huismannetjes Geplaatst 21 oktober 2008 Share Geplaatst 21 oktober 2008 Vandaag hebben we onze Garmin e trex HC gekregen en aan de slag gegaan, het is immers vakantie Al snel vonden we hier in de buurt 2 caches. erg leuk. Maar morgen willen we naar het Deelerwoud om "Bomen zoeken in het Deelerwoud" te lopen maar ik vindt het vreemd dat de coordinaten die laadt als mn Garmin aan de computer is aangesloten anders zijn, dan de beschreven coordinaten bij de cache details. Welke moet ik dan gebruiken? Monique Huisman Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
*BaJo* Geplaatst 21 oktober 2008 Share Geplaatst 21 oktober 2008 heb je een voorbeeld? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Biertjuh Geplaatst 21 oktober 2008 Share Geplaatst 21 oktober 2008 Vandaag hebben we onze Garmin e trex HC gekregen en aan de slag gegaan, het is immers vakantieAl snel vonden we hier in de buurt 2 caches. erg leuk. Maar morgen willen we naar het Deelerwoud om "Bomen zoeken in het Deelerwoud" te lopen maar ik vindt het vreemd dat de coordinaten die laadt als mn Garmin aan de computer is aangesloten anders zijn, dan de beschreven coordinaten bij de cache details. Welke moet ik dan gebruiken? Monique Huisman De Coördinaten op de pagina zijn in WGS84 in het formaat hddd mm.mmm. Waarschijnlijk staat jou GPS op een andere datum / formaat ingesteld. Kijk even bij je instellingen. Succes Ruud Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
huismannetjes Geplaatst 21 oktober 2008 Auteur Share Geplaatst 21 oktober 2008 Die instellinge heb ik inderdaad wel op mn gps ik zal een voorbeeld geven: de coordinaten voor het parkeerterrein die ik kreeg via de computer waren: N52 03.517 E005 53.551 terwijl ik op de website de volgende zie staan: N52 03.861 E005 53.918 Monique Vandaag hebben we onze Garmin e trex HC gekregen en aan de slag gegaan, het is immers vakantieAl snel vonden we hier in de buurt 2 caches. erg leuk. Maar morgen willen we naar het Deelerwoud om "Bomen zoeken in het Deelerwoud" te lopen maar ik vindt het vreemd dat de coordinaten die laadt als mn Garmin aan de computer is aangesloten anders zijn, dan de beschreven coordinaten bij de cache details. Welke moet ik dan gebruiken? Monique Huisman De Coördinaten op de pagina zijn in WGS84 in het formaat hddd mm.mmm. Waarschijnlijk staat jou GPS op een andere datum / formaat ingesteld. Kijk even bij je instellingen. Succes Ruud Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
kalkendotters Geplaatst 21 oktober 2008 Share Geplaatst 21 oktober 2008 Die instellinge heb ik inderdaad wel op mn gps ik zal een voorbeeld geven: de coordinaten voor het parkeerterrein die ik kreeg via de computer waren: N52 03.517 E005 53.551 terwijl ik op de website de volgende zie staan: N52 03.861 E005 53.918 Tsja... Heel goed opletten wat er precies op je schermpje staat dus; daar staat namelijk niet N52 03.517 E005 53.551 maar N52°03'51.7" E005°53'55.1" en is daarmee dus precies gelijk aan: N52°03.861' E005°53.918' (want 51.7/60 = .861 en 55.1/60 = .918 ) Je hebt de GPS dus ingesteld staan op gg°mm'ss.s" terwijl op de website gebruik gemaakt wordt van gg°mm.mmm' Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
huismannetjes Geplaatst 22 oktober 2008 Auteur Share Geplaatst 22 oktober 2008 Piehw bedankt, Ik dacht ook al ik doe vast wat verkeerd weer wat geleerd bedankt allemaal voor jullie reacties Monique Die instellinge heb ik inderdaad wel op mn gps ik zal een voorbeeld geven: de coordinaten voor het parkeerterrein die ik kreeg via de computer waren: N52 03.517 E005 53.551 terwijl ik op de website de volgende zie staan: N52 03.861 E005 53.918 Tsja... Heel goed opletten wat er precies op je schermpje staat dus; daar staat namelijk niet N52 03.517 E005 53.551 maar N52°03'51.7" E005°53'55.1" en is daarmee dus precies gelijk aan: N52°03.861' E005°53.918' (want 51.7/60 = .861 en 55.1/60 = .918 ) Je hebt de GPS dus ingesteld staan op gg°mm'ss.s" terwijl op de website gebruik gemaakt wordt van gg°mm.mmm' Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden