-
Aantal bijdragen
216 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
3
zoekbaars heeft op 7 januari 2018 voor het laatst de dagwinst behaald
zoekbaars had de meeste vind ik leuks
Waardering in de gemeenschap
4 NeutraalOver zoekbaars
- Verjaardag 25-12-1946
Previous Fields
-
GPS of Smartphone Merk / Type
GPSmap 66st - Oregon 600t
-
Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
juni 2007
-
Lengtegraad
4.40789
-
Breedtegraad
52.33299
Contact Methods
-
Website URL
http://
-
ICQ
0
Profile Information
-
Geslacht
Man
-
Woonplaats
Castricum
-
Weet iemand de oorzaak en / of de oplossing voor het volgende Garmin GPS 66s probleem? Het apparaat geeft melding van ‘’batterij laag’’ en gaat na een kort poosje uit. Dit terwijl de 2 batterijen ieder nog 1.3 volt energie bevatten. (opgeladen Eneloop pro batterijen) Ook als ik 2 nieuwe opgeladen batterijen in de gps heb gedaan doet zich na zo’n 2 uur gebruik hetzelfde weer voor.
-
ja bij mij vandaag ook weer alles in orde en werkend
-
vandaag weer problemen met ophalen nieuwe API-token. Hebben anderen hier vandaag ook last van?
-
find waypoint na find geocache Probleem
zoekbaars antwoordde op een discussie van zoekbaars in GPSMAP 66 Serie
helemaal gelukt en dus bedankt maar weer en tot een volgende keer. -
vraag over gps66st: als ik een geocache (via find-geocache-betreffende cache) heb gekozen zie ik op het scherm (ingesteld op kaart+kompas) de afstand en paarse route. (in dit geval 4,3 km) (zie foto gps66st-1) Als ik niet deze geocache wilt benaderen maar een waypoint (dat ik via ‘’mark’’ heb aangemaakt) En dat via find-waypoint-selecteer bijv. garage) (zie foto gps66st-2) Dan krijg ik nog steeds de eerder gekozen geocache in beeld en NIET het nieuw gekozen waypoint (garage) (zie foto gps66st-3 Ik wil dan graag de juiste afstand op het scherm krijgen. (dus zowel de kaart met paarse route als de juiste afstand tot het gekozen waypoint (en NIET de eerder gekozen geocache)
-
helaas bij mij hetzelfde probleem (windows10), maar heb hiervoor nog geen oplossing.
-
Ik Wil Me Even Voorstellen En Direct Afmelden
zoekbaars antwoordde op een discussie van Betty Flintstone in Nieuws, Informatie & Polls
daar komt vast kindje RAMBAM van/ -
Ik Wil Me Even Voorstellen En Direct Afmelden
zoekbaars antwoordde op een discussie van Betty Flintstone in Nieuws, Informatie & Polls
enne Barry loves Betty and Barney and Barny as well. -
"send To Gps" Werkt Niet
zoekbaars antwoordde op een discussie van jelleruben78 in GPSMAP 64 Serie, incl. s,st
Voor mijn oregon 600t maak ik in gsak voor het overzetten van caches gebruik van de macro: GarminExport.gsk. Die zet ze dan over in gpx formaat (in plaats van de knop GPS-waypoints sturen die in dit geval dan .ggz formaat wordt). En mijn ervaring is dat ik in de Oregon niet alle caches kan vinden. En in gpx-formaat gelukkig wel. -
via basecamp de laatste versie binnengehaald, merk vooralsnog geen veranderingen in mijn oregon.
-
doe dat maar, want ik ben benieuwd.
-
Lijsten Maken Op De Geocaching Site Werk Niet Meer.
zoekbaars antwoordde op een discussie van besjes01 in Algemene vragen
merk ook (met IE11 - windows10) dat bij gc.com wel erg lang duurt voordat de cache gegevens in beeld komen. Het draaiende cirkeltje draait wel erg lang. Overigens is hierover al een ''draadje'' geopend, maar kan hem niet zo snel op het forum vinden. -
probleem opgelost: na downloaden staat achter de schermen keuze: openen met... op ''openen met GSAK macro editor''. Dit veranderd in '' openen met GSAK Geocaching program'' en het werkt nu naar behoren. Bedankt voor het meedenken.
-
Nadat ik gsak op mijn nieuwe pc (winddows 10) heb geïnstalleerd wil ik graag weer macro's opslaan en uitvoeren.Maar ik krijg foutmelding #72 ''je kan geen macro starten als er een ander scherm open is'' Hoe krijg ik diverse macro's wel in gsak opgeslagen en werkend ?? De gevolgde stappen die ik gedaan heb: gsak > macro > macro-index > FindstatGen3.gsk> opslaan en uitvoeren >>> foutmelding #72. Voor de goede orde ik krijg dus niet het klein schermpje met de diverse keuzes, maar het edit-scherm van de macro.
-
StefandD: dank voor je reactie, ga het uitproberen. Het bijzondere is dat het probleem zich op mijn laptop met Vista niet voordoet.
