? Dat gaat vast een stukkie sneller.
500 kB/sec om hem van Kruimeldief hier naar Denemarken te halen.
220 kB/sec als ik hem bij Garmin.com haal.
-
Co-Input is specifiek voor TomTom geschreven en kan dus niet overweg met Navman.
Ook in de toekomst is dit niet te verwachten
-
Op verzoek van gpsgek.
WGS84 naar RD
Dim SomX Dim SomY Dim dF Dim dL Dim InputF Dim InputL Dim X Dim Y dF = 0.36 * (InputF - 52.15517440) dL = 0.36 * (InputL - 5.38720621) SomX= (190094.945 * dL) + (-11832.228 * dF * dL) + (-144.221 * dF^2 * dL) + (-32.391 * dL^3) + (-0.705 * dF) + (-2.340 * dF^3 * dL) + (-0.608 * dF * dL^3) + (-0.008 * dL^2) + (0.148 * dF^2 * dL^3) SomY = (309056.544 * dF) + (3638.893 * dL^2) + (73.077 * dF^2 ) + (-157.984 * dF * dL^2) + (59.788 * dF^3 ) + (0.433 * dL) + (-6.439 * dF^2 * dL^2) + (-0.032 * dF * dL) + (0.092 * dL^4) + (-0.054 * dF * dL^4) X = 155000 + SomX Y = 463000 + SomY
-
Oeps, ik had ozi niet goed ingesteld.
-
%INVOER rd(1)=84000; rd(2)=448000; RDx = rd(1); RDy = rd(2);
Dit is geen geldig RD coördinaat.
-
Wil je ook nog van WGS84 naar RD ?
Want dan moet ik ff zoeken.
Ik weet dat ik het heb, in eMbedded Visual Basic.
-
Microsoft Visual Basic .Net :
Public Class Compute Public Shared Function RD2WGS84(ByVal X As Integer, ByVal Y As Integer) Dim dX As Double Dim dY As Double Dim SomN As Double Dim SomE As Double Dim Latitude As String Dim LatitudeGraden As Integer Dim LatitudeMinuten As String Dim Longitude As Double Dim LongitudeGraden As Integer Dim LongitudeMinuten As String dX = (X - 155000) * 10 ^ -5 dY = (Y - 463000) * 10 ^ -5 SomN = (3235.65389 * dY) + (-32.58297 * dX ^ 2) + (-0.2475 * dY ^ 2) + (-0.84978 * dX ^ 2 * dY) + (-0.0655 * dY ^ 3) + (-0.01709 * dX ^ 2 * dY ^ 2) + (-0.00738 * dX) + (0.0053 * dX ^ 4) + (-0.00039 * dX ^ 2 * dY ^ 3) + (0.00033 * dX ^ 4 * dY) + (-0.00012 * dX * dY) SomE = (5260.52916 * dX) + (105.94684 * dX * dY) + (2.45656 * dX * dY ^ 2) + (-0.81885 * dX ^ 3) + (0.05594 * dX * dY ^ 3) + (-0.05607 * dX ^ 3 * dY) + (0.01199 * dY) + (-0.00256 * dX ^ 3 * dY ^ 2) + (0.00128 * dX * dY ^ 4) + (0.00022 * dY ^ 2) + (-0.00022 * dX ^ 2) + (0.00026 * dX ^ 5) Latitude = 52.15517 + (SomN / 3600) Longitude = 5.387206 + (SomE / 3600) LatitudeGraden = Int(Latitude) LongitudeGraden = Int(Longitude) LatitudeMinuten = (Latitude - LatitudeGraden) * 60.0 LongitudeMinuten = (Longitude - LongitudeGraden) * 60.0 Dim Coordinate As String() = New String() {LatitudeGraden, LatitudeMinuten, LongitudeGraden, LongitudeMinuten} Return Coordinate End Function End Class
-
Wij mogen ons ook schar_en onder de gebruikers van het eerste uur.
Het maakt het allemaal een stukje makkelijker niet alleen bij het bepalen van de te lopen route.
Maar ook het kijken waar een volgende coördinaat uitkomt geeft veel inzicht in de juistheid van je berekening of peiling.
City Navigator of zo gebruiken we niet, daar is TomTom voor.
En over de juistheid van POI kan ik je niets vertellen want die gebruik ik ook nooit.
Het is bij ons dus puur als achtergrond en als hulpmiddel.
Vroeger toen we net begonnen met cachen hadden we een PocketPC met niet nader te noemen kaarten.
Na een paar maanden ons gerealiseerd dat we verslaafd waren en een eTrex Venture gekocht.
Toen hadden we de voordelen van een kaart niet meer, en dat maakte het cachen een stuks avontuurlijkere.
Maar tegenwoordig doen we meer de langere caches en als je weet dat je nog 10 kilometer moet lopen wil ik toch graag de juiste weg kiezen.
Daarom staat er zo een 800 MB aan Topo kaarten in de 60CSx en natuurlijk kon daar de Nederlandse versie niet aan ontbreken.
Als ik jou was zou ik zo snel mogelijk aan een kopietje proberen te komen.
Was het niet zo dat er maar een beperkt aantal van gemaakt zouden worden ?
Waarom staat er "schar_en" als ik " s c h a r e n " in tik ?
-
Teken!
in Informatie
Vanavond bij RTL 4, 5 , of 7 (weet ik veel, houw ze niet meer uit elkaar)
Bij HartvanNederland, 4 in het land, Editie NL (weet ik veel, houw ze niet meer uit elkaar)
-
@ de Bruine Beren : ik vrees dat jullie programma de gevraagde conversie (UTM in ED1950 naar geocachecoordinaten in WGS84) niet kan doen of vergis ik mij ?
Ik weet het niet meer hoe het zit.
Maar nu ik er zo over nadenk, gebruikt de graden calculator UTM- WGS84-ETRF89
-
Voor de PPC Graden Calculator
-
Voor MS Internet Explorer 6.0
Extra
Internet opties ...
Advanced
Printing
en dan een vinkje zetten voor
Print background colors and images.
-
Weer een nieuwe versie (1.15 Beta) er zat nog een klein foutje in
1.15 Beta Little Bug fix with TomTom Navigator 6 and use of extreme long pathnames. -
Hier ook
-
Ik weet dat de nieuwe versie van TomTom Navigator 6 weer het gebruik van coördinaten ondersteund , maar alleen in WGS84.
Verder voor de deihards die toch liever Co-Input gebruiken, vanwegen het gebruikers gemak, hier de nieuwste versie van Co-Input 1.14 Beta compatible met TomTom Navigator 6.
1.14 Beta NEW! Compatible with TomTom Navigator 6Het is nog even wachten op TomTom maar deBruineBeren kunnen in winterslaap
wil cachebeschrijvingen naar pda krijgen
in Navigatie Software
Geplaatst · bewerkt door deBruineBeren
Hoe gaat cachemate om met extra waypoints ?
Als je bijvoorbeeld kijk naar GC11QQ2.
Dit is een multi waar alle opdrachten als Additional Waypoints staan.
Als ik de Pocket Queries in lees in GSAK dan koppelt deze de Additional Waypoints aan de juiste cache.
Als ik dan een offline beschrijving opvraag dan staan deze Additional Waypoints dus netjes in de cache beschrijving.
Als ik een cahce beschrijving opvraag in een PPC GPX programma is deze informatie verloren gegaan.
Dat wordt lastig cachen.
Hoe werkt dit bij cachemate ?