wolojoli
-
Aantal bijdragen
621 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
9
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door wolojoli
-
-
Of via onderstaande link. Daar kun je zoeken op afstand: http://tinyurl.com/qya6kbmn
-
Wat de nauwkeurigheid betreft zoals de GPS die zelf aangeeft wil ik eerst even kwijt dat je je daar niet blind op moet staren. Het belangrijkste is dat je met de GPS de caches en waypoints kunt vinden, en dat lukt prima.
Maar goed, dat was de vraag niet. De nauwkeurigheid die de GPS aangeeft is met de laatste update verbeterd, maar nog niet zoals ik van de 450 gewend was. Die bleef vaak op 3m maar de 600 zit vaak op 6 a 8m. Als ik naar de tracklog vanvadaag kijk dan valt het wel op de de track beter de afgelegde weg volgt. Voor de update leek de GPS vaak "vast te zitten op de koers van dat moment". Leuk als je hem als auto-navigatie gebruikt, minder voor het wandelen. Dat lijkt er nu uit te zijn... Maar ik heb vandaag geen vergelijk met de 450, maar we kwamen vandaag onderweg toevallig andere cachers tegen die dezelfde multi aan het lopen waren. We hebben de rest van de route samen gelopen, en de GPS-en waren het met elkaar eens. Goed nieuws dus naar mijn idee.
-
Inderdaad jammer dat ht minimale aantal "data-fields" 4 is, en niet 2. Maar je kunt het dashboard dan wel weer snel in en uitklappen (met het kleine pijltje onderaan). Dat is dan wel weer handig...
-
Over "het draaien" van de teek is niet iedereen het met elkaar eens. Lees maar eens op http://www.lymenet.nl/info/teken-verwijderen.htm
-
Conclusie: We hebben niets aan deze lijst?
-
De meest bezochte cache heeft 2% favo-punten.
En ook dat zegt niet veel...
-
Nee hoor. Ik wil beslist niemand op zijn of haar tenen staan of tegen zijn of haar schenen aan trappen. Maar......het is me daar gewoon te druk. Hoe minder mensen ik tijdens mijn wandelingen ( = dus Multi's ) tegen kom, hoe beter.
Je verwart "meest bezocht" toch niet met "slechte cache" hoop ik?Dan weet ik in ieder geval, waar ik niet heen moetDe genoemde statistieken zijn zo slecht (bruikbaar) dat ze niets zeggen over de kwaliteit van de cache, maar ook niet over de drukte. Voor dat laatste moet je oa. ook de "leeftijd" van de cache meenemen.
-
Dan weet ik in ieder geval, waar ik niet heen moet
Je verwart "meest bezocht" toch niet met "slechte cache" hoop ik?
-
Hee grappig, die twee in Praag had ik in 2010 en 2012 gelogd. Volgende week zit ik in Stockholm, 3 straten verwijderd van Changing the Guard en stond al op mijn lijstje. Nog niet vermoedende dat dit ook zo'n topper is. Maar ja, verandert verder niets aan de cache zelf natuurlijk. Waarschijnlijk een hoog muggle-gehalte.
Je verwart "meest bezocht' toch niet met "een topper" hoop ik?
-
Het zou dus ook betekenen dat de tracking-code van de coin in de cache verwerkt wordt, en dat je de pagina van de coin moet aanpassen om daar informatie over de desbetreffende cache in te zetten. Je kunt dan dus wat discover-logjes verwachten op je verloren coin. Of je dat leuk vind is natuurlijk persoonlijk.
Het idee van de cache zelf vind ik persoonlijk wel leuk. Ik ben benieuwd hoe dit precies uitgewerkt gaat worden.
-
Voor een Tablet is het de moiete waar om GDAK eens te proberen...
-
Geen idee of je nog waarschuwingspunten kunt krijgen. Ik heb er al tijden 3, wat volgens de forunregels niet zou mogen. Maar misschien kun je tegenwwordig alleen punten krijgen maar er niet meer vanaf komen. ach, misschien nog niet eens zo slecht om eens op een andere maniet een puntje te scoren.En dan hoop ik niet dat wat iemand anders zei, Vlinder = Geoman, waar is. Want dan heb ik mijn tweede waarschuwing te pakken. -
Ik hoop dat ik nooit zo afgestompt wordt als een ouwe stomp.
- 1
-
Ik kan niet meepraten over een IPhone (misschien is het handig te vertellen over welke iPhone het gaat) maar een GPS kan niet altijd op tegen een telefoon. Als voorbeeld: mijn Samsung SG3 is vaak nauwkeuriger als de Oregon 600.
-
Ik denk niet dat het aan de kkartdatum ligt, maar wel aan de notatie manier. Aangezien tradi's goed gaan (vooraf gegeven coordinaten) en muilties niet. Ik neem even aan dat het gaat om "uitgerkende waypoints" die dus met de hand ingegeven moeten worden.
Wat er fout kan gaan is dat de apps ingesteld staan op decimale graden. Bij het geocachen zij echter graden met decimale minuten gebruikelijk. Ik verwacht dan ook dat het een instelling van de gebruikte app is.
-
Vooral voor een tablet zou ik zeggen: Vergeet c:geo en zet GDAK er op. Ideaal voor offline gebruik.
-
Nieuwkomers hebben recht op een eigen mening, maar moeten voorzichtig zijn met (voor)oordelen.
En de "oude stompen" hoeven niet voorzichtig te zijn met (voor)oordelen?
- 2
-
Ik heb deze bij Waypoint in Vessem gekocht. Maar ze hadden maar 28 toestellen gekregen (landelijk geloof ik), en ik had gewoon geluk dat ik als een van de eerste had ingeschreven.
-
Ik heb de mijne vandaag opgehaald en er meteen een cache mee gelopen. De eerste indruk is prima, vanavond wat verder spelen...
-
Ik denk dat ik de oplossing heb,
Waarschijnlijk als je de juiste benaming noemt lukt het wel.
Dus gebruik nu eens het woordje cachE ,met een E achteraan dus, dan ben je al wen stuk verder
Als het aan spellen ligt zul je zelf ook nog maar weinig kunnen cachen...
- 1
-
met de tools van geocaching.com cgeo en locus kan ik de chaches niet als gpx vinden .
Met de laatste beta van GDAK heb je een export mogelijkheid (naar GPX): http://gdak.wolojoli.nl/downloads/betas
-
-
-
Cache Dubbel Gelogd.
in Algemene vragen
Geplaatst
Of je hem met een note logt, of met een found dat is een eigen keuze. Maar je kunt een cache maar 1 favo geven, maar volgens mij ben je aan het vragen naar de bekende weg.