Spring naar bijdragen

Quvianuq

Leden
  • Aantal bijdragen

    9
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door Quvianuq geplaatst

  1. Dat ben ik helemaal met je eens. Dit heeft toch helemaal niets meer te maken met het geocachen zoals het bedoeld is? Jammer hoor.
  2. Ik heb voor regelmatig gekozen. Ik cache nog maar sinds mei dit jaar en heb afgelopen zomer de nachtcache hier in de omgeving gelopen samen met een stel (pre)pubers. Het mag dan voor sommigen een simpele cache zijn, voor mij als beginnend cacher was het een hele beleving. Ik heb er van genoten, vind het heerlijk om lekker in het donker te lopen. Loop ook wel nachtwandeltochten ook geweldig om te doen. En de pubers die waren ondanks hun stoere praat vooraf best nog wel onder de indruk . Er ligt ook nog eentje in Steenwijk. Voor mij ook dichtbij maar wat ik er van begrijp is dat een korte dus daar rijd ik niet speciaal voor. Verder ligt er in de directe omgeving niet veel en dat vind ik heel jammer. Zou best eens een goede nachtcache uit willen zetten maar dan wil ik eerst wat meer ervaring hebben.
  3. Als beginnend cacher begrijp ik de hele toegevoegde waarde van de souvenirs niet. Ik had de link wel eens zien staan op mijn account en daar stond dan een vaag plaatje voor Nederland, de essentie daarvan ontging mij ten enen male. Ik snap het nog steeds niet trouwens. Denkende dat ik er vanzelf wel achter zal komen wat het precies is, je hebt nog niet zoveel ervaring tenslotte, liet ik het voor wat het is. De mail die ik over de 31 dagen langs zag komen heb ik ook zo goed als ongelezen gedelete want ik heb heus geen tijd om elke dag een mooie cache te bezoeken. Ik had natuurlijk kunnen weten dat dat best heel makkelijk op te lossen is, maar dat wil ik dus niet. Meestal log ik mijn bezoeken via mijn gsm, en dan zie je dergelijke meldingen niet, maar vanavond toevallig niet omdat ik een wat uitgebreidere log wilde tikken. Na het plaatsen van de log zag ik opeens een melding over een verdiend souvenir staan. Ik denk eerst nog dat ik kennelijk iets bijzonders heb gedaan waarvan ik me nog niet bewust was. Nieuwsgierig geworden maar eens gekeken en wat schetst mijn verbazing, ik heb er al meer verdiend, zij het niet voor de hele maand want ik heb de eerste twee dagen niets gelogd. Zwaar was ook mijn teleurstelling want denken ze nu echt dat ik voor 31 plaatjes+bonus alles op alles ga zetten om elke dag een cache te loggen? Dan is voor mij de lol eraf. Dan wordt het een moeten in plaats van een mogen. Dat wil ik niet. Van de plaatjes word ik niet warm of koud en ik denk zomaar dat een ander ook niet onder de indruk zal zijn van alle souvenirs die ik heb verzameld. Toch? Maar wat dan wel de bedoeling is van deze plaatjes, ik zie het niet.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...