-
Aantal bijdragen
92 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door Krijgertjes
-
-
Of de foto's plaatsen met tekst eronder. Misschien een overwegeing t.b.v. paperless cachers.
-
Als ik het goed heb gaat het mis met de foto van Sint-Anna. Daar specificeer je breedte en hoogte terwijl je dat bij de eerste foto niet doet.Misschien zit hier ergens het probleem.
d.w.z. gespecificeerde bredte en/of echte breedte van de foto.
-
Je kunt in GSAK ook de PQ rechtstreeks van Groundspeak ophalen en imprteren.
Dan kun je ook 1000 caches per PQ downloaden.
Verder wil Windows 10 kennelijk de PQ ergens mee openen. Dat zou dus met GSAK moeten gebeuren.
-
Klopt. 28km2 om te carotten.Er mag maar max 3 km tussen de gegeven coördinaten en de echte coördinaten zitten, toch?
Klopt niet. Zie post#13 en post #10
-
Multi Task ronde bij Neede
-
GC38YKK Fietsen vanuit Ermelo Hessen- en Koningswegen
GC3526A Fietsen vanuit Ermelo Veluwse Bostocht
GC3528T Fietsen vanuit Ermelo Door 3 steden
GC3526M Fietsen vanuit Ermelo Heidetocht
GC38YKP Fietsen vanuit Ermelo archeologische parels
GC38YKJ Fietsen vanuit Ermelo Oorlogsmonumenten
GC3528P Fietsen vanuit Ermelo Langs water
GC35290 Fietsen vanuit Ermelo Schaapskooientocht
GC35274 Fietsen vanuit Ermelo Landgoederentocht
GC3526T Fietsen vanuit Ermelo Molentocht
---
GCTA62 Zwerfkeien (Fiets) Cache
GC18C0H Fietscache - De Wilpsche Klei
-
!000 caches per PQ werkt prima maar dan komen ze niet per mail maar moet je ze downloaden. GSAK kan dat ook!
Oeps iets te laat.
-
Met een smartphone kan net zo goed in het buitenland gecached worden, daar is zeker geen internet voor nodig.
Blijft een kwestie van wel apparaat heb je, wat wens je en wat wil je eraan uitgeven.
-
De afstand wordt inderdaad hemelsbreed gemeten. Vergelijken van afstanden tussen bestaande caches gaat wel eens mank:
a. De reviewer kent niet alle punten van alle (vooral oude) caches.
b. Punten van (vooral mysterie/multie) caches kunnen veranderd zijn zonder dat de reviewer dat weet.
-
Niet specifiek voor kinderen maar wel leuke caches: De Dodezee-rollen, Groot Brunink, De drie wijzen in Enschede Oost
en Het Hulsbeek 2 Heidevelden. Veel plezier. -
Menig Cacheowner zal het fijn vinden om te weten wat er in en met zijn cache gebeurt. En wat is nou de moeite om even een kort berichtje achter te laten?
Je krijgt toch een mailtje? Ik wel in ieder geval toen er zojuist een coin uit mijn cache meegenomen werd.
De cache owner krijgt alleen logs van caches. De TB owner krijgt de logs van de TB. De cache owner krijgt dus geen bericht als de TB uit een cache gehaald wordt. Wel als de TB gedropt wordt omdat dat alleen maar met een found/visited log kan.
En als je als cache owner een bericht hebt gekregen omdat een TB uit een cache gehaald is, dan ben ik wel erg benieuwd naar dat bericht.
-
TB's en/of coins in zo'n geval natuurlijk niet grabben maar retrieven
-
Maar als je dan toch gebruik wilt maken van de checker, waarom moet je dan twee woorden typen en (wat ik echt niet begrijp) waarom zijn die woorden dikwijls onleesbaar?
Er zijn verschillende checkers. Bij de ene moet je inderdaad twee moeilijk leesbare woorden intypen, bij een andere een duidelijk leesbaar getal van 5 cijfers. De keuze van de checker heeft de CO gemaakt, misschien daar te rade gaan?
-
Een vervolg op de vraag naar SplitScreen layout van V7.
zie oa: http://gsak.net/help/hs21090.htm
Als het goed is staat er nu in de dropdownlist van SplitScreenFormat (naast name search) Split77
selecteer dat en hopelijk is dan de oude layout terug.
Bij de meeste caches krijg ik hiermee een goede layout. Bij enkele caches wordt het scherm echter irritant breed. Voorbeelden zijn: GC2WYH0, GC2WTD0, GC20GN5.
En bij GC2WYH0 is het puzzelplaatje niet te begrijpen.
Is er nog een mogelijkheid de breedte van de pagina te beperken?
Bij nader blijkt dat ik bij al die caches een note had geplaatst. Misschien (of waarschijnlijk) ligt de oorzaak daar.
Groeten, Henk (Krijgertjes).
-
Normaal peilen met graden en aantal meters gaat prima en lukt altijd wel, maar de kruispeiling krijgen we niet onder de knie.
Maar dat kan ook aan ons liggen natuurlijk..
dank alvast voor jullie reacties.....
Kruispeilen is niet echt moeilijk. Neem een voldoende (maar niet te grote) afstand, 1 a 2 km. Peil hiermee vanaf WP1 (noem de peiling WP1P) en vanaf WP2 (peiling is WP2P). Maak nu de route WP1 - WP1P - WP2P - WP2 en zoek de kruising op. Route WP1 - WP1P - WP2 - WP2P kan ook maar dan is de kruising in de praktijk minder gemakkelijk te vinden.
Succes, Krijgertjes.
-
we hebben het afgelopen weekend zo'n 50 caches gedaan.
De eigen gemaakte pocket query (heel simpel, niets nieuws onder de zon) blijft staan op 289. Dan hebben we het dus nog NIET eens over een GSAK import, maar op het aantal daat GroundSpeak genereert.
Het echte aantal gevonden caches van staat nu op 349. (gewoon te lezen in onze profiel pagina)
De pocket query neemt de nieuwe niet mee.
De wekelijks aan te vinken my finds pocket query geeft alle gevonden caches inclusief ver weg en de wel of niet zichtbare gearchiveerde caches en zonder een beperking op aantal. Bij een eigengemaakte pocket query heb je met al deze beperkingen te maken.
-
Onze founds op GC staat inmiddels op 536 als ik de PQ my founds draai en inlees in Gsak komt hij niet verder dan 510 gevonden caches.
Waar kan dat verschil vandaan komen?
Groeten Team Roodkapje.
Zijn bij GSAK de laatste founds (zaterdag/gisteren) wel meegenomen?
-
Een cache van mij is tweemaal gevonden door niet-cachers. Netjes gelogd en weer teruggestopt zoals op de stashnote staat. Ik heb natuurlijk geen idee wat er anders gebeurd zou zijn. Het kan dus helpen.
-
Bij deze wil ik melden dat als je H.H Kabouter Bob wil loggen
De komende Event's in de gaten moet gaan houden, want Bob kan vanaf nu
overal verschijnen.
Alleen of met zijn vriendjes
Was getekend Saturnus2
Lijkt me een slecht idee. Voor zover ik weet worden HH's oogluikend toegestaan zolang ze behandeld worden als bedoeld. Maar worden ze gearchiveerd als ze voortdurend op events gelogd worden.
Groeten, Krijgertjes.
-
Hallo,
Als wij ergens onderweg zijn, en de nuvi geeft aan dat er een unknown cache dichtbij is, kan ik niet zien of het een opgeloste puzzel is of niet. Is hier een methode voor? Als ik filter in GSAK op Corrected Coordinates krijg ik alleen de opgeloste mysteries en niet de multi's en tradi's. Doe ik iets verkeerd en is hier een oplossing voor? Ik bedenk me net dat ik het cachetype bij Edit kan veranderen, maar dat is ook veel werk. Dusss, wie kan me helpen????
groeten Diane, dhuit
Bij Garmin POI export krijg je verschillende exports: Mystery voor niet-opgeloste mystery caches en Mystery Solved voor opgeloste mystery caches. Misschien een idee om de Mystery.csv niet te laden. Overigens kun je er ook versvhillende icoontjes voor laden.
Groeten, Krijgertjes.
-
Houd er wel rekening mee dat de kaart Van Google Earth tot tientallen meters kan afwijken van de exacte posities!
Greetz, Bloodwoosj
Optimist!. Eventjes bij één van mijn eigen caches gekeken en de afwijking was daar éénmaal 110 meter maar ook 20, 60 en 80 meter kwamen voor. De frase "meer dan 100 meter" is hier eerder van toepassing.
-
Wat kan je doen met Additional Waypoints, de vragen en waypoints staan ook al in de tekst erboven.
De additional waypoints (en ook de eindlokatie) zijn (volgens mij) in eerste instantie bedoeld voor de reviewer. Die kan dan de route en eindlokatie van multi en mystery caches controleren. Als legger kun je ervoor kiezen deze openbaar te maken, alleen de coördinaten te verbergen of helemaal te verbergen. Bij de additional waypoints kun je als legger ook een geschikte parkeerplaats aangeven.
Klopt helemaal. Maar denk eraan dat bij een multi de coördinaten bovenaan de cachepagina ook meteen de parkeerplaats markeren. Dan is het dus niet nodig om nog eens een extra Additional Waypoint te maken voor de parkeerplaats.
Het coördinaat bovenaan de cachepagina hoeft bij multi's niet de parkeerplaats te zijn. Er zijn meerdere caches waarbij dat coördinaat het eerste WP is. En ik ken ook een cache waarbij dat coördinaat helemaal niets met de route te maken heeft, behalve dan dat het in de buurt ligt.
-
Wat kan je doen met Additional Waypoints, de vragen en waypoints staan ook al in de tekst erboven.
De additional waypoints (en ook de eindlokatie) zijn (volgens mij) in eerste instantie bedoeld voor de reviewer. Die kan dan de route en eindlokatie van multi en mystery caches controleren. Als legger kun je ervoor kiezen deze openbaar te maken, alleen de coördinaten te verbergen of helemaal te verbergen. Bij de additional waypoints kun je als legger ook een geschikte parkeerplaats aangeven.
-
en als je na een jaar het membership niet meer wilt ben je dan je logs ook kwijt ?
of kan je ze dan alleen niet meer bekijken ?
Als je geen premium member bent kun je de listing van member only caches niet lezen, althans dat is de bedoeling. Er schijnt een mobile toepassing te zijn die member only caches wel toont. En als je de listing niet kunt lezen, dan de loggingen (waaronder je eigen) ook niet. Bij het loggen van een cache wordt overigens niet op premium membership gecontroleerd. En loggingen blijven bestaan, of je nu premium member bent of niet.
Mijn Buren ... Geocachers?
in Mededelingen Geocaching.nl (SGN)
Geplaatst
Is het soms een mystery map? Op N 52.25319 E006.54502 (weiland in Markelo) staat het vlaggetje van een cacher uit Tilligte. Ik ga liever caches zoeken!