Bert & Ernie Geplaatst 2 maart 2006 Share Geplaatst 2 maart 2006 Sinds kort heb ik Google Earth geinstalleerd en dacht daarbij dat het mogelijk zou zijn om bijvoorbeeld een WP (parkeerplaats) in te voeren om zodoende even te zien waar het ongeveer is. WP invoeren lukt wel maar pointer gaat naar een heel andere plek??? Weliswaar in de buurt (afwijking 50 - 60 km) maar mis ik iets of doe ik iets verkeerd. Ik voer in "fly to" het WP in maar "vliegt naar een ander coordinaat. Bruikbare tips zijn welkom. team Bert & Ernie Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Kiddooz Geplaatst 2 maart 2006 Share Geplaatst 2 maart 2006 Google earth gebruikt graden minuten seconden(0-60,0 net als in Ozi), je GPS doet de seconden (0-99,9) Je moet dus even omrekenen. Het verschil is dan tientallen tot hondertallen meters. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Ringeling Geplaatst 2 maart 2006 Share Geplaatst 2 maart 2006 Waypoints die je in Mapsource hebt staan kun je via de optie 'view in Google Earth' bekijken. Handig om (bij benadering) al een idee te hebben waar de waypoints liggen. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
de Roode Lantaarn Geplaatst 2 maart 2006 Share Geplaatst 2 maart 2006 Kijk ook even onder: Tools -> Options -> View Staat hier bij Lat/Lon ook daadwerkelijk Degrees, Minutes, Seconds. aangevinkt? Ger@ld Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden