Spring naar bijdragen

Duo Cothe

Leden
  • Aantal bijdragen

    28
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin 60CSx en Nuvi 310
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    Juni 2006

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0
  1. Mobiel via Vodafone wel maar via de kabel van UPC niet.
  2. Hier in het Noorden liggen bijna geen racecoins meer in caches. Natuurlijk willen wij ook graag meedoen met deze verloting.
  3. Wij hebben de Wad seekers al bericht dat hun coin wel in TB hotel Bierum zit; 26 febr nog gespot. Alleen coin was niet als racecoin herkenbaar, dus hebben we alleen 2 andere racers meegenomen. Aanbod ligt er om binnenkort de 70km heen + 70km terug nog 'ns te rijden. Daar nog een paar caches te doen en alsnog een keertje dit hotel bezoeken. Dus vlg ons is coin NIET weg.
  4. afsluitdijk, cartografie, kerkenpad, boerderijen, landschappen, rivieren, sagen, nederlands Zo willen wij stemmen
  5. Duo Cothe

    GSAK & Statistieken

    Na wat zoeken "Remote" kunnen vinden. Het juiste vinkje gezet en de ergenis is opgelost. Bedankt voor de tip.
  6. Duo Cothe

    GSAK & Statistieken

    Ik zit met de kleur weergave van de staafdiagrammen. Als ik de makro draai dan krijg ik keurig de kleuren in beeld. Via bewerken met Klacblok kopieer ik de gegevens in mijn profiel. Als ik mijn profiel dan weer via de site bekijk, zie ik geen kleur maar een kolom met een x Waar kan dit aan liggen?
  7. Duo Cothe

    Nieuwe Topokaart

    Helemaal mee eens, het risico bij voorintekenen is dat de info incompleet kan zijn (en hier dus is). Volgens mij is de juiste of eigenlijk moet ik zeggen, volledige info, pas verschenen nadat de voorinteken termijn is afgelopen. We zijn warm gemaakt met de mooie beelden en functies van de wandelkaart. De adder onder het gras is wel de oorzaak van de vele negatieve commentaren (bij gebruik met de GPSmap 60CSx) zowel dit forum als op het forum van Gps.nl. Maar wie weet, raken we met de adviezen (uitschakelen van bep functies) uit Notter aan de traagheid gewend en verdwijnt de ergenis op den duur in het veld.
  8. Duo Cothe

    Nieuwe Topokaart

    Op het forum van GPS Notter wordt ook al heel wat geschreven over het gebruik van de nieuw topo kaart. Met name wordt er op de forums over de traagheid en een flets beeld geklaagd op de GPSmap 60CSx. Dit is toch een toestel die door vele cachers wordt gebruitk. De OnRoute Topografische wandelkaart lijkt volgens mij te zijn gemaakt voor de nieuwste Garmin toestellen. Je kunt het vergelijken met een goed werkende oude MapSource op een PC met weinig geheugen. De nieuwste MapSource werkt ook alleen op een snelle PC. Cor
  9. Zie het forum van Waypoint Notter http://forum.gps.nl/viewtopic.php?t=23626 Ik heb de kaart inmiddels besteld. Het probleem is wel dat deze maar op één GPS geïnstalleerd kan worden. Cor
  10. Duo Cothe

    Nieuwe Topokaart

    Ik heb dezelfde vraag. Uit de link die eser aangeeft kan ik het antwoord echter nog niet opmaken. Ook heb ik de site van Notter doorgeworsteld, maar ik kan ook hier het antwoord niet vinden. We hebben meerdere GPS'en en een Nuvi voor in de auto. Concreet is dus de vraag: Kan de kaart op meerdere pc's en gps'en worden gezet? Als dit kan is het echt een vooruitgang ten opzichte van de Garmin topo kaarten.
  11. http://img.geocaching.com/cache/log/078cdc...5ee6da87ea6.jpg Op de valreep sturen we ook nog even een foto in Cor en Thea
  12. Voor het toewijzen van de provincies in GSAK heb je een aparte makro nodig: "SetProvincie" Deze genereerd de provincies in de kolom State. Vervolgens kun de de makro findstatgen draaien. Let er op dat je in de map waarin je de Makro's hebt staan het bestand "FindStatGenMapNetherlands.dat" staat. Cor
  13. Hé, da's leuk een nieuwe cacher in Noordoost Friesland erbij. Inderdaad is dit een gebied waar (nog) niet veel caches liggen. Met 1140 founds rekenen we onszelf tot de gevorderden. Ook zijn we eigenaar van 15 caches. We willen je graag met raad en daad terzijde staan. duo Cothé
  14. Ik heb al vele lage bedragen gezien. De aanschaf in euro is laag, 264, maar dan komt de veelbesproken brief van FedEx. 58 Euro, totaal 322 euro.
  15. Dat dacht ik dus ook, maar als ik de sd kaart met Topo NL uit mijn oude in de nieuwe doe, krijg ik een bericht dat de kaarten niet geopend kunnen worden. Mijn ervaring leert dat dit niet mogelijk is, of doe ik wat verkeerd. Cor
×
×
  • Nieuwe aanmaken...