Spring naar bijdragen

skybiker

Leden
  • Aantal bijdragen

    17
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin Vista HCx
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    half jaar
  • Lengtegraad
    5.64292
  • Breedtegraad
    52.56760

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Het Flevolandse
  1. Op de website van Garmin kan een meer uitgebreide handleiding worden gedownload. Groeten
  2. skybiker

    Nieuw: De Garmin Montana

    Is het ook mogelijk om op de Montana gevarencirkels zichtbaar te maken?
  3. Misschien een stukje ouderwetse linoleum. Goedkoop, makkelijk te bewerken en toch duurzaam.
  4. skybiker

    Batterij-type Instellen

    Heb ooit begrepen dat ook de berekening van de coördinaten onderhevig is aan de juiste instelling van het type batterij. is daar iets van bekend? Het gebruikte type batterij heeft niets te maken met het berekenen van de coords.
  5. skybiker

    Batterij-type Instellen

    Het batterij-type instellen heeft alleen maar te maken met de ontladingsindicator. Een NiMH batterij heeft een spanning van 1,2 V. terwijl dit voor een Alkaline batterij 1,5 V. is. Kies de juiste instelling bij de juiste batterij en je hebt een redelijk betrouwbaar beeld hoever de batterijen zijn ontladen.
  6. skybiker

    Projecteren Met Een Oregon 450t

    Bedankt voor de info, het is helemaal goedgekomen. Groeten, skybiker
  7. Laatst moesten we een projectie doen van 252 graden over 525 meter. Na het invoeren van deze gegevens kregen we een koers te zien van 6 graden. Nog een keer geprobeerd en nog een keer, zelfde resultaat. Instelling verkeerd? Deden wij iets verkeerd? Wie helpt?
  8. Bedankt voor de informatie, wist niet wat een mil is. We hebben de instelling op de gps veranderd en dit was wel het probleem, bedankt, een goede jaarwisseling en een succesvol 2010. Wat ons betreft kan dit draadje op slot.
  9. Als je wel 070 graden invoert, welke koers geeft je GPS dan bij jou aan? dan krijg ik een getal van 4 cijfers die ik niet herleiden kan naar 070 graden, maar het is niet de goeie koers.
  10. Het kompas is gecalibreerd.
  11. find waypoints, selecteer waypoint, projecteer waypoint ik geef dan altijd 070 graden en bv 0320 m dat doe ik met mijn oudere map 60 csx ook op de drie daarvoor bestemde nummervakjes, maar op mijn nieuwere map 60 csx heb ik op deze plek 4 nummervakjes. ra ra
  12. find waypoints, selecteer waypoint, projecteer waypoint
  13. Als we in de nieuwere map 60 csx b.v. 70 graden invoeren op de laatste 2 tekstvakjes van de 4, wijst het kompas daarna een andere koers dan 70 graden. Of is er instelling die veranderd moet worden.
  14. We hebben 2 map 60 csx gps ontvangers. In de wat oudere kunnen we als we een projectie willen maken het aantal graden invoeren in 3 tekstvakjes waar graden true achter staat. In de nieuwere zien we hier 4 tekstvakjes waar niets achter staat. Hoe voeren we hier het aantal graden in? Wie kan ons helpen?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...