Spring naar bijdragen

doppie

Leden
  • Aantal bijdragen

    111
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Over doppie

  • Verjaardag 13-10-1969

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    garmin geko 201/garmin 60cx
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    2006

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw
  • Woonplaats
    utrecht
  1. Bij mij lukte het waarschijnlijk ook niet omdat ik probeerde te updaten zonder dat ik 3G of wifi verbinding had. En dan kan het lang duren....
  2. Inmiddels is het gelukt om de Pocket Query binnen te halen. Ik was blijkbaar nog niet ingelogd op .com, en dan zie je de mogelijkheid Pocket Query niet.
  3. deed hij bij mij ook, ik heb de hele app verwijderd en opnieuw gedownload (dat kan gratis, omdat de app store ziet dat je het al een keer gekocht hebt). Was wel mijn Pq die ik erin had staan kwijt... Wellicht liep hij juist vast omdat ik een aantal PQ erin had staan.
  4. Even een vraagje, ik heb je nieuwe versie erop staan, hij liep hiermee overigens wel vast, ik zie nu niet meer waar ik mijn pocket query's kan uploaden, kan iemand me helpen?
  5. Ik had dat ook, bleek dat ik bij de optie beeld, de details van de gpskaart op verborgen had staan. Tja, dan zie je dus niets. Die optie kan met een cntr G in/uitgeschakeld worden. Dat had ik blijkbaar per ongeluk een keer gedaan.
  6. Ik ben dol op verlotingen, doe dus graag mee. groetjes van Doppie
  7. Super, dat er eindelijk schot in de "zaak" zit. Ik vind het fijn dat mijn gedoneerde coin dan toch bij een winnaar terecht komt. @Glennenmaik: Fijn dat je het allemaal wilt gaan uitzoeken, top!
  8. doppie

    Gps 60

    Hoi, Als het de gele gps60 zonder de Cx of CXS is zou ik er nog even over denken, deze GPS heeft een mindere ontvangst (dan de CX en de CXS) en het duurt soms best lang voordat hij de satalieten heeft gevonden. Prijs lijkt me oke, nieuw zie ik ze staan voor € 135,00.
  9. Ik heb Twentse Mug wel eens ontmoet, die ziet er normaal uit hoor
  10. Als je het niet in het veld hoeft te doen, kun je eerst je circels tot op een meter naukeurig in Mapsource aanmaken. Als je ze dan naar de GPS stuurt dan kun je ze daar ook zien. (ik weet niet of de gps ze eerst gaat afronden).
  11. Door Eitjes op dit draadje gewezen. Ik doe ook mee met mijn cache GCAKHF steen hout wol graan erts (catan)
  12. doppie

    Krijg Mappen Niet Geopend

    Volgens mij kun je de versie die je koopt op de sdcard niet overzetten naar de PC. Deze is alleen in je GPS te zien. De versie op DVD kun je wel op je pc laden. Je kunt het sd kaartje in je gps stoppen en dan heb je de topo erop. Je kunt deze helaas dus niet combineren met bv citynavigator of de onroute fietskaart.
  13. heel veel succes!
  14. Je kunt de 4 punten zodanig in een route opnemen dat je in het midden een snijpunt hebt. Deze routelijnen kun je dan op je gps zien, je ziet dus het kruispunt.
  15. doppie

    Gsak -> Garmin Foutjes

    Wellicht staat dan de instelling van je gps niet op de goede kaartdatum en notatie?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...