Ik wil graag de OSM kaart gebruiken om op mijn GPS bepaalde adressen op te zoeken. Eigenlijk zoals de tom tom. Ik kan intussen redelijk overweg met de OSM kaarten en het downloaden en laden via mapsource is geen probleem. Als ik echter in mijn GPS navigeer naar adres kies en daar een adres wil kiezen, dan vraagt deze eerst om een provincie. Als ik bijvoorbeeld limburg intyp, krijg ik daarna de melding niets gevonden. Ik heb ook al geprobeerd om alleen de eerste letter in te vullen, maar ook dan vindt de Oregon niets.
Ik heb bij het laden van de kaart vanuit mapsource wel aan staan dat routeinformatie moet worden meegenomen. Als ik navigeer naar een cache of coordinaat kan ik ook gewoon over de weg navigeren, maar een adres opzoeken lukt me niet, terwijl er naar mijn idee genoeg straatnamen beschikbaar zouden moeten zijn in OSM. Ik las ergens iets over index bestanden die niet goed meegenomen worden (ander topic, onderste post) maar daar kom ik geen wijs uit. Kan iemand me uitleggen wat ik fout doe?