Spring naar bijdragen

Franc Viseur

Leden
  • Aantal bijdragen

    12
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door Franc Viseur geplaatst

  1. Hallo. Bij deze mijn dank aan jullie beiden voor de inzet en het afhandelen van zooveele reviewes. Blijf vooral Geocachen, dit is toch een prachtige hobby. Voor de toekomst, blijf gezond en veel plezier met de vrijgekomen tijd. Groet, Franc Viseur.
  2. Hallo Arie. Gebruikelijk is de cords aanduiding b.v. " N 50° 12.345 E005° 67.908 ", waarbij de 50 de graden zijn, de 12 de hele minuten en de 345 achter de punt de duizendst minuten , dus 345/1000 minuten. Dit geld evenzo voor de E cords. Hopelijk heb je hier wat aan. Groeten, Franc Viseur.
  3. Franc Viseur

    coordinaten

    Hallo. Proficiat met je nieuwe venture. Zelf heb ik etrex Vista, en het invoeren van de cords gaat als volgt. Ga naar het item " Markeren " in het Hoofdmenu en verander dan de coordinaten en sla ze op. In het vlaggetje boven de coordinaten kun je zelf een naam of cijfer geven aan de opslag. Succes, Franc. marker begrijp ik mar ik zie de graden niet of hoeft dt niet Als je in marker bent, ga met de cursur naar de de graden en druk op het inputknopje en je ziet dat een toetsenbordje verschijnt en dan kun je de cords wijzigen. Succes. Franc.
  4. Franc Viseur

    coordinaten

    Hallo. Proficiat met je nieuwe venture. Zelf heb ik etrex Vista, en het invoeren van de cords gaat als volgt. Ga naar het item " Markeren " in het Hoofdmenu en verander dan de coordinaten en sla ze op. In het vlaggetje boven de coordinaten kun je zelf een naam of cijfer geven aan de opslag. Succes, Franc.
  5. Kruimeldief, GEFELICITEERD enne na het feestje ff aan het werk. Succes. Franc Viseur.
  6. Franc Viseur

    HTML

    Hallo Cachers. Graag zou ik een cachebeschrijvijng in HTML willen maken. Hiermee kun je wat fijnere effecten op de site maken. Ik ben uren bezig geweest om iets te produceren maar tevergeefs. Ik heb geprobeerd met de aanwijzingen van de DHZ-site, maar geen greintje resultaat. Kan mij iemand wat goede tips geven om een resultaat gericht begin te kunnen maken. Franc Viseur.
  7. Meestal alleen. Soms gaat mijn ega mee of een gastloper. Groeten Franc.
  8. Franc Viseur

    Cachebox

    Hallo allemaal. Binnenkort wil ik een aantal caches plaatsen. Kan iemand mij vertellen waar ik in zuid limburg de kleine munitieboxen kan kopen, deze vind ik bij de door mij gevonden caches vrij stevige boxen, en derhalve wil ik deze gaan gebruiken. Groeten, Franc Viseur.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...