Spring naar bijdragen

campvache75

Leden
  • Aantal bijdragen

    54
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    1

Alles door campvache75 geplaatst

  1. Probleem is inmiddels opgelost.
  2. Ik heb al meer dan een jaar geen caches meer gezocht en wil vandaag weer beginnen. Normaal gesproken klik ik op Geocache.com de cache aan die ik wil laden en stuur hem naar mijn Extrex. (die uiteraard met een kabel aan mijn laptop is verbonden). Er stond altijd een knop 'send to GPS' Maar nu zie ik die mogelijkheid niet meer, ik kan alleen een gpx bestand downloaden. Is er in die anderhalf jaar dat ik niet ben geweest wat veranderd of doe ik iets fout? (Ik heb een Garmin Extrex 20)
  3. Opzeggen gaat als volgt: Succes. Als ik op de link klik kan ik echt niet de optie kiezen "cancel auto-renew" Ik heb groundspeak ook gemaild en zij sturen mij dezelfde link met de mededeling dat ik "cancel auto-renew" aan de klikken. Dan ga ik er nog maar een mailtje aan wagen.
  4. Hoi Erjeetje, Bedankt voor de oplossing. Ik ga proberen de boel op te zeggen. Wel heb ik net even geprobeerd om (onder een andere naam) premium lid te worden. Dit om even te kijken of er bij de procedure staat vermeld dat een 3 maanden lidmaatschap automatisch verlengt wordt. Zo op het eerste gezicht staat het nergens vermeld, zeker niet in het gedeelte waarbij je je gegevens voor betaling moet invullen. Je kan de optie "3 maanden kiezen" maar daar staat niet achter dat het automatisch verlengt wordt. Het is dus zeker niet duidelijk, het zal ongetwijfeld wel te vinden zijn maar dan moet je gaan graven in de site. Als je de procedure doorloopt staat het nergens duidelijk aangegeven.
  5. De knop "cancel recurring Membership" kan ik nergens vinden. Ik krijg dit te zien: (er staat "No" achter Recurring maar dat stond er altijd al) Ik weet dat ik Geocaching.com ermee steun maar ik snap er nog te weinig van om alle voordelen te benutten. Ik weet niet wat pocket queries zijn en ik heb eens geprobeerd om alles caches te laden die langs mijn vakantie route liggen. Ik vond dat zo ingewikkeld dat ik het maar handmatig heb gedaan. Daarbij irriteert het mij mateloos dat er ongevraagd geld wordt afgeschreven van mijn creditcard. Ik geef nooit toestemming voor automatisch verlengen en ik vraag me echt af hoe dit heeft kunnen gebeuren. Ik blijf wel geocachen en het kan best zo zijn dat ik wel weer premium member wordt want cachen blijft een leuke hobby. Het zal wel rechtstreeks zijn want ik wist niet dat je via paypall ook met je creditcard kan betalen.
  6. Ik heb nooit gevraagd om automatische verlening en ik wil het ook niet. Waar kun je het stopzetten want tot nu toe is het mij niet gelukt. De betaling loopt via mijn creditcard.
  7. Ik heb in april dit jaar een premium membership afgesloten voor 3 maanden. Ik wilde het eens proberen en ik dacht dat het eenmalig was. Schijnbaar heb ik ergens kleine letters gemist want er is ineens weer geld van mijn creditcard afgeschreven. Volgens mij heb ik daar geen toestemming voor gegeven en ik wil mijn memebership ook niet verlengen. Bij mijn account details zie ik dat er in oktober weer een afschrijving zal worden gedaan. Hoe laat ik dit stoppen? Ik heb het op de site al geprobeerd aan te passen maar er blijft staan dat ik in oktober weer ga verlengen. Ik baal er flink van want ik gebruik mijn creditcard nooit om iets te betalen via internet. Dit was de eerste keer en ik dacht echt dat ik alles goed gelezen had en dat het eenmalig was. Hopelijk wordt dit geen lang slepende ellende.
  8. Hartelijk bedankt! Het is gelukt!
  9. Ik heb sinds een tijdje een Etrex 20. Volgende week ga ik op vakantie en heb een hele lading caches op mijn gps geladen. Nu zou ik graag, als ik op de kaart kijk, willen zien waar caches liggen in de omgeving waar ik op dat moment ben. Maar dat lukt niet. Ik zie alleen de cache waar ik op dat moment naar zoek. Ik kan wel de optie gebruiken "zoek volgend" maar dat wil ik niet, ik wil graag zien wat er in de buurt ligt. (en dan gaat het natuurlijk om de caches die ik er zelf heb opgezet) Ik hoop dat mijn vraag duidelijk is en dat iemand mij kan helpen. Alvast bedankt.
  10. Ik heb geen idee of er genoeg geheugen op zit. (ben een redelijke leek op het gebied van gps apparaten) Maar dat kan dus gewoon bij de Etrex 20? Iedereen bedankt voor de reacties en tips.
  11. Sinds kort heb ik een Etrex 20. Via mapsource heb ik daar een kaart van de omgeving opgezet van waar ik woon. Gisteren heb ik er een kaart van de omgeving Leiden opgezet. Nu wil ik weer de kaart van mijn omgeving aanzetten maar ik kan hem niet meer vinden, ik kan alleen de kaar van Leiden aan en uit zetten. Moet ik hem nou weer via Mapsource uploaden?
  12. campvache75

    Gestolen Garmin

    Gisteren (17 januari 2012) Is mijn tas uit mijn auto gejat. Ik kreeg net een telefoontje van de politie dat mijn tas is gevonden met alles erin, behalve mijn Garmin. Mocht iemand een Gele Garmin Etrex Venture aangeboden krijgen in de omgeving Amersfoort/Leusden. Zou je mij dan alsjeblieft een berichtje willen sturen? Er staan een aantal caches in en adh daarvan kan ik zien of het mijn Garmin is. Alvast bedankt!
  13. campvache75

    Gestolen Garmin

    Gisteren (17 januari 2012) Is mijn tas uit mijn auto gejat. Ik kreeg net een telefoontje van de politie dat mijn tas is gevonden met alles erin, behalve mijn Garmin. Mocht iemand een Gele Garmin Etrex Venture aangeboden krijgen in de omgeving Amersfoort/Leusden. Zou je mij dan alsjeblieft een berichtje willen sturen? Er staan een aantal caches in en adh daarvan kan ik zien of het mijn Garmin is. Alvast bedankt!
  14. Omdat ik een beginner ben moet ik nog veel leren. Ik wist niet dat het "not done" was om hier dingen te vragen en wel "done" is om een eigenaar van een cache te raadplegen. Weer wat geleerd dus. Het fenomeen Mystery cache vind ik leuk maar ik dacht, misschien zijn er wel een bepaalde technieken of bepaalde soorten puzzels. Ik had dus meer een antwoord verwacht in de trant van: Dat is een "zusenzo" puzzel en dit zijn mogelijkheden om zo'n puzzel op te lossen. Natuurlijk verwacht ik hier geen oplossingen of overduidelijke hints. In ieder geval bedankt voor de reacties.
  15. Ik vraag me af wat je aan zo'n fluitje hebt als je ergens in de middle of nowhere staat. Toen ik nog honden had had ik altijd de riem om mijn nek, daar zat een zware musketon haak aan en daar kon je flink mee uithalen. Zoals eerder geopperd kun je een flesje deo of haarspray meenemen. Of gewoon een enorme herder aanschaffen :-)
  16. Ik ben nu al een tijdje aan het cachen en na een aantal tradionals wil ik wat meer mystery caches gaan doen. Nou vond ik een leuke maar ik snap werkelijk niet wat de bedoeling hier is. Ik ben een hondenkenner dus de rassen raden is een eitje. Het gaat om deze cache: Mystery Kan iemand mij een duwtje in de goede richting geven zodat ik weet wat ik moet doen? Alvast bedankt!
  17. Hij is niet vol, er staan er maar tien in. Ben er inmiddels achter dat hij de caches onder het mapje "waypoints" zet, dus gelukkig staan ze er wel in maar niet in het mapje "geocaches" Alleen wil ik ook caches voor mijn vakantie bestemming uploaden maar die laat hij helemaal niet zien. Nou hoop ik dat ik dat wel kan oplossen anders moet ik alles handmatig gaan invoeren. Bedankt voor de reacties, ik kan in iedergeval straks gaan cachen en later ga ik wel uitzoeken waarom de caches in een andere map worden geplaatst.
  18. Ik heb een Garmin Venture etrex. Sinds een paar dagen lukt het niet meer om caches up te loaden. Ik sluit de gps aan op mijn pc en op de cache pagina klik ik op "stuur naar mijn gps" Dan krijg je een pop-up scherm en dan klik ik op "write" Dan krijg ik de melding dat hij met succes is ge-upload. Alleen kan ik hem op mijn gps niet meer terug vinden. Normaal gesproken had ik hier nooit problemen mee maar nu zie ik ze niet meer. Iemand een idee hoe ik dit moet oplossen? Note: Ik dacht dat ik de oplossing had, er stond "memory card" voor het uploaden en dat heb ik veranderd naar mijn gps. Toen zag ik de cache wel staan maar nu is hij alweer uit mijn lijst verdwenen. Balen, ik had net een middag cachen met mijn broertje op het programma staan om hem hier kennis mee te laten maken.
  19. Super! Daar moet vast wat tussen zitten waar ik volgend weekendm ee aan de slag kan. Sinds we geen hond meer hebben is het wandelen een stuk saaier maar met cachen wordt het wel weer spannend!
  20. Bedankt voor de reacties! Ik zal deze cache eens aan mijn vriendin voorleggen, als zij het niet ziet zitten wacht ik even totdat ik een aantal multi's heb gelopen. Dan volgend weekend toch weer "gewoon" wandelen.
  21. Het terrein is geen probleem, ik ben heel wat gewend. Maar het gaat mij puur om het technische gedeelte. Ik ga er nog even over nadenken, misschien dat ik een vriendin meeneem die al langer geocacher is. Bedankt voor de link, ik zal kijken of daar wat leuks tussen zit.
  22. Sinds kort ben ik gegrepen door het geocache virus en ben ik al een paar keer op pad geweest om caches te zoeken. Mijn vriend en ik houden van lange afstand wandelen en we willen dit volgend weekend koppelen aan een mooi cache. Degene die ik heb gevonden ziet er spectaculair uit en ik vraag mij af of het technisch gezien een moeilijke cache is. Het gaat om deze: Mijn link Qua puzzels en opdrachten uitvoeren lijkt het mij geen probleem maar waar begin je? Er staan een aantal waypoints beschreven, moet je die volgen? Of krijg je pas een exact waypoint als je op de juiste plek staat? Komen er veel technieken bij kijken of is het echt van point naar point lopen?
  23. Dank dank, dacht echt dat ik het goed had gelezen....niet dus. Het is inmiddels gelukt.
  24. Geen idee, maar het antwoord staat vast in de handleiding... http://www8.garmin.com/manuals/eTrexLegendHCx_NLGebruikershandleiding.pdf De handleiding heb ik al doorgelezen maar daar kan ik het niet in vinden, vandaar dat ik het hier vraag.
  25. Wil ik net mijn eerste cache op mijn gps zetten, kan het niet omdat er onderhoud wordt gepleegd op geocaching.com. Ik kan nu nergens vinden hoe ik handmatig coördinaten moet invullen op mijn gps (Type Garming eTrex Venture HC) Weet iemand hoe dit moet?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...