Geothean
-
Aantal bijdragen
233 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door Geothean
-
-
Ik had laatst iets vergelijkbaars, ik zag alleen maar een wit vlakje met rood kruisje bij een ondertiteling van Kruimeldief. Bij iedereen op het forum werkte dat (het was een popupje van de temperatuur bij hem in de buurt), behalve bij mij. Na lang zoeken bleek het toch Spyware te zijn.
Ik had wel eens add-aware en zo gerunned, maar dat hielp niet.
Op het laatst heb ik HitMan-Pro gerunned en het werkte weer als vanouds.
Het is gratis te gebruiken, kost wel even tijd, maar het doet zijn werk fantastisch en volautomatisch.
Hier te vinden
Sterkte ermee
-
Je bedoelt het inzoomen op de nl en benelux kaart?
Werkt hier gewoon hoor
edit: oeps noodverband postje gemist
-
Als je bij je eigen provider Web-ruimte hebt, dan kun je alle waypoints ook op een kale html pagina zetten en die laten grabben door de Coordinate Grabber
-
Hee Reintje, ziet er goed uit.
En nog een prettige dag vandaag
-
Dat gaat zo natuurlijk wel erg lang duren, ik zou zeggen laat die flinke bos bloemen morgen bezorgen, en post hier even wat de kosten zijn. Als we 2 of 3 euro de man op jouw rekening storten ben je zo weer glad.Ha, eindelijk iemand die mij hoort/leest.Wie heeft er nog meer zin om mee te doen?
-
Als je TomTom 3 hebt, dan heb je ook de Major Roads of Europe. Dat werkt prima voor een lange reis maar alleen van woonplaats naar woonplaats. Bij vertrek kun je dus navigeren op de Benelux kaart, op de grote weg overschakelen op Major Roads of Europe en na het passeren vande grens bij Oostenrijk overschakelen op de Oostenrijk kaart. Op zich werkt dit goed, maar het is niet echt binnen Europa van adres naar adres.mooi,niet dat ik zo'n ding heb, maar mijn vader heeft een ipaq i.c.m. tomtom navigator(2)
In Nederland werkt tomtom navigator prima, maar als je een reis over de grens gaat maken is het niet heel gebruiksvriendelijk.
Wat is daarvoor nou het beste pakket?
Dus een internationale reis (bv een wintersportreisje Oostenrijk) van adres naar adres (dus niet van woonplaats naar woonplaats)
Met Alturion kun je wel heel zo'n route in 1 keer plannen en invoeren in je PPC maar dat moet je dan wel thuis eerst op de pc zelf doen.
Misschien is er ook nog andere navigatiesoftware die heel Europa op straat niveau in 1 kaart heeft, maar ik weet zo gauw niet welke. Veel meer informatie lees je in het forum van de Pocket PC Club
-
Ja dat kan zeker. De TomTom ontvanger is een gewone GPS ontvanger, en daar draait alle voor GPS geschikte software op. Net zoals TomTom draait op een PDA met een 'niet' TomTom ontvanger.Eigenlijk is dat een algemene vraag. Kan je met je tomtom ontvanger andere software pakketten gebruiken? -
Hoi Luitjes,
Vanwaar de slechte gevoelens over een pocket pc/palm top. Sinds een tijdje gebruik ik er een en ik vindt het fantastisch. Eerst lekker thuis je cachepuzzeltje oplossen met ozi of fugawi (of wat er al zo is) en dan op weg.
Bij het cachen: Je ziet op de (staf)kaart waar je moet zijn en meestal zit je op een paar meter goed. Bovendien kom je nooit vanaf de verkeerde kant aan omdat je het op de kaart ziet en je dus weet aan welke kant van het water je moet zijn.
.....
Oei, Oei, nou heb je er een paar op hun tenen getrapt hoor
Maar ik ben het met je eens, ook ik gebruik een ppc voor het geocachen samen met de bekende kaarten en het bevalt me fantastisch.
-
Maar mail me je ongenoegen maar.
GRTZ
Kruimel
Kruimel, je hebt een pb
-
Het lopen met OziCe is ook wel leuk maar dan moet je echt alles goed ingesteld hebben, anders heb je altijd een afwijking van een meter of 50.
Ik ben het wel met wat meer zaken oneens dan alleen deze ene quote, maar dat is niet echt interessant en moet ook kunnen.
Maar wat je hierboven zegt, waar baseer je dat op?
Ik gebruik nu een half jaartje Ozi-CE heb er 35 Caches mee gevonden in binnen en buitenland. Als ik via Ozi een route loop en de Cache nader, dan zoom ik wat in, zet de kaart op 1000% en sta ik op het vooraf ingestelde waypoint dan sta ik daar ook hoor. Er zit nooit meer dan een enkele meter verschil in en volgens mij hoort dat bij de gewone gps afwijkingen.
-
maar ik heb dus al een pocket pc (voor navigatie nu) en zou daar ook graag mee gaan geocatchen. Welke software kan ik dan het beste gebruiken????
Als je TomTom hebt voor het navigeren, kun je zelfs daarmee ook Geocachen, mijn eerste 3 caches zijn zo gevonden.
Gewoon in TT de coordinaten ingeven, in de kaartmode, Extra, Ga naar positie.
Wel even de coordinaten omrekenen van duizendsten minuten, naar minuten en seconden.
De zo gevonden positie's markeer je als favoriet.
Zorg dan dat Eigenschappen/geavanceerd/Houd GPS-positie op het scherm, aangevinkt is.
En dan kun je lopend, de favorieten af. Wel lastig als je dicht bij een weg loopt, want TT zegt dan, he, dat is een weg, daar kan ik wat mee en pint er zich op vast.
Na de eerste 3 Caches ben ik overgestapt op Ozi Explorer op de pc, en Ozi CE op de ppc.
Werkt wel wat handiger dan TT.
Veel plezier morgen
-
ByTheWay, jammer dat je stopt, bedankt voor al het werk dat je gedaan hebt.
Kruimeldief, ik hoop dat je rug breed genoeg is, maar toch heb ik zoiets van, dat is hem wel toevertrouwd.
In ieder geval, succes.
-
Neen, dit draadje gaat niet dicht. Ik moedig een ieder aan om door te gaan zoals hij/zij gewend was.
Het is bij de moderators al gebeurd, de emmer is al vol, dus de vuilspuiterij kan gewoon doorgaan. Complete anarchie, ga je gang.
Intussen beraden wij als moderators hoe we straks verder gaan, maar wat mij betreft is bijltjesdag aangebroken; of voor mij, of voor een aantal anderen.
Maar nu ga ik voor mijn kinderen naar school. Hun toekomstpad moet bepaald worden! Over hoofdzaak en bijzaak gesproken...
En hij heeft gewoon gelijk natuurlijk. Als je alle berichten nog een naleest....
En dat terwijl er op een website gewoon over ons gesproken wordt, dus het gaat ons aan en wij worden daarop geattendeerd door iemand die toevallig ook moderator is op ons forum.
Ik blijf erbij, deze discussie hoort helemaal niet over die kaarten te gaan en of dat nou wel of niet toegestaan is om het daarover te hebben.
Deze discussie hoort te gaan over het feit, dat wij op een website op een bepaalde manier afgeschilderd worden.
Waarom snappen we dat nou niet
-
En als je niks met ###### te maken wil hebben, waarom haal je dan dit berichtje aan?
Nou, het is wel nieuws,....
....
Dus ik vind het wel zinvol om hier te plaatsen.
Kaarten van 8 jaar oud nieuws? En wat staat er in de ANWB boeken? kom nou, zo kan je alles in verband brengen met terrorisme
Het gaat er niet om of die kaarten wel of niet nieuw zijn, dat weten we allemaal wel.
Het plaatsen van het stukje van geenstijl is nieuws, en omdat ze met geytenwollensokkendragende wandelaars, ons bedoelen, gaat het ons dus wel aan.
En daarom vindt ik het zinnig dat btw het stukje plaatste
-
En als je niks met ###### te maken wil hebben, waarom haal je dan dit berichtje aan?
Nou, het is wel nieuws,
en het gaat over wandelaars, met gps. Daar horen wij dus bij.
Als een buitenstaander dit leest, en hij heeft er ooit van gehoord, zal hij zeggen, oh jah, dat zijn die Geocachers!!
Dus ik vind het wel zinvol om hier te plaatsen.
-
Ja,
Leuk idee, daar doen we aan mee
-
Voor de geinteresseerden: Het was deze cache.
We gingen de mist in bij de luchtkokers. Die hebben we dus niet gevonden.
Bytheway
Hee, en niet gelogd als "not found" ?
Maar toch voor alle moderators, gefeliciteerd met de uitbreiding van het team en veel success.
-
Hij staat er nog niet, maar ik zal eerst de eigenaar eens waarschuwen en attenderen op de dhz pagina's
Vandaag in de auto heb ik zitten bedenken dat ik voor mijn beurt heb gesproken.
Het beschreven probleem kan (nog) niet door de cache eigenaar worden opgelost, omdat de cache door de foute locatie inmiddels is afgeserveerd door de zijdeur.
Ik ga na de travelbug race werkzaamheden hier een oplossing voor maken.
Ik heb in de database de cache een "trap" gegeven en nu is hij er wel.
Yes, hij doet het.
Ik had net contact gehad met de eigenaar die mij vertelde dat hij dat verversen al meerdere malen gedaan had.
Hij had nog geen account op dit forum, maar ik heb hem geadviseerd om dat aan te maken en even te melden dat het nog niet werkte.
Maar dat is nu dus niet meer nodig.
Bedankt
-
..... Truuk in dit soort gevallen is even een Update van de locatie te doen op de DHZ pagina. De eigenaar kan daar bij, maar heeft dat blijkbaar niet gedaan. Nu zou hij er wel moeten staan.
Hij staat er nog niet, maar ik zal eerst de eigenaar eens waarschuwen en attenderen op de dhz pagina's
-
...maar ondanks dat hij al enkele weken oud is staat hij nog niet op de kaart.
De eigenaar van de cache heeft de cache oorspronkelijk op een andere plek neergelegd. Namelijk west i.p.v. oost.
Voordat hij dat had aangepast is de cache al opgenomen in de database en is daar eenzaam blijven staan op de verkeerde locatie.
Truuk in dit soort gevallen is even een Update van de locatie te doen op de DHZ pagina. De eigenaar kan daar bij, maar heeft dat blijkbaar niet gedaan. Nu zou hij er wel moeten staan.
Ik wist dat er iets was dat je als eigenaar zelf kon doen.... Alleen hoe zat het ook al weer....
Bedankt Reintje, voor deze wel heel snelle service.
-
Reintje, kun je eens nakijken wat hier de reden van is?
Hij ligt op .nl kaart onder de Rucphense Bossen
Op geocaching.nu zie je hem wel liggen.Zie kaarten
Ja inderdaad op .nu zie ik hem ook. Daar had ik nog niet gekeken.
Maar op de .nl kaart.... Ik weet het niet of hij wel onder de Rucphense Bossen ligt.
De afstand tussen deze caches is 2,2 kilometer.
Als ik het vergelijk met de afstand tussen Birthday Cache en mijn eigen Cache, Het Halsters Laag die is 1,6 kilometer en die 2 zie je duidelijk gescheiden op de .nl kaart liggen.
De plaatsbepaling op de kaart zal best wel automatisch zijn, dus als je het zo bekijkt dan had Rozeven ook zichtbaar moeten zijn.
We zullen even afwachten of Reintje tijd heeft om te kijken of er toch niet, iets fout is.
-
Uit dit draadje heb ik begrepen dat er voor iedere cache nog een klein beetje 'handwerk' gedaan moet worden. Ik heb afgelopen weekeind cache Rozeven gedaan, (een echte aanrader trouwens) maar ondanks dat hij al enkele weken oud is staat hij nog niet op de kaart.
Reintje, kun je eens nakijken wat hier de reden van is?
-
O btw: Als je hier de laatste nieuwe berichten wilt zien moet je de volgende link eens bekijken:
das een handige, ik wilde net melden toen ik het begin van het draadje las, dat het wel een handige optie zou zijn om alle aktieve topics vanaf een bepaalde datum tevoorschijn te kunnen toveren.
Hoe doe je dat? Via het zoekformulier lukt het me niet of kijk ik ergens overheen ?
-
Kijk voor een tip naar de bijdrage van 8BG in dit draadje:
Ja, das wel lachen, .... leuk verzonnen.
Kaarten Tsjechie
in Navigatie Software
Geplaatst
Ik ben nog steeds op zoek naar betere kaarten van Tsjechie en ik vond op de site van PDAssi kaarten van SmartMaps
Deze software is voor de Palm, maar de Trial installeerde ik ook probleemloos op mijn pda.
Deze Trialversie werkt wel, maar heeft beperkte mogelijkheden vwb inzoomen volgens de site.
Nu wil ik best 29,90 betalen voor deze software, dat is natuurlijk geen geld, maar is er iemand die er ervaring mee heeft? Want als het eruitziet zoals de Trial, dan heb ik het er niet voor over.