Al enige tijd is er op dit onderwerp niet meer gepost.
Heb toch een paar vraagjes, is het inderdaad vertandig om in een bos waar het GPS signaal minder is over te schakelen op het Kompas voor de laatste meters tot de cache? Ik snap dat er tussen de cache legger en mijn GPS verschil kan zitten, lost het Kompas dit dan op (nauwkeuriger meeting?).
Ik had afgelopen week een cache midden in het bos, op zich naar mijn idee goed GPS ontvangst, ingezoomd tot 5m en kwam precies op de plek (coordinaten) die was opgegeven. Rondom de boom (en enkelen daar naast) zag ik dat er door andere cachers was gegraven. Geen cache te zien/vinden.
Dan maar ff de reactie van voorgangers die de cache wel hebben gevonden nagelezen (kan op de samsung galaxy)incl. de hint. Ik heb alle dennebomen in een straal van 30m rondom het coordinaat bekeken en niets afwijkends kunnen ontdekken. Inmiddels was ik in staat om bij de boswachter een kettingzaag te lenen . De volgende dag weer op dezelfde locatie geweest, cache van andere/meerdere kanten benaderd, geen cache kunnen ontdekken, nou schiet mij maar lek
In hoevere mag een cache legger de cache op een andere plek neerleggen dan de opgegeven coordinaten? Is er een maximaal aantal meters tussen opgeven coordinaat en de cache? Achteraf kun je als cache legger altijd zeggen dat er een afwijking in mijn/zijn GPS zit.