Ik zal even mijn bevindingen vertellen wat het mij verbaasde van afgelopen vrijdagavond tijdens het rit met mijn auto naar mijn liefje in St. Michielsgestel vanuit mijn ouderlijke woning in Ridderkerk.
Ten eerste gebruik ik GPS Tuner, met de geijkte stafkaarten van Ridderkerk en ten zuiden van Hertogenbosch, waarop St.michielsgestel staat.
Tijdens mijn rit vanuit Ridderkerk is de kaart met de tracks niet helemaal nauwkeurig, zo bijvoorbeeld de track stond te trekken langs de snelweg A15, zo'n 10 meter afwijking, door de polders heen.
Tussendoor trekt de track-sporen door de kaarteloze venster van GPSTuner, want alle tussenliggende plaatsen waarop A15 staat had ik nog niet ingevoerd en geijkt.
toen ik net de regio ten zuiden van Den bosch binnenkwam, wordt er wel kaarten geladen, en ik zag het met een verbazing dat de tracks wel precies op de weg trekt en zelfs door de straten waarop ik doorheen reed, dus er was helemaal geen afwijking te bespeuren.
Dat lijkt me wel gek, maar zou dat heel goed kunnen dan ? waarschijnelijk heb ik de kaart van Ridderkerk niet goed geijkt, bij de kaart van zuidelijk deel van Den bosch heb ik wel goed geijkt ?
Edit:
Ik heb de tracks zojuist geanalyseerd, het blijkt toch niet de zuivere koffie te zijn, er is nog steeds een afwijking, maar de afwijking is wel veel kleiner, namelijk amper 2 meter ernaast, toen ik in de straten van St. Michielsgestel reed.