Spring naar bijdragen

Brabants Hoop

Leden
  • Aantal bijdragen

    52
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Over Brabants Hoop

  • Verjaardag 28-09-1969

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin GPSmap 60 Cxi
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    5 jaar

Contact Methods

  • MSN
    biertjuh@biertjuh.nl
  • Website URL
    http://www.brabantshoop.nl
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Woonplaats
    Gemert
  • Interesse
    - Fotograferen
    - Wandelen :)
  1. Sinds enige tijd lukt het me niet meer om in te zoomen op de niet-gevonden kaart, maar helaas zonder succes, steeds weer krijg ik de volgende foutmelding: Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 19922944 bytes) in /www/htdocs/geocachi/temporary/tf639420.php on line 16390. Kan iemand me zeggen hoe ik dit op kan lossen??
  2. Brabants Hoop

    zoeken op regio

    Als ik op "Hier" druk dan krijg ik wel de site maar de caches verschijnen uiteindelijk niet!!! Alleen maar de latitude en longitue van die plaats, klopt dit? Dat zou kunnen dan heb je waarschijnlijk een popup blocker aan staan
  3. Je kan eventueel ook nog via onze website naar plaatsen in landen zoeken, ik ben nog bezig met uitbreiden van het aantal landen. Je krijgt hier ook bij de plaatsen overigens de Lat/Long coordinaten. Aanvragen voor een specifiek land welke er nog niet bij staat kan ook dan graag een PM, dan voeg ik die toe.
  4. 2000 schatjes gevonden wowie.. ooit hopen wij ook op zo'n aantal te komen maar eerst is de 1000 ook nog erg ver weg. Wilxlii Carrotte gefeliciteerd met deze bijzondere mijlpaal !!! Proost !
  5. Leuk profiel, aan het einde heuvel op en op en op Hehehehe
  6. Succes !!!
  7. Uiteraard gaat dat dan natuurlijk alleen maar op als je al alle WP's hebt, in veel gevallen moet je de WP's uitrekenen en dan gaat dit feestje dus niet door.
  8. Of het team of persoon in kwestie even een mailtje sturen !
  9. En zo leren we elke dag weer wat bij van de software die we gebruiken. Werkt prima ... overigens.
  10. Lijkt me sterk aangezien 25 maart deze route blijkbaar nog intact was (op de loopbrug na dan). Soms helpt het als je een andere keer teruggaat. En inderdaad het vermelden van oplossingen van WP's is natuurlijk niet verstandig. Groetjes.
  11. Nou succes met het verder opzetten enzo!
  12. Niks bandbreedte te weinig, probleem lijkt mij duidelijk. SQL Database Server kan het aantal transacties niet meer aan. Oplossing: nieuwe grotere server, en dat is niet goedkoop. Rechtstreeks loggen op het GC nummer gaat ook niet werken. Al zou het misschien uitmaken als iedereen dat gaat doen. Hoe minder transacties hoe vlugger het gaat.
  13. Ola Xaa, Nederland is helaas nog niet dekkend wat WLAN betreft , dat zou nou eens mooi zijn. Dan heb ik die kabel/asdl ook niet meer nodig . Groetjes
  14. wlan werkt ook op je laptop als je een wlan kaartje / laptopje hebt. Je kan dan bij hotspots terecht. En waarschijnlijk als je door een woonwijk rijdt ook wel
  15. Voor de mensen die hier ook problemen mee hebben, ik probeer een oplossing te vinden, zie ook hier: http://www.gsak.net/board/index.php?showto...findpost&p=9848 <{POST_SNAPBACK}> Kijk en zo komt het toch allemaal ooit weer goed.! Ik wacht met spanning jou bevindingen af, ik zal ondertussen even een txt file aanmaken met plaats (prov), lat, long. Zodat we ook kunnen zien in welk provincie het te vinden plaatsje ligt. Groetjes
×
×
  • Nieuwe aanmaken...